-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

Kofeina

 

Popularne produkty

Kofeina

Produktów
na stronie:
40

Kofeina

Poszukujesz sposobu na poprawę koncentracji, a może potrzebujesz pobudzenia i zastrzyku energii do działania? Kofeina jest jednym z najbardziej popularnych stymulantów na świecie i znajduje zastosowanie w wielu przypadkach – nie tylko jako sposób na poradzenie sobie w „słabszy dzień”.

Suplementacja kofeiną niesie za sobą wiele wymiernych korzyści, bowiem wykazuje ona również działanie termogeniczne, a więc podnosi ciepłotę ciała, stymulując przemiany metaboliczne. Jest to bardzo korzystne działanie z punktu widzenia regulacji wagi ciała i pozbycia się zbędnego balastu w postaci tkanki tłuszczowej.

Kolejną korzystną właściwością jest wpływ kofeiny na skrócenie czasu niezbędnego do pełnej regeneracji organizmu, nawet po bardzo ciężkim treningu. Oddziałuje ona na usprawnienie procesów usuwania kwasu mlekowego ze zmęczonych mięśni, co ma oczywisty wpływ na lepszą regenerację potreningową.

Kofeina wpływa także na ograniczenie zmęczenia, poprawia koncentrację i zdolności zapamiętywania. Jest ona powszechnie stosowanym stymulantem zapewniającym pobudzenie organizmu i szybki zastrzyk energii. Jest pozyskiwana w sposób naturalny, ale także na drodze syntezy chemicznej. Struktura chemiczna nie różni się w obu przypadkach. Jedynie inna jest szybkość i długość ich działania.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak