PROTEINS 15% OFF Code: BIALKO15

PRZEPIS: Proteinowa kawa kuloodporna

Przedstawiamy innowacyjny sposób na śniadanie, które zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników! Nie Chcesz się najadać przed treningiem, ale potrzebujesz sporo energii? Ten przepis jest właśnie dla Ciebie! Śniadanie białkowo-tłuszczowe, które jednocześnie nie powoduje uczucia ciężkości i daje mega kopa na cały poranek! Kawa z masłem, białkiem i olejem, to absolutny hit osób dbających o sylwetkę! Sprawdź sam!

Składniki:

  • mocna kawa z ekspresu lub parzona w czajniczku 
  • łyżeczka masła orzechowego 
  • mleko migdałowe 30 ml 
  • 15 g odżywki białkowej Milky Shake Whey od 6PAK (smak caffe latte)
  • łyżeczka oleju kokosowego

Sposób przygotowania:

Zaparz w czajniku bądź w ekspresie kawę. Przelej ją do blendera. Mleko wlej do blendera, dodaj odżywkę oraz pozostałe składniki. Zmiksuj.

Dodaj kawę i dalej miksuj, tak aby uzyskać gładką konsystencję. Posyp cynamonem.

Połączenie mocnej kawy oraz masła i oleju spowoduje nie tylko niezły przypływ energii, ale również ograniczenie apetytu na najbliższe kilka godzin. Bedziesz czuł się syto, a jednocześnie wcale nie ciężko, przez co Twój poranny trening może syskać na efektywności. Kawa taka sprawdza się również dobrze przed sytuacjami stresowymi takimi jak egzamin, rozmowa służbowa, czy pierwszego dnia w pracy! Jeżeli ktoś ogranicza węglowodany, będzie to również świetny sposób na posiłek.

Izabela Mencel

Team Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition That’s the Peanut Butter Crunchy - 300g
13,90 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Coconut Oil Unrefined [Nierafinowany] - 900ml
35,00 PLN
Zobacz produkt
Activlab De Luxe Lean Whey - 908 g
58,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść