11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11
Trening

03-09-2020

Co zrobić aby trening był przyjemnością?

Każdy z nas miał kiedyś na pewno taki dzień, w którym trening był zrobiony ,,za karę", a nie z przyjemnością. Zła pogoda, stres, ciężki dzień - to tylko kilka powodów braku satysfakcji podczas treningu. Z czego się to bierze? Co możemy zrobić aby tego unikać jak najczęściej? O tym przeczytacie w niniejszym artykule. 

Odpowiednie nastawienie 

Nasze ogólne nastawienie względem treningu będzie odgrywać duża rolę. Każdy trening ma Cię napędzać do dalszego działania. Z każdego treningu wyciągaj wnioski, ucz się swojego organizmu i ciesz się zmianami w sylwetce z tygodnia na tydzień. Niech to będzie Twoją motywacją i radością z wykonanego treningu! Nie zawsze będzie się chciało iść na trening, ale jeśli mimo wszystko pójdziesz – będziesz miał jeszcze większą satysfakcję!

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

6PAK Nutrition Craze Shot - 80ml
3,99 PLN
Zobacz Produkt
Trec Boogieman - 300g
99,99 PLN
Zobacz Produkt
Trec M13 Pre-Workout - 270g
89,99 PLN
Zobacz Produkt

Dieta

Ale jak to? Dieta ma spowodować, że nasz trening będzie przyjemnością? Oczywiście! To co jemy w ciągu dnia ma niebagatelne znaczenie nie tylko jeśli chodzi o efektywność naszego treningu, ale przede wszystkim wpływa ogólnie na naszą kondycję zdrowotną! W końcu mówi się ,,W zdrowym  ciele - zdrowy duch"! Dlatego zadbajcie o odpowiednią kaloryczność w ciągu dnia, przed treningiem (1-1,5h godz.) koniecznie zjedzcie pełnowartościowy posiłek, tak aby nasze ciało korzystało z dostarczonych kalorii, a Wasz trening nie poszedł na marne!

Sen

Praca, treningi, stres - to tylko kilka aspektów życia codziennego, które każdy z nas spotyka na swojej drodze. Wszystko to ma wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Jakie znaczenie ma tutaj sen? KOLOSALNE! Sen to najlepsza forma regeneracji naszego organizmu i nigdy nie możemy o tym zapomnieć. Więcej sił w ciągu dnia, lepszy humor, zdrowszy organizm - to tylko kilka z wielu zalet odpowiedniej ilości snu w ciągu dnia. Dlatego jeśli będziecie wyspani - chęć do treningu będzie o wiele większa, a trening jeszcze bardziej efektywny! Optymalna ilość snu w ciągu doby to ok 6-8 godzin między 22/23 a 6/7 rano!

Plan treningowy

Na treningu macie trenować w taki sposób, aby Wasze ciało było w stanie jemu podołać i jednocześnie mogło się rozwijać z jednoczesnym zastosowaniem odpowiedniego żywienia. Nie ma tutaj idealnego treningu dla każdego. Jeden będzie miał cięższy trening od Twojego, drugi lżejszy. Nie znaczy, że Twój jest gorszy. Ma on być idealny dla Ciebie i tego jaki jest Twój cel - jeśli tak będzie, z każdego treningu będziesz czerpał przyjemność i rozwijał swoje ciało!

Trening ma być dla Ciebie przyjemnością. Masz czekać na niego każdego dnia, w trakcie niego być skupionym, a po jego zakończeniu rozpocząć proces regeneracji. Nie ma lepszej, przyjemniejszej i skuteczniejszej metody do pracy nad własnym organizmem!

Michał Lebiest

Trener personalny

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Sport Definition PumpKick - 450g

99,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition VASO PAK - 320g

69,99 PLN
Zobacz produkt

6PAK Nutrition Heat Caps - 90 kaps.

39,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak