Trening

05-05-2020

Jak progresować przy braku odpowiedniego ciężaru

Na początku tego artykułu chciałabym zaznaczyć, że pisząc go bazowałam na swoim aktualnym stanie wiedzy i na swojej praktyce treningowej na dzień 29 marca 2020. Za miesiąc, za rok, za 2 mogę mówić coś zupełnie innego, gdyż moja wiedza idzie na przód, pojawia się coraz więcej badań, a „tylko krowa nie zmienia zdania”. Nie chcę tu zgrywać eksperta, ale chcę podzielić się swoim doświadczeniem jako zawodniczka i trener personalny. Uprzedzę Cię również, że pojawiło się kilka zwrotów po angielsku – użyłam ich nie dlatego, by się pochwalić znajomością języka, ale dlatego, że pod danymi hasłami znajdziecie znacznie więcej literatury obcojęzycznej. Takie nazewnictwo jest też znacznie łatwiejsze w użyciu.

Obecnie zostaliśmy postawieni w sytuacji, w której nasze cele treningowe spadły na daleki plan. W obliczu tragedii, jaką jest szerząca się epidemia, powinniśmy wykazać się odpowiedzialnością i pokornie stosować się do wprowadzonych zakazów. Otrzymaliśmy w prezencie dodatkowy czas. Możemy spędzić go na kanapie przed telewizorem (co i tak jest nieuniknione

Anna Woźniakowska

IFBB Bikini Poland , Sport Definition Team

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition Fat No More - 120 kaps.
79,00 PLN
Zobacz produkt
6PAK Nutrition Effective Line D3 + K2 - 90 tabl.
19,99 PLN
Zobacz produkt
Essence Potassium - 90 tabl.
19,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść