25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25
On friday, August 14, our support will be closed.

RECENZJA: GO ON BCAA , baton GO ON Protein Bar 33% 50g , GO ON Whey+ 30g

Nikt mi nie powie, że nie cieszy się z gratisów. Jak tylko przeczytałam, że jestem jedną z 10 osób, która dostanie próbki produktów
GO ON NUTRITION, uśmiechnęłam się. Jestem osobą, której ciężko przekonać do nowości. Mam swoje ulubione suplementy,  co najważniejsze sprawdzone. Mimo to ucieszyłam się, że spróbuję czegoś nowego. Tymbardziej, że wcześniej nie widziałam tych produktów.

O to co dostałam od Ekipy BODYPAK:

Jestem wzrokowcem, więc sam zestaw mi się spodobał już nawet w opakowaniach, ale to tylko szczegół (kocham czarny kolor). Praktycznie codziennie używam takiego zestawu suplementów, więc przetestowanie tych produktów było bardzo proste.

1.Baton proteinowy smak solony karmel

Kocham solony karmel pod każdą postacią, nie wspominając już o tym, że całość jest w polewie waniliowej bez dodatku cukru. Kiedy mam cheatmeal zawsze wybieram coś słodkiego. Dzięki temu batonowi mogłabym zrezygnować z cheatmeal’u. W składzie ma więcej białka niż węglowodanów, co u mnie ma duży plus(aż 33%). W takim jednym batonie jest tylko 195 kcal – PEETARDA! Od dzisiaj to zdecydowanie mój ulubiony baton proteinowy!

2. BCAA+ 2:1:1

Smak cytryna z marakują – nie będę kłamać, smak nie przypadł mi do gustu. Ale na plus jest pewno brak chemicznego posmaku i szybko rozpuszcza się w wodzie. Chciałabym wypróbować jeszcze inne smaki tego BCAA, gdyż wiadomo dla każdego jest to kwestia indywidualna. Ten smak jest zdecydowanie dla osób, które lubią kwaskowaty posmak. Mamy tutaj duży procent zawartości aminokwasów rozgałęzionych BCAA i leucyny, zdecydowanie na plus.

3. WHEY WPC+WPI

Wysokobiałkowy koncentrat - tu najpierw chciałabym opisać jego skład. Mamy tu połączony koncentrat białka serwatkowego z izolatem białka. Co oznacza, że mniej jest w nim zawartych tłuszczy i cukrów. Jedna saszetka to 115 kcal w tym 22,8 g białka, 2 g węglowodanów i 1,7 g tłuszczy. Supeer! Skład jak najbardziej mi się podoba, tym bardziej, że jest pozbawiony aspartamu.
Smak malinowo-jogurtowy. Nawet nie wiem co mam tu napisać. MEEEEEGAA!
Naprawdę tego nie da się inaczej opisać, po prostu petarda smakowa, aż zainspirowało mnie do słodkiej posiłku:


Przypomniałam sobie smak dzieciństwa, kiedy babcia robiła makaron na słodko. Nawet mój partner przyznał mi rację po
spróbowaniu kęsa, bo więcej mu już nie dałam.

Mam nadzieję, że moja opinia wam pomoże w wyborze suplementów, ja szczerzę zyskałam nowych ulubieńców,
gdzie u mnie to rzadkość. Staram się być wierna swoim ulubieńcom, ale horyzonty trzeba poszerzać.
Odżywki GO ON NUTRITION są tego warte.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

GO ON Nutrition Whey - 750g
54,99 PLN
Zobacz produkt
GO ON Nutrition BCAA - 500 g
69,90 PLN
Zobacz produkt
GO ON Nutrition Protein Bar 33% - 50 g
3,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść