DARMOWA DOSTAWA OD 99 PLN! KOD: DD08

Twisto - kup teraz, zapłać późniejCo to jest Twisto?

Metoda zakupu, która pozwala Ci zapłacić za zamówienie po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Bez rejestracji! Nasze płatności pomogą Ci też zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy nasze algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy. Za ten proces odpowiada nowoczesny silnik "NIKITA", wykorzystujący technologię Big Data.

Jak mogę skorzystać z Twisto?

Wybierz Zakup z Twisto na etapie wyboru metody płatności za zamówienie – tylko tyle, jednym kliknięciem! Po przejściu na bramkę płatności imoje wybierz Zakup z Twisto.

Kiedy i jak dokonuję płatności do Twisto?

Masz 21 dni na opłacenie zakupów. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz mailowo.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Twisto nic Cię nie kosztuje, płacisz jedynie za swoje zamówienie.

Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Nic przecież nie może przeszkodzić Ci w dokończeniu zamówienia!

Potrzebujesz więcej informacji?

Wszelkie informacje dotyczące Twisto znajdziesz na stronie Twisto.pl. Wsparcie klienta jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod numerem +48 22 263 02 10 oraz mailowo na kontakt@twisto.pl.


Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść