PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15
Suplementacja

07-03-2018

5 najsilniejszych boosterów testosteronu

Odpowiednio wysoki poziom testosteronu gwarantuje nie tylko większe przyrosty masy i siły mięśniowej, bardziej skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim odpowiada za nasze dobre samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.

W składzie boosterów testosteronu znajdziemy same naturalne składniki, których stosowanie pozwoli nam osiągnąć górne granice normy jednego z najważniejszych, anabolicznych hormonów, jakim jest testosteron. Są one w pełni legalne i nie należy ich kojarzyć z bardzo popularnym dopingiem i „testosteronem w strzykawkach”. Suplementacja takimi produktami nie może zostać w żaden sposób uznana za doping, więc każdy zawodnik startujący w dowolnej dyscyplinie sportowej nie musi się obawiać kontroli antydopingowej.

Boostery testosteronu zazwyczaj są stosowane przez mężczyzn w wieku powyżej 40-stu lat, ponieważ to oni głównie mają problem z ich odpowiednim poziomem. Wybór takiego produktu przez osobę, która mając 20 lat jest pełna wigoru, jest niestety stratą pieniędzy i ich stosowanie nie przyniesie wówczas żadnych korzyści. Pamiętajmy o wykonaniu niezbędnych badań, które potwierdzą niski poziom testosteronu w naszej krwi, zanim zdecydujemy się na zakup produktu z kategorii boosterów testosteronu.

Poniżej przedstawiam ranking najlepszych produktów z kategorii boosterów testosteronu, po które najczęściej i najchętniej sięgają nasi Klienci, którzy są w pełni zadowoleni z efektów, jakie uzyskali dzięki ich stosowaniu.

1. Hi Tec Black Devil


Produkt, który posiada stosunkowo mało składników aktywnych, jednakże w dużych dawkach, co gwarantuje świetne efekty zauważalne już po kilku dniach. W przeciwieństwie do prohormonów i sterydów anabolicznych oczywiście nie powoduje blokady osi podwzógrze-przysadka-jądra, a więc produkcji naturalnego testosteronu przez organizm człowieka. Black Devil zawiera w swoim składzie także sporą dawkę DAA, które nie tylko przyczynia się do zwiększenia produkcji testosteronu, ale także pobudza wydzielanie hormonu wzrostu (GH), dzięki czemu jesteśmy w stanie bardziej kontrolować niski poziom tkanki tłuszczowej, utrzymując naszą sylwetkę w ryzach.

2. 7Nutrition Volcano


Volcano został opracowany tak, aby napędzić produkcję naturalnego testosteronu z każdej możliwej strony, a to za sprawą aż 13-stu składników aktywnych. Najważniejsze z nich to z pewnością: ekstrakt z kozieradki pospolitej, buzdyganka naziemnego (popularny Tribulus Terrestris), MACA, Żeń-szeń oraz ZMA, które dodatkowo zapewni odpowiednią regenerację w trakcie snu. Produkt ten posiada 60 porcji w opakowaniu, co przy dwóch porcjach dziennie daje nam suplementacje na cały miesiąc.

3. Olimp T-100 Hardcore


Druga odsłona produktu T-100 marki Olimp, tym razem w wersji HARDCORE o jeszcze silniejszym działaniu. Głównym składnikiem aktywnym tego silnego boostera jest ekstrakt kozieradki pospolitej, który zawiera aż 50% saponin. Kolejną substancją aktywną, jaką znajdziemy w T-100, to oczywiście ekstrakt buzdyganka ziemnego. Rzadko spotykamy go w postaci dwóch różnych ekstraktów w jednym produkcie. Jeden z nich standaryzowany na 90% saponin, natomiast drugi na 60% saponin i 20% protodioscyn. Poprzez synergię działania tych dwóch różnych ekstraktów jesteśmy w stanie zaobserwować jeszcze lepsze efekty niż te, wynikające ze spożywania tylko jednego z nich. Należy również zwrócić uwagę na wyciąg z granatu zawarty w T-100 Hardcore, który zawiera 70% kwasu elagowego. Odgrywa on bowiem kluczową rolę w całym produkcie, co dokumentują przeprowadzone badania. Naukowcy udowodnili jego działanie nie tylko jako inhibitora aromatazy, czyli blokera estrogenów, ale również czynnika zwiększającego światło naczyń krwionośnych. Cała mieszanka została dodatkowo uzupełniona o chelat aminokwasowy cynku, którego udział w produkcji testosteronu ma ogromne znaczenie.

4. Sport Definition TEST Definition


Jeden z najnowszych boosterów testosteronu, jaki pojawił się w ostatnim czasie na rynku. Jak na firmę prezentującą najwyższą jakość – Sport Definition również tym razem stanął na wysokości zadania tworząc ten preparat. Jego formuła jest niesamowicie bogata w naturalne wyciągu roślinne, kompleks witaminowo-mineralny oraz kwas D-Asparaginowy. Na pierwszym miejscu w składzie TEST Definition znajdziemy właśnie DAA, którego głównym zadaniem jest podwyższenie stężenia testosteronu we krwi. Kolejne składniki aktywne, które zajdziemy w tym wysokiej jakości produkcie to:
1. Ekstrakt z owoców Tribulus Terrestris, który bezpośrednio wpłynie na zwiększenie poziomu testosteronu;
2. Ekstrakt z korzenia MACA, kóry oddali poczucie zmęczenia i poprawi witalność organizmu;
3. Ekstrakt z nasion kozieradki, który wykazuje pozytywny wpływ na procesy syntezy nowych białek ciała poprzez regulację uwalniania insuliny;
4. Witamina D, która pozytywnie wpłynie na proces przyswajania wapnia i mineralizacji tkanki kostnej, co podczas ciężkich sesji treningowych może mieć kluczowe znaczenie.
Całość preparatu wzbogacona jest o kompleks ZMA (magnez, cynk, witamina B6), który zapewni znacznie lepszą regenerację podczas snu oraz pomoże obniżyć poziom kortyzolu (hormonu stresu).

5. Amix Musclecore Myotest V3


W rankingu najsilniejszych boosterów testosteronu nie mogło zabraknąć Myotest’a, którego rekomendował sam Dennis Wolf! Myotest V3 jest już trzecią wersją tego bardzo silnego booster’a i co z pewnością można samemu wywnioskować – najsilniejszą. Suplement ten wyraźnie poprawia regenerację, sprzyja wzrostowi siły mięśniowej, przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, zwiększa libido a także dodaje energii i wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu Myotest V3 Twoje treningi mogą być jeszcze bardziej wydajne, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepsze efekty. Zastosowana w nim technologia Methocel CRT-ss zapewnia uwalnianie substancji aktywnych z odpowiednią prędkością, co przy boosterze testosteronu ma bardzo istotne znaczenie.

Podsumowanie:
Jeśli Ty również masz problem z niskim poziomem testosteronu we krwi, w ciągu dnia jesteś ospały, brakuje Ci wigoru, a Twoje libido nie jest takie jak dawniej, to z pewnością warto interweniować i postawić na sprawdzony produkt, który może okazać się idealnym rozwiązaniem Twojego problemu!

Piotr Hapek

ZAWODNIK, TRENER, DORDCA DS. SUPLEMENTACJI

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

BioTech BCAA 8:1:1 - 300g
74,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Milky Shake Whey - 700g
39,00 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition PUMP 5250 - 150 kaps.
69,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść