12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Jak się nie zniechęcić do siłowni?

Jak walczyć ze zniechęceniem do siłowni?

Siłownia to wspaniałe miejsce, w którym nie tylko możecie spróbować wielu aktywności fizycznej, ale także możecie spotkać wiele innych osób i poprawiać swoją sylwetkę oraz zdrowie. Jednakże do wszystkiego co bardzo fajne w życiu – można się po jakimś czasie zniechęcić. Tak samo jest z siłownią. W niniejszym artykule wskażę Wam kilka porad aby siłownia nigdy Wam się nie znudziła!

Odpowiednie podejście w życiu do wielu rzeczy jest niezmiernie ważne. Ciężko spotkać osobę, której wszystko przychodzi łatwo i nie napotyka przeszkód w dążeniu do celu. Takie jest życie, że problemy i chwile zwątpienia się zdarzają. Ważne jednak aby od razu się nie poddawać, dlatego poniżej wskażę Wam kilka porad, które pomogą Wam trenować na siłowni jak najdłużej!

1. Stawiajcie przed sobą realne cele do wykonania

Jeśli rozpoczynacie treningi na siłowni, lub jakiś czas już trenujecie – stawiajcie przed sobą takie cele, które jesteście w stanie wykonać. Oczywiście – w życiu należy mierzyć wysoko i osiągać rzeczy niemożliwe do wykonania. Nie mniej jednak z własnego (i nie tylko) doświadczenia, wiem, że lepszym wyborem będzie stawianie małych celów, sukcesywne ich osiąganie i stawianie kolejnych. To pozwoli Wam na ciągłą realizację celów, bez zniechęcania się po drodze!

2. Jeśli napotkaliście przeszkody

Nie przejmujcie się nimi tylko działajcie dalej! Problemy w drodze do zmian na lepsze zawsze się zdarzą, lecz gwarantuje Wam, że jeśli je przejdziecie – później będzie tylko łatwiej!

3. Udając się na siłownię

Weźcie ze sobą słuchawki i przygotujcie ulubioną playlistę! Słuchanie muzyki w trakcie treningu pozytywnie nakręca do ćwiczeń i wywołuje pozytywne wibracje. Z tymi pozytywnymi wibracjami będziecie kojarzyć każdy kolejny trening, przez co z uśmiechem na twarzy będziecie zmierzać w kierunku siłowni!

4. Dbajcie o regenerację pomiędzy treningami!

Zmęczenie to szybka droga do zniechęcenia do treningów na siłowni, dlatego dbajcie o to aby w ciągu tygodnia nie tylko odbyć odpowiednią ilość jednostek treningowych, ale zaplanujcie tak samo czas na regenerację! Nie tylko dzięki temu Wasz organizm będzie bardziej wypoczęty, ale też łatwiej będzie Wam dążyć do zrealizowania postawionego przed sobą celu!

 

Rekomendacja Bodypak dla Ciebie:

Essensey MSM Siarka Organiczna - 90 kaps.
19,99 PLN
Zobacz Produkt
Essensey L-karnityna - 90 kaps.
29,99 PLN
Zobacz Produkt
Essensey Chrom - 120 kaps.
24,99 PLN
Zobacz Produkt

5. Trenuj z bliskimi

Wspólny trening napędza do działania! Bardzo dobrym sposobem na czerpanie jeszcze większej satysfakcji z treningów na siłowni jest trenowanie z kimś bliskim. Dzięki temu napędzacie się nawzajem i jest większa motywacja do treningów! Oczywiście nie raz będziecie musieli wykonać trening samodzielnie – nie zawsze będzie możliwość zrobienia treningu z kimś. Wtedy pamiętajcie, że w takich momentach możecie zastosować się do pkt 3! Z każdej sytuacji jest wyjście i można jeszcze bardziej nakręcić się na trening!

6. Wybierajcie siłownię blisko swojego miejsca zamieszkania lub pracy

Im dłuższy dystans musicie pokonać w drodze na siłownię – tym ciężej się na nią zebrać i jeździć z dnia na dzień. Jeśli macie taką możliwość – wybierajcie siłownię, do której możecie się dostać jak najszybciej.

Trenowanie na siłowni może być wspaniałą pasją – sam wiem to z doświadczenia i nie zamieniłbym jej na żadną inną i tego samego Wam życzę!

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak