25% OFF on the cheapest product CODE: DEAL25

Dieta 1650 kcal - pobierz za darmo

Jesteśmy w momencie, gdzie przymusowo musimy zostać w domu.. To niecodzienna sytuacja, ale może właśnie powinniśmy ją wykorzystać na rozpoczęcie nowego - zdrowszego stylu życia? Chcieliśmy ułatwić Wam zadanie i oprócz treningów udostępnić kompletny plan żywieniowy, wraz z listą zakupów dzięki której będziecie mogli raz a porządnie zrobić zakupy i mieć rozpiskę jedzenia na cały tydzień.


Dzięki Programowi Dietetyk Pro udało nam się stworzyć dla Was konkretny plan żywieniowy wraz z listą zakupów, który jest u nas do pobrania całkiem za darmo :)

Co to za dieta?

Rozpoczynamy planem na 1650 kcal. Wiadomo, że każda rozpiska powinna być indywidualna dla każdego ale załóżmy, że zaczynamy dopiero zdrowiej jeść i chcemy nabrać dobrych nawyków.

Dla kogo jest ta dieta?

Przykładem dla kogo moglaby być ta dieta jest kobieta ważąca około 60 kg mająca 164 cm wzrostu w wieku 30 lat, która chciała by zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów i dołożyła treningi w domu z gumami.

Jadłospis:

Jadłospis opiera się na ogólnodostępnych skladnikach, które pokrywają zapotrzebowanie na makroskładniki rozłożone tak:

Białko 25% Tłuszcze 35% Węglowodany 40%

Dietę możesz pobrać tutaj:

Lista zakupów:

Przed Wami lista zakupów, dzięki której można wyjść z domu tylko raz i zrobić zakupy na cały tydzień. Wiadomo, że w obecnej sytuacji gdzie szaleje wirus lepiej wychodzić z domu jak najmniej.

Izabela Mencel

Team Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Intenson Erytrytol - 500g
14,99 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Milky Shake Whey - 700g
39,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g
4,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść