EKSPRESOWA WYSYŁKA! 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Przez lata naszej działalności udało nam się zbudować nie tylko jeden z największych sklepów internetowych w Polsce, ale również ogromną społeczność naszych przyjaciół i wiernych fanów, których zaangażowanie w naszą pracę dodaje nam skrzydeł każdego dnia.

Niezwykle nas cieszy, że takich osób wciąż przybywa! Dlatego też, postanowiliśmy sformalizować społeczność tych niezwykle zmotywowanych osób i utworzyć

BODYPAK SOCIETY

To miejsce gdzie motywujemy siebie nawzajem, dzielimy się wiedzą o diecie, suplementach, treningu i zdrowym stylu życia. To również przestrzeń dla prezentacji swojego stylu i byciu sobą.

Grupę BODYPAK SOCIETY
znajdziesz na portalu FACEBOOK, pod adresem:
https://www.facebook.com/groups/Bodypak/

Zalety

Prywatność
Grupa ma charakter ZAMKNIĘTY, przez co nikt z Twoich znajomych nie zobaczy twoich postów ani komentarzy (chyba, że zaprosisz go do grupy ;))
Kultura
Administratorzy i moderatorzy grupy czuwają nad postami i komentarzami, aby nigdzie nie pojawiły żadne przejawy mowy nienawiści, szkalowania, obrażania, deprymowania i demotywowania. Ponadto, bardzo skutecznie łapiemy internetowe trolle ;)
Pomoc
Zastanawiasz się nad kupnem suplementów? Nie możesz się zdecydować na wybór smaku odżywki? Zapytaj w grupie! Członkowie BODYPAK SOCIETY bardzo chętnie podzielą się swoimi opiniami i doświadczeniami z danym produktem.
Rabaty
W podzięce za to, że wspieracie nas i motywujecie, tworzymy dla Was bardzo atrakcyjne promocje, z których, jako członkowie BODYPAK SOCIETY, tylko Wy możecie skorzystać.
Konkursy
Dla naszych najwierniejszych fanów, czyli grupy BODYPAK SOCIETY, organizujemy regularnie konkursy z ekstra nagrodami. Może w nich wygrać każdy, a zadania konkursowe na pewno pomogą Wam przygarnąć trochę wartościowej wiedzy!
Klasa
Czuwamy nad jakością każdego elementu BODYPAK. Jeśli moderatorzy będą mieć zastrzeżenia co do jakości postów (np. kulejąca ortografia ;) ) powiadomią Was o tym i zasugerują jak poprawić jakość posta. Oczywiście, nie z każdego posta musi powstać epopeja narodowa!
BODYPAK Society
BODYPAK Society

Formularz zgłoszenia

Wypełnij formularz i napisz kilka zdań o sobie. Skontaktujemy się z Tobą i nadamy Ci Twój indywidualny kod, dzięki któremu zacznie się Twoja przygoda PROMOTORA BODYPAK.PL. W wiadomości zwrotnej dowiesz się wszystkiego i będziemy w kontakcie.

* Warunkiem uczestnictwa w Programie PROMOTORSKIM jest posiadanie konta w sklepie BODYPAK.PL. Jeżeli jeszcze go nie masz - zarejestruj się. W formularzu podaj email, na który posiadasz zarejestrowane konto w sklepie.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść