SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

HEAT od 6pak Nutrition - recenzja

Recenzja przedtrenigówki HEAT od 6pak Nutrition

Zdarzają się takie dni, kiedy brakuje sił, motywacji, energii na trening. A jeżeli już zbierzemy się na siłownię, do biegania, treningu na sali czy innych cięższych aktywności – czujemy, że nie będzie to „nasz dzień”. Prócz dopasowanej diety, odpowiedniej regeneracji i snu, optymalizacji treningowej i wszelkich innych czynników – zdarzają się słabsze dni, na które nie mamy wpływu.

W takich momentach warto w swoim asortymencie suplementacyjny posiadać mocną przedtreningówka HEAT opartą na bazie najlepszych składników, które wspomogą organizm w wykonaniu najcięższej sesji treningowej.

Dlaczego HEAT?

HEAT polecana jest szczególnie tym osobom, które mają za zadanie wykonać naprawdę mocną i ciężką sesję treningową. Co więcej, jest to połączeniu dobrej przedtreningówki wraz z termogenikiem. Tym samym wspomaga wykonanie ciężkiego treningu z jednoczesnym procesem spalania – co za tym idzie? Wzmocniony proces hipertrofii przy utrzymaniu jak najmniejszego minimalnego otłuszczenia ciała.

Heat należy stosować przed treningiem, w wymiarze jednej i pół miarki. Skład oparty jest na najbardziej znanych i skutecznych składnikach w tym m.in..:

   • L-arginina – w postaci soli wykazuje lepszą formę przyswajalną w organizmie, powoduje uczucie tzw. „pompy” – co jest niczym innym jak efektem rozszerzenia naczyń krwionośnych. Według badań może wykazywać właściwości anaboliczne, przy jednoczesnym zahamowaniu katabolizmu.

   • Tauryna – wpływa na utrzymanie gospodarki kwasowo- zasadowej oraz wodno – elektrolitowej, a także ma działanie antyoksydacyjne – niszcząc wolne rodniki. Najważniejsza cecha to wspomaganie transportu substancji odżywczych do komórek mięśniowych.

    • Beta – alanina – zwiększa wydajność podczas treningów.

    • L-tyrozyna – prekursor noradrenaliny, dopaminy i melatoniny, zaliczana do aminokwasów endogennych.

    • Witamina C – antyutleniacz, zwalczający działanie wolnych rodników, wspiera układ odpornościowy.

    • Ekstrakty, w tym: z gorzkiej pomarańczy, z korzenia mniszka lekarskiego, z korzenia Ashwagandha, z nasion guarany, zielonej herbaty, z korzenia imbiru – naturalne składniki sprzyjające niwelowaniu uczucia zmęczenia, poprawiające spalanie tłuszczu czy zwiększenie wydatkowania energii.

    • Magnez.

I inne, w tym witaminy.

Rekomendacja Bodypak dla Ciebie:

Zestaw Suplementów Przedtreningówka i Białko
85,00 PLN
Zobacz Produkt
6PAK Nutrition HEAT - 240 g
53,99 PLN
Zobacz Produkt
Zestaw przedtreningówek od 6PAK Nutrition
169,99 PLN
Zobacz Produkt

Preparaty przedtreningowe mogą być stosowane nie tylko przez sportowców czy osoby zaawansowane w sportach siłowych, ale i wytrzymałościowych. Przedtreningówka HEAT nadaje się również dla biegaczy, w tym długodystansowych. Pozwala na wykonanie założonego dystansu bez nadmiernego uczucia zmęczenia czy wypalenia energii w trakcie biegu.

Natomiast po ukończonej sesji treningowej nie odczuwa się nagłego spadku „mocy” ani tzw. zejść, co spowodowane jest połączeniem wyselekcjonowanych składników przedtreningówki, pewnego pochodzenia, bez domieszek substancji zakazanych i/lub nieznanego przeznaczenia.

Jedna miarka preparatu działa kompleksowo. Ważna jest również rozpuszczalność produktu, która nie wykazuje efektu zbrylającego w połączeniu z wodą. Łatwość w dawkowaniu suplementu oraz ilość proszku w opakowaniu to kolejny plus wpływający na ekonomiczność produktu.

Smak opisywany to jabłko – brzoskwinia. Połączenie słodko – kwaśne idealne nadaje się do spożywania przedtreningowo, nie powodując nieprzyjemnego posmaku ani rewolucji żołądkowych. Bardzo orzeźwiający, lekki i smaczny.

Warto nadmienić iż suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ani dzieci. Wszelkie wątpliwości należy omówić ze specjalistą.

Sylwia Pietrzak

PROMOTORKA BODYPAK. Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyszki. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Jest czynnym zawodnikiem PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego - w 2019 ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Co więcej, stały bywalec siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Od 10 lat - bydgoszczanka. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część życia) czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak