TREC NUTRITION – polskie, kultowe suplementy diety

Dziś coraz więcej młodych ludzi śmiało i z dumą mówi jestem z Polski. Wszyscy bardziej doceniamy rodzimy przemysł, produkcję, bo wiemy, że nie mamy czego się wstydzić! Trec Nutrition to polskie odżywki i suplementy, których składy to efekt pracy sztabu ekspertów od blisko 20 lat starających się sprostać oczekiwaniom szerokiego spektrum klientów.

Przeznaczeniem suplementów jest tylko i wyłącznie uzupełnianie codziennej diety. Przestrzeganie prawidłowo zbilansowanej diety może wielu osobom, szczególnie tym mocno zabieganym, przysparzać kłopotów. Często brak nam czasu na liczenie makroskładników, dlatego ogromnym wsparciem codziennego menu mogą być między innymi odżywki białkowe, gainery, których duży wybór znajdziesz w ofercie Trec Nutrition. Whey 100 to sztandarowa odżywka białkowa Trec Nutrition, koncentrat zawierający pełnowartościowe białko serwatkowe (białko mleka). Zawsze, gdy nie masz czasu na skrupulatne wyliczenia kulinarne, a chciałbyś zawrzeć w posiłku porcję dobrze przyswajalnego, o wysokiej wartości odżywczej, białka wymieszaj porcję Whey 100 z wodą lub mlekiem i gotowe. Jeżeli szukasz jeszcze bardziej stężonego produktu białkowego, z mocno ograniczoną zawartością węglowodanów i tłuszczu, polecamy Isolate 100. Szybko przyswajalne proteiny z Isolate 100 to doskonałe uzupełnienie śniadania czy posiłku potreningowego.

Gainery i bulki to dobre uzupełnienie diety dla osób obciążanych ogromnym wysiłkiem fizycznym, o raczej niskim poziomie tkanki tłuszczowej, którym trudno dostarczyć pod postacią tradycyjnych produktów spożywczych zakładaną przez PPM (podstawowa przemiana materii) ilość kalorii, którym często zależy na zwiększeniu masy mięśniowej. Oczywiście mięśnie do rozwoju potrzebują bodźca treningowego. Jednak żeby mogły one zwiększać swoje rozmiary niezbędne są regularne dostawy materiałów budulcowych (białko) i energetycznych (głównie węglowodany) w prawidłowych proporcjach. Mass XXL to kultowy dziś gainer oparty na wzorcowym bilansie makro dla takich właśnie osób. Porcja 100 g Mass XXL to prawie 20 g białka serwatkowego i około 70 g węglowodanów. Atuty tego produktu to wysokiej jakości komponenty białkowe (pełnowartościowe białkowe) oraz węglowodanowe. Co ważne trzonu puli węglowodanowej Mass XXL wcale nie stanowią cukry proste, ale maltodekstryny, zasilające energetycznie mięśnie przez dłuższy czas.

Uczciwy trening to dla organizmu zawsze wojna. Każdy mądry strateg wie, że musi do takiego wyzwania należycie się przygotować, żeby pula zniszczeń była jak najmniejsza, a odniesione zwycięstwo przyczyniło się wzrostu imperium. Dlatego właśnie w ofercie Trec Nutrition znajdziesz aminokwasypełniące szerokie spektrum funkcji w organizmie. BCAA, glutamina, EAA to najważniejsze aminokwasy wysiłkowe, które wspomagają procesy energetyki i stanowią główny budulec mięśniowy. Dlatego warto pamiętać o porcji BCAA G-force i Amino EAA przed i po treningu.

Trec Nutrition dba o mięśnie nie tylko antykatabolicznie, ale także wspiera ich wydajność energetyczną podczas intensywnych treningów produktami z grupy kreatyn. Jednym z wiodących produktów kreatynowych Trec Nutrition jest CM3 – jabłczan kreatyny. Każda kapsułka CM3 to aż 1250 mg jabłczanu kreatyny. Atuty tej formy kreatyny docenili nie tylko przedstawiciele dyscyplin ciężkoatletycznych, w których pierwszoplanową cechą motoryczną jest siła, ale także sportów o dynamicznie zmieniającej się energetyce wysiłkowej jak sporty walki, gry zespołowe.

Od tego, co robisz po zakończeniu wysiłku, zależy czy wylany pot treningowy będzie początkiem pozytywnych zmian adaptacyjnych, wzrostu wytrenowania, anabolizmu mięśniowego czy wstępem do przemęczenia, spadku formy, katabolizmu mięśniowego. Osoby ćwiczące są świadome, jak ważna w osiąganiu trwałych efektów treningowych jest pełna i szybka regeneracja powysiłkowa. W ofercie Trec Nutrition znajdziecie różne warianty odżywek węglowodanowych, które wspierają odnowę zasobów glikogenu mięśniowego w czasie intensywnych wysiłków (Max Carb). Te same produkty przyjmowane w stężeniu izotonicznym poprawiają wydajność energetyki wysiłków długotrwałych (Vitargo, Isofaster).

Wszyscy długo ćwiczący szybko się przekonują, że regeneracja potreningowa nie kończy się na krótkim czasie po treningu, a niezwykle ważną porą, w której następują najbardziej zaawansowane prace regeneracyjne, jest nocny sen. W dziale wsparcie hormonów znajdziecie m.in. innowacyjny produkt wspomagające wyciszenie, które jest niezbędne przy zapadaniu w błogi sen, Sleep-er. Zawarte w nim: GABA, arginina, ZMA, melisa, DAA pomagają wyciągnąć maksymalne korzyści regeneracyjne z nocnego odpoczynku.

Uzyskanie trwałych efektów treningowych to dbałość o pełną regenerację organizmu, wykorzystanie potreningowej nadkompensacji. A co gdy czujemy, że nie mamy siły na trening? Wówczas możemy sięgnąć po produkt Trec Nutrition z grupy boosterów przedreningowych– S.A.W. Każda porcja S.A.W dostarcza składniki, które pomagają organizmowi stawić czoło intensywnemu wysiłkowi: kreatyny, beta –alaniny, porcji stabilnej argininy (AAKG), dozy pobudzenia (kofeina, tauryna, tyrozyna).

Uzyskanie trwałych efektów wymaga konsekwencji, zarówno w zakresie działań treningowych, jak i postępowania potreningowego. To szczególnie dotyczy projektów żywieniowo – treningowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej. Wsparciem ich skuteczności będą suplementy z grupy spalaczy tłuszczu, takich jak Clenburexin, który pomaga w kształtowaniu sportowej sylwetki, między innymi dzięki zawartym w tym suplemencie ekstraktom z zielonej herbaty i kawy, kofeinie czy tyrozynie.

Regularny wysiłek, angażująca praca zawodowa, nie do końca prawidłowo zbilansowana dieta, mogą powodować, że wraz z tradycyjnymi produktami spożywczymi trudno dostarczyć wymaganą ilość witamin i minerałów. Jeżeli do tego trwa okres zimowy i nie mamy dostępu do świeżych warzyw, jest mało słońca, zajrzyj do działu witaminy i minerały. Multipack Sport Day/Night to kompleks witamin i minerałów skrojony z myślą o osobach aktywnych. Produkt ma innowacyjną formułę kapsułki na dzień i na noc. Porcja na dzień wzbogacona jest w: guaranę, bioflawonoidy, wyciąg z żeń-szenia, które poprawiają siły witalne. W porcji na noc z kolei zawarte są dodatkowo m.in.: GABA, teanina, tryptofan, które pomagają zapaść w regenerujący sen. Jeżeli czujesz, że coraz trudniej radzisz sobie z wszechobecnym stresem, spróbuj siły ziół zawartych w Ashwagadha Max.

Przedstawiliśmy tylko niektóre z produktów Trec Nutrition. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Pamiętaj: zawsze, gdy potrzebujesz indywidualnego doradztwa w zakresie dopasowania produktów, możesz liczyć na fachową poradę ekspertów Trec Nutrition.

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

Blog jest napisany w celach informacyjnych. W żaden sposób nie służy do stawiania diagnozy, czy sugerowania metod leczenia. Pamiętaj, że artykuły zamieszczone na tej stronie nie stanowią fachowej porady medycznej (lekarskiej, farmaceutycznej itp.). Osoby czytające tę stronę internetową powinny przed podjęciem decyzji leczenia skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Na tej stronie nie ma informacji o lekach, a wszystkie preparaty to suplementy diety.

© UWAGA - ARTYKUŁ AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Intra Workout - 600g
99,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Boogieman - 300g
89,99 PLN
Zobacz produkt
Trec Nitrobolon Pre-Workout Formula - 300g
39,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść