TO BĘDZIE TWÓJ NAJLEPSZY TRENING

NOWOŚĆ


Przejdź do strony z BESTIA SHOTem

6PAK Nutrition BESTIA SHOT - 80ml

1 porcja / 80 ml

1 porcja / 4,99 PLN

4,99 zł

KUP TERAZ

PRODUKT PRZYGOTOWANY PRZEZ SPORTOWCA DLA SPORTOWCÓW

Poznaj Piotra "BESTIĘ" Piechowiaka.

Piotr Piechowiak jest utytułowanym zawodnikiem STRONG MAN i Kulturystyki. Sukcesy osiągał na zawodach rangi krajowej, oraz międzynarodowej. Może pochwalić się wieloma medalami w tym również Mistrzowskimi. Aktualnie Bestia z powodzeniem startuje w freakowej federacji FAME MMA, gdzie do tej pory odnotował dwa zwycięstwa, pokonując Marcina Najmana i Piotra Szeligę. Obydwie Walki Piotr kończył przed czasem nokautując, lub poddając rywala. Piotr Piechowiak wyznaje zasadę „Wszystko albo nic”, dlatego też wytyczając sobie cel, dąży do niego bez względu na okoliczności.6PAK Nutrition to Marka dla osób aktywnych, które łączą swoją sportową pasję z codziennymi obowiązkami. Wszystkie nasze produkty są testowane i porównywane z odpowiednikami dostępnymi na rynku, po to aby mieć 100% pewności, że propozycja 6PAK spełni oczekiwania nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również smaku. Aktywność sportowa jest naszą drugą naturą, lubimy wspólne treningi i wzajemne wyzwania, bez względu na to czy jest to siłownia, mata, czy dystans do przebiegnięcia – zawsze mamy Satysfakcję z treningu!

Produkt 6PAK Nutrition BESTIA to połączenie doświadczenia Piotra Piechowiaka z wiedzą ekspertów z zakresu żywienia i najnowszą technologią produkcji żywności. Bestia brał udział zarówno w akceptacji składu, jak również testował wszystkie wersje produktu na sobie, aż do osiągnięcia jego zdaniem produktu idealnego. BESTIA Shot to przedtreningówka, która z powodzeniem może być stosowana w sportach siłowych i wytrzymałościowych. Unikatowy skład produktu pozwala wykrzesać z siebie na treningu maksymalną moc i obudzić w sobie BESTIĘ! Oprócz skuteczności produktu, kluczem była wygoda. Dlatego też jedno opakowanie to jedna porcja, bez konieczności odmierzania łyżeczką odpowiedniej ilości!


NASZE ZESTAWY

ZESTAW 3 SHOTÓW
Spróbuj!
Spróbuj!
Spróbuj!
ZESTAW 12 SHOTÓW
ZESTAW 6 SHOTÓW

Trochę wiedzy o przedtreningówkach

Prowadzisz intensywne i długie treningi, a może potrzebujesz po prostu wzmocnienia w słabsze dni? Sięgnij po najwyższej jakości przedtreningówkę, która zdecydowanie poprawi komfort każdego Twojego treningu oraz zapewni Ci za każdym razem solidnego „kopa energetycznego”. Sprawdzi się nawet w tzw. „słabszy dzień”.

Przedtreningówki ukierunkowane są przede wszystkim na spotęgowanie efektu pompy mięśniowej oraz zwiększenie wytrzymałości mięśniowej i ogólnej wydolności organizmu.


  • TO BĘDZIE TWÓJ NAJLEPSZY TRENING!
  • Przedtreningówka wszechstronna jak BESTIA
  • Dla trenujących na siłowni
  • Dla uprawiających sporty walki
  • Dla dyscyplin wytrzymałościowych np. bieganie i kolarstwo

6PAK Nutrition BESTIA SHOT - 80ml

Zalecane spożycie

Zawartość 1 butelki (80 ml) wypić przed wysiłkiem fizycznym. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.KUP TERAZ

Poznaj inne korzyści, które na Ciebie czekają

Program lojalnościowy

Za każdym razem, gdy kupujesz produkty od Bodypak, zdobywasz kolejne punkty lojalnościowe, które będziesz mógł zamienić na atrakcyjny rabat.

Gratisy do każdego zamówienia

Chcemy, abyś poczuł się wyjątkowo, dlatego do każdego zamówienia dokładamy kolejny produkt, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Ekspresowa wysyłka

Złóż zamówienie już teraz, wybierz najlepszą formę płatności oraz dostawy i oczekuj na swoją ekspresową dostawę. Każde zamówienie powyżej 250 zł przesyłamy do Ciebie na nasz koszt.