10% ZNIŻKI KOD: MAJ10

7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps.

7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps. Powiększ

7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps.

7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps.

Produkt wycofany ze sprzedaży
Marka7Nutrition
FormaKapsułki
Opakowanie80 kaps.

-10% NA WSZYSTKO MAJ10*

*BEZ OPTIMUM NUTRITION

Dostawa już od 11,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

Gratisy do każdego zamówienia

Zobacz jaki prezent możesz wybrać

30-dniowe prawo zwrotu

Opinie (4) o 7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps.

2016-04-07
Ocena

Grunt to, że pobudzenie jest naprawdę bardzo silne

  2016-03-17
  Ocena

  Dendrox

  Faktycznie lepsze pobudzenie jak po kofeinie, a już w połączeniu z nią to wywala z butów!

   2016-02-17
   Ocena

   dendro

   silne pobudzenie - i to się liczy

    2016-02-16
    Ocena

    Dendrox

    znacznie silniejsze pobudzenie niż po zwykłej kofeinie

    spróbowałem i wracam do niego co jakiś czas

     Opis 7Nutrition Dendrox Vol.1 - 80 kaps.

     Opis

     • POTĘŻNA DAWKA ENERGII I SKUPIENIA NA TRENINGACH
     • W PEŁNI LEGALNY
     • NOWOŚĆ WŚRÓD SUPLEMENTÓW
     • DŁUGOTRWAŁE DZIAŁANIE

     Od momentu wycofania suplementów opartych o geraminę (inaczej 1,3d) nie było na rynku suplementów propozycji o podobnej sile działania. Ta sytuacja uległa diametralnej zmianie w momencie wprowadzenia do sprzedaży produkty 7Nutrition Dendrox Vol.1! Dzięki temu suplementowi poczujesz co to znaczy „nieokiełznana energia” - tak potężnego zastrzyku energii nie miałeś szans odczuć do tej pory. Podejmiesz wyzwanie? Musisz wiedzieć, że nie jest to suplement dla dzieci!

     Potężna energia, skupienie i pobudzenie treningowe jakiego nie czułeś od czasów najmocniejszych środków opartych o DMAA. Przekonaj się o sile działania, którą daje najbardziej rozchwytywany składnik ostatnich miesięcy - Dendrobium.

     Zaprojektowaliśmy produkt, który łączy w sobie korzyści stosowania dendrobium wraz z substancjami pomocniczymi, które będziesz stosował cyklicznie, w porach, które są najbardziej optymalne dla Twojego organizmu. Jako jedyni dajemy Ci kompletny system przedtreningowy, jakiego dotychczas nie było.

     Docenisz Dendrox uprawiając kulturystykę jak i sporty walki. Bez kompromisów. Dendrox Pre-Workout System. Przekonaj się na własnej skórze co oznacza ENERGIA DO ŻYCIA!

     Dendrox Vol.1 80 kaps. Do stosowania w godzinach porannych. 1 kapsułka na porcję. Zawiera 200 mg ekstraktu z Dendrobium Nobile. Moc alkaloidów dendrobium - Dendroxyny, Dendrobiny, Dendraminy, Dendryny, 3-Hydroxy-2-Oxodendrobiny, wchodzących w skład Dendrobium Nobile, jest wykorzystywana w medycynie chińskiej od ponad 1000 lat. Dopiero w ostatnich latach opracowano szereg badań oraz zastosowano Dendrobium w kulturystyce.

     Zapoznaj się z opisem środka, który staje się hitem w światowej suplementacji zastępując popularnością DMAA oraz Geranium. Dendrobium nobile, gatunek rośliny należący do rodziny storczykowatych. Występuje na obszarach górskich do 1800 m. n.p.m, głównie w Chinach i Tajlandii. Owoc dendrobium jest znany w medycynie chińskiej i występuje pod nazwą Shihu. Dendrobium zawiera wspomniane wyżej alkaloidy, które mają bezpośrednie oddziaływanie na organizm intensywnie trenującego sportowca. 7Nutrition Dendrox Vol.1 to ekstrakt z Dendrobium Nobile 10:1 w stężeniu 200mg na 1 kaps.

     Korzyści ze stosowania Dendrox Vol.1 :

     -  Stymulacja centralnego układu nerwowego. Naturalnie występująca Fenyloetyloamina wzmacnia uczucie koncentracji oraz moduluje dobre samopoczucie i chęci na ciężki trening. U niektórych zaobserwowano większą pewność siebie po stosowaniu Dendrobium przez okres minimum 14 dni.

     -  Długotrwała, minimum 12 godzinna stymulacja energii oraz metabolizmu. Dendrobium, w przeciwieństwie do kofeiny, nie podnosi ciśnienia i nie ogranicza przepływu krwi. Energia wytworzona dzięki dendrobium utrzymuje się na stałym zwiększonym poziomie i stanowi bramę dla mocniejszych stymulatorów energetycznych występujących w suplementach przedtreningowych. Bez dendrobium, niektóre mocne stymulanty energii mogą powodować zbyt duży efekt, popularnie nazywany "zjazdem" po treningu, a przyczyną jest zbytnie obciążenie naczyń krwionośnych i niedostateczne dotlenienie po bardzo intensywnych jednostkach treningowych. Dendrox Vol.1 pomoże zneutralizować te negatywne skutki najmocniejszych Pre-Workoutów.

      JAK POCZUJESZ TĄ ENERGIĘ – NIE SIĘGNIESZ PO NIC INNEGO!!

      

     Ważna uwaga!

     Nie należy łączyć Dendrobium w jednej porcji z Beta Alaniną! Dendrobium należy stosować osobno, zachowując minimum 1 godzinę przerwy od innych składników popularnych Przedtreningówek. Beta-alanina łączy się w mózgu zarówno z receptorami Glicyny jak i GABA (kwasu gamma-masłowego). Przez to, może dojść do zablokowania procesu wychwytywania GABA i zmniejszenia aktywności układu Glutamatergicznego.

     Glutaminian jest najważniejszym przekaźnikiem pobudzenia w mózgu aktywizującym receptory NMDA (N-metylo-D-asparaginianu). Ponieważ zazwyczaj występuje duża ilość Glutaminianu, rozpraszanie się Beta-Alaniny w mózgu pobudza aktywność receptorów NMDA zwiększając aktywność synaptyczną. Alkaloidy dendrobium również są agonistami glicyny, więc będą działać na podobnym szlaku , a co za tym idzie "konkurować" z beta-alaniną.

     Efekt jednak może zmniejszać "amplitudę" skurczy mięśni. Po spożywaniu dendrobium w jednej porcji z beta-alaniną u niektórych mogą wystąpić skurcze i drętwienie mięśni, zmniejszenie podatności synaps na bodźce, a w radykalnych przypadkach zaobserwowano nadmierne pobudzanie nerwów wzrokowych i krótkotrwałe bóle głowy. Dendrobium redukuje depolaryzację początkowych terminali nerwowych wywołaną przez beta-alanine i tauryne. Przy projektowaniu tego suplementu brano pod uwagę wszystkie aspekty – dzięki czemu stosując ten produkt masz pewność, że to działa! W 7Nutrition podeszliśmy do tematu od podstaw poszukując idealnego rozwiązania. Produkując dendrobium w kapsułkach w osobnym opakowaniu mamy panaceum na powyższy problem.

     Zalecamy minimum 1-godzinną przerwę pomiędzy porcją Dendrox Vol.1 w kapsułce, a porcją kompleksu przedtreningowego Dendrox Vol.2. 7Nutrition Dendrox został opracowany specjalnie po to, aby cieszyć się maksymalnym efektem ekstraktu dendrobium biorąc go rano na czczo i dokładając do tego zestaw składników typowo Przedtreningowych zawartych w proszku Dendrox VOL.2. Dzięki temu masz do dyspozycji kompletny system treningowy stworzony po to, aby maksymalnie wykorzystać możliwości alkaloidów dendrobium.

     Zalecane spożycie:

     • Dzień Treningowy:
      1 kapsułka przed treningiem
     • Dzień Nietreningowy:
      1 kapsułka w zależności od potrzeb

     UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
     Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

     Uwagi

     Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
     Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
     Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
     Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
     Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
     Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

     Tabela składu

     Tabela składu

     SKŁADNIKI AKTYWNE: 7Nutrition Dendrox Vol.1
     Porcja: 1 kaps.
     Ilość porcji w opakowaniu: 80
     Opakowanie: 80 kaps.
     Zawartość:w porcji:zaw:
     Ekstrakt z Dendrobium 200mg
     * % Referencyjna wartość spożycia


     Szybki kontakt:

     Infolinia

     (32) 308 00 02
     Porównaj produkty
     0
     Usuń z porównania
     Ukryj
     Wyczyść
     Dlaczego warto nam zaufać?
     l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
     Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
     Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
     Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy