BODYPAK - TWÓJ WŁASNY SKLEP FRANCZYZOWY

Marzysz o własnym sklepie z odżywkami, ale nie wiesz jak rozpocząć działalność lub obawiasz się niepowodzenia? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję otwarcia własnego biznesu pod naszym szyldem: rozpocznij współpracę z nami na zasadzie modelu franczyzowego, i spełnij swoje marzenie o prowadzeniu biznesu na rynku odżywek i suplementów!

Czym jest franczyza?

Franczyza to, mówiąc ogólnie, prowadzenie własnego biznesu pod znanym brandem. Taki model prowadzenia działalności gospodarczej prężnie rozwija się w Polsce od lat '90 ubiegłego wieku. Nie ma się temu co dziwić, gdyż system franczyzowy zapewnia nowym przedsiębiorcom bezpieczny start, rozpoznawalność marki oraz daje możliwość uzyskania nieprzeciętnych zysków. Oprócz wspomnianych benefitów, franczyzobiorca może liczyć na wszelką pomoc merytoryczną (potocznie zwaną "know-how") od swojego przyszłego partnera biznesowego - franczyzodawcy. Należy pamiętać, że franczyza jest rodzajem współpracy, której zakres normuje licencja. W niej zawarte są również wymagania, jakie franczyzodawca stawia przedsiębiorcy, który chce działać pod jego logo.

Dlaczego BODYPAK?

Od 2006 roku zajmujemy się profesjonalną sprzedażą odżywek i suplementów diety dla sportowców. Dzięki przemyślanej strategii, wiedzy i zaangażowaniu posiadamy obecnie jeden z największych, branżowych sklepów internetowych w Polsce, prężnie działającą międzynarodową hurtownię oraz własne sklepy stacjonarne w Chrzanowie i w Jaworznie. Dodatkowo, otworzyliśmy już 5 sklepów franczyzowych, którym zapewniamy pełne zaopatrzenie i wsparcie. Obecnie poszukujemy partnerów do otwarcia kolejnych sklepów franczyzowych na terenie całej Polski i za granicą.

Potrafimy nie tylko rozwijać własny biznes, ale możemy również wspomóc Twój! Skorzystaj z naszego doświadczenia, rozpoznawalnej marki i wsparcia by spełnić swoje marzenia o własnym sklepie z odżywkami!

Sklep SosnowiecSklep SosnowiecSklep SosnowiecSklep SosnowiecSklep BydgoszczSklep BydgoszczSklep SosnowiecSklep SosnowiecSklep JaworznoSklep OświęcimSklep OświęcimSklep Oświęcim

Co zyskasz współpracując z BODYPAK?

1. Nie jesteś nową, anonimową marką! - Rozpoczynasz działalność gospodarczą pod znanym i rozpoznawalnym logiem, które jest dobrze kojarzone i budzi zaufanie. BODYPAK to symbol jakości i profesjonalizmu.

2. Masz nasze pełne wsparcie! - Przekazujemy Ci pełne know-how i sprawdzony system operacyjny. Pokażemy Ci krok po kroku, jak otworzyć własny sklep, pomożemy zbadać rynek i wybrać dogodną lokalizację. Nie musisz posiadać doświadczenia w prowadzeniu biznesu ani specjalistycznej wiedzy, ponieważ możesz liczyć na szkolenia i stałą pomoc.

3. Korzystaj z naszych działań marketingowych! - Prowadzimy liczne kampanie marketingowe o bardzo szerokim zasięgu. Wspólnie z naszymi ambasadorami budujemy wizerunek profesjonalnej i przyjaznej marki. Te działania to również wsparcie dla Ciebie i Twojego biznesu.

4. Nie musisz się martwić o zaopatrzenie! - Jako wiodąca hurtownia odżywek dla sportowców zaopatrzymy Twój sklep w oparciu o trendy sprzedażowe. Podpowiemy Ci po jakie towary najchętniej sięgają klienci i zapewnimy zadowalającą Cię marżowość.

5. Promujemy Cię! - Możesz również liczyć na materiały promocyjne, a także dodatkowe akcje marketingowe, jak np. wizyta ambasadorów, zawodników oraz degustacje i samplingi.

Jak wygląda otwarcie franczyzy BODYPAK?

1
ZOSTAW NAM SWOJE DANE
2
Dedykowany pracownik skontaktuje się z Tobą
3
Dobierzemy dla Ciebie dogodne rozwiązania
4
Pomożemy w znalezieniu lub ocenieniu lokalu
5
Sporządzimy umowę franczyzową
6
Po podpisaniu umowy staniesz się częścią BODYPAK
7
Zatowarujemy Cię w najlepsze produkty

Jak zacząć?

Jeśli chcesz prowadzić sklep BODYPAK lub chcesz dowiedzieć się więcej - wypełnij formularz zadzwoń pod numer +48 575 000 728 (Patryk Sikora).

Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy!