Suplementacja

16-02-2018

5 Zalet stosowania Bulków

Każdemu z nas, zdarzyło się zwyczajnie nie mieć czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku wśród nawału obowiązków w pracy i życiu prywatnym. Jednak czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób w takiej sytuacji można uzupełnić braki składników odżywczych w diecie? Będąc w biegu, unikając typowych fastfood’ów czy podjadania słodkości z głodu? Na ratunek przychodzą suplementy z grupy gainerów, zwane Bulkami.

Czym właściwie są Bulki?
Bulk, to produkt spożywczy, w skład którego wchodzą odżywki białkowe i węglowodany złożone. Najczęściej spotykane są w proporcjach 50:50, oznacza to, że w porcji, poza dodatkami typu minerały i witaminy otrzymujemy przykładowo 20g pełnowartościowego białka i podobną ilość węglowodanów, którymi można w szybki i wygodny sposób uzupełnić braki w dziennym zapotrzebowaniu. Więc jest to bardzo dobra alternatywa dla stosowania osobno odżywek białkowych i źródeł węglowodanowych. Wystarczy spojrzeć na dostępny w naszym sklepie produkt Hard Mass od firmy Trec. W tabeli składu, poza dużymi porcjami białka i węglowodanów znajdziemy takie dodatki jak: tłuszcze, błonnik, sód, L-Glutaminę, taurynę, witaminę C i witaminy z grupy B.

POLECAMY:

Trec Hard Mass - 2800g
189,99 PLN
Zobacz Produkt
FitMax Bulk Mass - 2800g
119,99 PLN
Zobacz Produkt
UNS Bulk ELITE - 1500g
85,00 PLN
Zobacz Produkt

Jakie są główne zalety stosowania Bulków?
Analizując skład i możliwości wykorzystania większości dostępnych produktów w praktyce, zalety prezentują się następująco:

  1. Możliwość zastąpienia pełnowartościowego posiłku w formie płynnej lub jako dodatek między posiłkami.
  2. Wygoda i sposób użycia. Po zmieszaniu z wodą lub mlekiem, wstrząśnięciu w shakerze lub butelce, praktycznie od razu jest gotowy do spożycia. Więc jeżeli nie masz czasu na przygotowanie posiłku - wsypujesz, zalewasz, potrząsasz i gotowe.
  3. Dobrana kompozycja białek, węglowodanów i minerałów zapewnią optymalny rozwój masy podczas okresu budowy masy mięśniowej.
  4. Nigdy więcej nie będziesz musiał oddzielnie spożywać węglowodanów i białka, wszystko znajdziesz w jednym produkcie.
  5. Idealne rozwiązanie, jeżeli nie jesteś w stanie spożyć więcej suchego pokarmu w ciągu dnia, a chcesz zwiększyć surplus kaloryczny.

Podsumowując:
Gainery typu Bulk będą ciekawym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniej podaży wartości odżywczych i chcącym zwiększyć masę mięśniową, a nie są w stanie zjeść dodatkowej porcji kurczaka i ryżu!

Arkadiusz Czarnowski

Promotor Bodypak @czarek.presents

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

MEX Gain Pro [Pro Line] - 2720g
128,99 PLN
Zobacz produkt
Olimp Profi Mass - 2,5kg
174,99 PLN
Zobacz produkt
Weider Hardcore Whey - 3,2kg
255,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść