15% OFF CODE: SAVE15
Suplementacja

16-01-2020

Ranking najlepszych kreatyn za rok 2019

W niniejszym artykule dowiesz się:

1.co to jest kreatyna;
2.Jakie są najlepsze kreatyny roku 2019;

Kreatyna to jeden z najpopularniejszych suplementów na rynku. Jej działanie skoncentrowane jest w znacznej mierze na zwiększaniu wiązań ATP, dzięki czemu korzystnie wpływa na siłę podczas treningu oraz szybszą regenerację po jego zakończeniu. Wpływa ona także pozytywnie na działanie naszego mózgu, a także m.in. reguluje poziom cukru we krwi poprzez wpływ na GLUT-4. Na rynku możemy spotkać wiele odmian kreatyny: jabłczan, monohydrat, orotan, chlorowodorek, czy też między innymi stacki kreatynowe. Poniżej przedstawimy 5 najlepszych kreatyn dostępnych na rynku suplementów:

1.6PAK Nutrition Creatine Monohydrate

Gramatura: 500g
Ilość porcji: 100 (porcja 5g)
Cena:24,99 zł
Cena za porcję: 25 groszy

Kreatyna wzbogacona o taurynę stanowi idealne źródło energii w trakcie treningu! Kreatyna ta posiada wysoki stopień mikronizacji, a więc gwarantuje szybką przyswajalność oraz szybkie przygotowanie każdej porcji bez osadu na ściance shakera! Zalecana jest zarówno sportowcom, jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Jej dodatkową zaletą jest niewątpliwie cena, gdyż już za 25 złotych dostajemy aż 100 porcji!

2.TREC CM3

Gramatura: 500g
Ilość porcji: 100
Cena: 81,99zł
Cena za porcję: 82 grosze


Kreatyna firmy Trec Nutrition zawiera w swoim składzie jabłczan kreatyn, której zaletą jest wytrzymałość na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego, przez co nasz organizm w lepszy sposób przyswaja kreatynę. Jabłczan kreatyny zawarty w CM3 charakteryzuje się również tym, iż nie ulega konwersji do kreatyniny, co powoduje mniejsze straty kreatyny i większe jej wykorzystanie. Dodatkowym atutem jest doskonała rozpuszczalność, dostępna w dwóch smakach – ananasowym i grejpfrutowym!

3.Formotiva Creatine Stack

Gramatura: 250g/500g
Ilość porcji: 50/100
Cena: 49,50 zł / 76,50 zł
Cena za porcję: 99 groszy / 76 groszy


Idealne połączenie 3 form kreatyny – jabłczanu, cytrynianu i chlorowodorku, która każda z nich wyróżnia się innym działaniem, co daje wiele korzyści dla organizmu człowieka. Creatine Stack wspomaga proces rozbudowy muskulatury, produkcji energii, jak i poprawia wydolność oraz wytrzymałość mięśni. Dostępna jest w formie proszku o bardzo dobrej rozpuszczalności, która w szybki sposób pozwoli
na dostarczenie kreatyny przed lub po zakończonym wysiłku.

4.FA Creatine HCL

Gramatura: 300g
Ilość porcji: 52
Cena: 44 zł
Cena za porcję: 84 grosze


Creatine HCL firmy Fitness Authority to jedna z bardziej polecanych form kreatyny z uwagi na jej stabilność oraz skoncentrowanie, a także dodatek tauryny i witaminy B6. Jest ona lepiej przyswajalna
przez organizm człowieka od podstawowej formy kreatyny – monohydratu, z uwagi na jej odporność na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. Z tych też powodów jest ona szczególnie polecana jako
suplement wspomagający uzyskanie wysokiej formy w sportach siłowych oraz wytrzymałościowych.

5.Sport Definition The Mono

Gramatura: 500g
Ilość porcji: 143
Cena: 49 zł
Cena za porcję: 34 grosze

Ostatnią polecaną przez nas kreatyną będzie monohydrat kreatyny firmy Sport Definition. Jedną z wyróżniających się cech w/w kreatyny jest fakt, iż do jej składu dodano witaminę B6, B12 oraz
niacynę, co niewątpliwie zwiększa jej atrakcyjność na tle innych dostępnych form kreatyny. Dodatkowo dostajemy w 1 opakowaniu (500g) aż 143 porcje, co powoduje, że będziemy z niej mogli długo korzystać, jak i nie zapłacimy dużo za każdą porcję, bo tylko 34 grosze! Przy wyborze odpowiedniej dla nas kreatyny powinniśmy się kierować kilkoma cechami: skład, rozpuszczalność, przyswajalność oraz efektywność. Przedstawione 5 najlepszych kreatyn 2019 roku stanowi obiektywną ocenę w oparciu o cenę, jakość, a także spektrum działania na organizm człowieka. Warte zaznaczenia na koniec jest fakt, iż bez względu na to jaką kreatynę wybierzemy – nie musimy obawiać się jej stosowania, a wręcz przeciwnie - przyniesie ona nam wiele korzyści!

Michał Lebiest

Trener personalny

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec CM3 Powder - 250g
39,99 PLN
Zobacz produkt
BioTech 100% Creatine Monohydrate - 500g
45,99 PLN
Zobacz produkt
Sport Definition Creation - 485g
89,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść