Program Ambasadorski

Jak działa program ambasadorski?

Po pierwsze – BĄDŹ SOBĄ! Inspiruj, motywuj i edukuj. Po drugie - Pomóż nam budować społeczność zadowolonych klientów sklepu Bodypak.pl. Otrzymasz od nas swój indywidualny kod. Będzie to atrakcyjny kod rabatowy dla nowych klientów sklepu. Za każdy wykorzystany kod otrzymasz od nas 250 punktów lojalnościowych (10zł).

Ty decydujesz!

Możesz umieścić kod na banerze, na zdjęciu, grafice lub w treści posta. Możesz polecać nas również znajomym. Twoją decyzją jest również kiedy i na co wykorzystasz otrzymane w programie punkty lojalnościowe. Im większe będzie Twoje zaangażowanie tym więcej możesz zyskać!

Co możesz zyskać?

Jako ambasador marki Bodypak dołączysz do grona ambitnych i inspirujących ludzi których największą pasją jest sport. Najlepsi i najaktywniejsi ambasadorzy będą dostawać od nas prezenty oraz będą brać udział w testach produktów.

Jak zostać ambasadorem BODYPAK?

Wypełnij formularz i napisz kilka zdań o sobie. Skontaktujemy się z Tobą i nadamy Ci Twój indywidualny kod, dzięki któremu zacznie się Twoja przygoda Ambasadora BODYPAK.PL. W wiadomości zwrotnej dowiesz się wszystkiego i będziemy w kontakcie.

* Warunkiem uczestnictwa w Programie Ambasadorskim jest posiadanie konta w sklepie BODYPAK.PL. Jeżeli jeszcze go nie masz - zarejestruj się. W formularzu podaj email, na który posiadasz zarejestrowane konto w sklepie.