-10% na Białka i Kreatyny! Kod: FORMA10 Darmowa dostawa od 99 PLN! Kod: DD99

Kofeina

 • Bolero Energy Drink - 7 g
  1,99 PLN

  Wysokiej jakości napój energetyczny w postaci proszku, który po rozpuszczeniu w wodzie tworzy bardzo smaczny napój sportowy. Solidna dawka kofeiny gwarantuje natychmiastowy zastrzyk energii do działania! Idealny wybór dla osób poszukujących doraźnego pobudzenia. Nie zawiera cukru.

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • Evolite Caffeine 200 mg - 100 kaps.
  19,00 PLN

  Evolite Caffeine 200 mg to odpowiedź na zapotrzebowanie aktywnych ludzi, którzy nie przewidują w scenariuszu swojego dnia sytuacji pod tytułem "brakuje mi energii". Suplement w wygodnej formie kapsułek, kiedy tylko zachodzi potrzeba dostarcza w jednej porcji aż 200 mg wysokiej jakości bezwodnej kofeiny, której działanie wspiera organizm w nawet...

  Out of stock
  Produkt niedostępny
 • MuscleTech Platinum 100% Caffeine - 125 tabl.
  27,99 PLN

  Najwyższej jakości suplement na bazie kofeiny bezwodnej, której szybkość i siła działania nie ma sobie równych. Pobudza i dodaje energii do działania, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz - nie stosuj jej regularnie, bo zapchasz receptory i będziesz czuł spadek siły jej działania. Idealnie sprawdza się doraźnie, np. w słabszy dzień - celem wykonania...

  In Stock
Produktów
na stronie:
40
Kofeina

Kofeina jest powszechnie stosowanym stymulantem zapewniającym pobudzenie organizmu i szybki zastrzyk energii. Jest pozyskiwana w sposób naturalny, ale także na drodze syntezy chemicznej. Struktura chemiczna nie różni się w obu przypadkach. Występuje jako dodatek do boosterów treningowych oraz miksów mających na celu maksymalne pobudzenie, jednak funkcjonuje także jako mono-preparat, który znajdziesz w tej kategorii. Najczęściej w 1 tabletce/kapsułce znajduje się 200 mg kofeiny.

Suplementacja kofeiną niesie ze sobą wiele korzyści. Kofeina wpływa na ograniczenie zmęczenia, podkręca metabolizm (ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej), poprawia koncentrację i możliwości zapamiętywania.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść