12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Recenzja suplementów Trec z serii Endurance

Recenzja suplementów Trec z serii Endurance

Bardzo szeroki obecnie rynek suplementów diety powinien skłaniać do starannej selekcji najbardziej wartościowych produktów. Często trudno jest jednoznacznie ocenić, który suplement będzie najskuteczniej wpływał na poprawę osiąganych parametrów, więc warto jest brać pod uwagę różne aspekty.
Weźmy zatem pod lupę dwa produkty z serii Trec Endurance – Carbo sport oraz Marathon.

Skład

Trec Endurance Carbo Sport

Produkt zawierający w swoim składzie przede wszystkim węglowodany o zróżnicowanym czasie wchłaniania, ale wzbogacony również o kompleks witaminowo-mineralny z dodatkiem aminokwasu tauryny.

Trec Endurance Marthon

Produkt o bardzo bogatym składzie, w którym znajdziemy zarówno sproszkowaną wodę kokosową, aminokwasy BCAA, beta-alaninę, kreatynę, kofeinę, wszystkie witaminy z grupy B oraz witaminę C, na które zapotrzebowanie wzrasta wśród osób intensywnie trenujących, minerały, takie jak magnez oraz kilka innych substancji, a zatem znajdujemy tutaj elementy przyczyniające się redukowania uczucia zmęczenia, wpływające pozytywnie na regulację pracy układu mięśniowego oraz oddziałujące na zwiększenie wytrzymałości.

Smak

Trec Endurance Carbo Sport

Produkt dostępny w następujących wersjach smakowych: pomarańczowy, cytrynowy, ananasowy, landrynkowy.
Wykorzystana w teście opcja landrynkowa była naprawdę godna polecenia ze względu na posmak przypominający czasy dzieciństwa!

Trec Endurance Marthon

Produkt dostępny w następujących wersjach smakowych: ananasowy, malina z miętą, owoce leśne.
Testowany egzemplarz miał smak ananasowy i musi być oceniony bardzo wysoko, ponieważ nie daje się tu wyczuć syntetycznego posmaku, a dodatkowo daje uczucie orzeźwienia.

Rozpuszczalność

Obydwa produkty można ocenić bardzo pozytywnie, ponieważ proszek błyskawicznie w pełni miesza się z wodą po kilku wstrząśnięciach shakerem. Nie ma mowy tutaj raczej mowy o jakichkolwiek pozostałościach.

„Opłacalność”

Trec Endurance Carbo Sport

Zalecana porcja produktu to 75g, na którą składają się 2 miarki, która powinna zostać rozpuszczona w 500ml wody, wystarcza na 13 dni suplementacji, co przekłada się na cenę 3zł za porcję, ale trzeba pamiętać przy tym, że w produkcie otrzymujemy również witaminy, minerały i taurynę.

Trec Endurance Marthon

Producent zaleca stosowanie dwóch porcji dziennie rozpuszczanych w 500ml wody, z tymże jedna porcja to 25g proszku, a więc 4 miarki, zatem jedno opakowania wystarcza na 8 dni treningowych. Przy cenie za opakowanie wynoszącej około 60zł, jedna porcja kosztuje 7,5zł, co oczywiście nie jest najniższą kwotą, jednak warto tu pamiętać o tym jak bogaty jest skład produktu, co po podliczeniu poszczególnych składników w ilościach spełniających na spokojnie codzienne normy nie stanowi zaporowej kwoty.

Estetyka produktu

Nie można niczego zarzucić! Czerwono-czarna kolorystyka opakowania z białymi napisami i szarymi napisami bez wątpienia przyciąga wzrok oraz skłania do zakupu.

Dlaczego warto wybrać odżywki Trec z serii Endurance?

+ wieloletnie doświadczenie firmy w opracowywaniu suplementów diety wspierających osoby podejmujące aktywność fizyczną na różnych poziomach zaawansowania,
+ zestawienie w jednym produkcie kilku kluczowych składników przyczyniających się do poprawy wydajności treningowej,
+ możliwość zastosowania w wielu dyscyplinach o charakterze wytrzymałościowym – kolarstwo, biegi długodystansowe czy pływanie.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Trec Endurance Marathon - 400g
69,99 PLN
Zobacz Produkt
Trec Endurance Carbo Sport - 1000g
39,99 PLN
Zobacz Produkt

Bartosz Sikorski

Dietetyk, specjalista ds. suplementacji. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku dietetyka, który w swojej pracy licencjackiej podejmował temat suplementacji środkami ergogeniczymi przyczyniającymi się do maksymalizacji osiągnięć osoby trenującej na siłowni, zaś w pracy magisterskiej dokonywał analizy wszelkich materiałów edukacyjnych dotyczących żywienia i żywności dostępnych w mediach. Entuzjasta aktywności fizycznej, a w sposób szczególny lekkoatletyki. Dwukrotnie uczestniczył w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego, zdobywając medale w biegu na 100m oraz w skoku w dal, a także w Akademickich Mistrzostwach Polski, gdzie uplasował się na podium w klasyfikacji zawodników z uniwersytetów medycznych z całego kraju. Człowiek stawiający na rozwój swojej pasji, co potwierdza udział w różnorodnych szkoleniach związanych ze zdrowym stylem życia oraz pełne książek półki w domowej biblioteczce. W czasie studiów podejmował pracę w punktach z suplementami i zdrową żywnością, gdzie dzielił się wiedzą z klientami. Swoją przygodę z pisaniem artykułów rozpoczął w 2017 roku.

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Trec Endurance Carbo Sport - 1000g

39,99 PLN
Zobacz produkt

Trec Endurance Marathon - 400g

69,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak