25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25
On friday, August 14, our support will be closed.

Spring rollsy z kurczakiem z orzechowym sosem

Brakuje Ci pomysłów na wykorzystanie piersi z kurczaka? Z ryżem już nie smakuje tak jak dawniej? Spróbuj wersji z orzechowym sosem w postaci spring rolls'ów! Ostrzegamy - uzależniają!

Składniki:

Wykonanie:

  1. Pierś z kurczka kroimy w cienkie paski, doprawiamy solą i pieprzem. Smażymy na oleju kokosowym na złoty kolor.
  2. Wszystkie warzywa tniemy w dość długie, cienkie paseczki.
  3. Masło orzechowe, wodę, ocet ryżowy oraz szczyptę soli mieszamy ze sobą tworząc sos.
  4. Papier ryżowy namaczamy w wodzie przez około 10 sekund, następnie na jego środek wykładamy porcję warzyw oraz kurczaka, zwijamy tworząc rulonik.
  5. Gotowe spring rollsy podajemy z sosem orzechowym.

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Diet-Food Organic Almond Flour - Bio mąka migdałowa - 250g
26,84 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść