• 60 g - 500 g

  • 22,00 pln - 200,00 pln

HMB

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 12
Trec HMB Liquid - 100ml

Trec HMB Liquid - 100ml

 opinii (6)
1 porcja / 0,80 pln
79,98 pln
Trec HMB Formula Caps - 240 kaps.

Trec HMB Formula Caps - 240 kaps.

1 porcja / 0,75 pln
89,99 pln
Trec HMB Formula Caps - 120 kaps.

Trec HMB Formula Caps - 120 kaps.

1 porcja / 0,83 pln
49,99 pln
Olimp HMB 625mg - 450 kaps.

Olimp HMB 625mg - 450 kaps.

 opinii (7)
1 porcja / 0,64 pln
144,99 pln
Najniższa cena: 159,99 pln -9%
Scitec Mega HMB - 90 kaps.

Scitec Mega HMB - 90 kaps.

 opinii (2)
69,99 pln
Activlab HMB 1250 Mega Tabs - 230 tabl.

Activlab HMB 1250 Mega Tabs - 230 tabl.

1 porcja / 1,32 pln
99,99 pln
Activlab HMB 1250 Mega Tabs - 120 tabl.

Activlab HMB 1250 Mega Tabs - 120 tabl.

54,99 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -8%
Olimp HMB 1250 Mega Caps - 120 kaps.

Olimp HMB 1250 Mega Caps - 120 kaps.

 opinii (1)
89,99 pln
Najniższa cena: 99,99 pln -10%
Olimp HMB 1250 Mega Caps - 300 kaps.

Olimp HMB 1250 Mega Caps - 300 kaps.

 opinii (2)
199,99 pln
Olimp HMBolon NX - 30 kaps.

Olimp HMBolon NX - 30 kaps.

 opinii (5)
24,99 pln
Olimp HMB 1250 Mega Caps - 30 kaps.

Olimp HMB 1250 Mega Caps - 30 kaps.

 opinii (5)
22,99 pln
Najniższa cena: 25,99 pln -12%
ActivLab HMB Powder - 200g

ActivLab HMB Powder - 200g

1 porcja / 0,69 pln
54,99 pln

HMB w Bodypak.pl

HMB (β-hydroksy-β-metylomaślan) jest jednym z najciekawszych produktów, którego stosowanie sprzyja równoczesnemu rozwojowi beztłuszczowej tkanki mięśniowej oraz redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Proces rekompozycji składu ciała jest bardzo trudny do osiągnięcia, ale jak pokazuje praktyka – całkowicie możliwy. Wystarczy odpowiednia wiedza, znajomość swojego ciała oraz profesjonalna suplementacja. Sięgnij po HMB, jeżeli poszukujesz produktu, który wesprze Cię w żmudnej walce o wymarzoną, wysportowaną sylwetkę. Jego działanie nie jest związane z żadnymi negatywnymi skutkami dla prawidłowo funkcjonującego organizmu. 

HMB - rola w organizmie

Naturalnie HMB powstaje w organizmie ludzkim jako metabolit l-leucyny. Wykazuje pewien potencjał anaboliczny, jak i antykataboliczny pozwalający na zwiększenie ochrony tkanki mięśniowej przed rozpadem w wyniku nasilenia się tych procesów. Niektóre źródła podkreślają korelację pomiędzy spożyciem HMB, a wzrostem IGF-1, który przyczynia się do obniżenia degradacji białek oraz promuje zjawisko hipertrofii mięśniowej.

HMB jest jednym z metabolitów l-leucyny, może zatem wpływać także na aktywację szlaku mTOR, a przez to na stymulację rozrostu masy mięśniowej. Warto podkreślić, że największe korzyści z suplementacji HMB (β-hydroksy-β-metylomaślanu) są w stanie osiągnąć osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z regularnymi treningami. Preparaty tego typu występują najczęściej w postaci kapsułek, rzadziej w formie tabletek.

HMB - opinie o HMB 

Przeglądając zasoby internetu można spotkać się z negatywnymi opiniami na temat HMB (β-hydroksy-β-metylomaślanu), jednak wynikają one najczęściej z niewiedzy, w jaki sposób taki produkt stosować. Problemem często jest także okres suplementacji oraz zbyt niskie dawki HMB w cyklu dziennym. Oczywiście pewien odsetek to także wynik oporności organizmu (cecha indywidualna), co przekłada się na brak pożądanego działania ze strony preparatu. 

HMB - zastosowanie w sporcie, z czym łączyć? 

HMB jest częstym dodatkiem w profesjonalnej suplementacji wielu sportowców na świecie. Oczywiście stosowanie "solo" β-hydroksy β-metylomaślanu przyniesie odpowiednie korzyści, ale wzmocnienie jego działania takimi dodatkami jak beta alanina oraz kreatyna (np. monohydrat lub jabłczan) zdecydowanie przełoży się na jeszcze lepsze wyniki. Podstawą pozostaje dieta, odpowiedni trening i czas niezbędny na pełną regenerację organizmu. Często spotykanym dodatkiem do HMB są aminokwasy rozgałęzione BCAA, co z punktu widzenia wielopłaszczyznowego działania preparatów, zdaje się bardzo dobrym kierunkiem. 

HMB - jaką formę wybrać?

Niezależnie czy wybierzesz formę płynną, kapsułkowaną, tabletkowaną, czy nawet w proszku - ostatecznie efekt działania będzie podobny. Wynika to z faktu, że szybkość przyswojenia w przypadku HMB nie ma decydującego znaczenia, bowiem jest to specyfik działający w tle. Musi się także rozkręcić, co wymaga pewnego czasu odpowiednio prowadzonej suplementacji. Wszystko to przekłada się na często niekorzystne opinie na temat tego typu produktów. Warto przy tym podkreślić, że zwykle wynikają one ze zbyt krótkiego stosowania HMB (β-hydroksy β-metylomaślanu) lub stosowania zbyt niskich jego dawek. 

HMB - czym się kierować podczas zakupu?

Kieruj się rozsądkiem, analizuj skład, zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz i po to sięgnij. Oferta naszego sklepu jest szeroka, zatem zdecydowanie znajdziesz w niej produkty spełniające Twoje oczekiwania. Wszystko to w bardzo dobrej cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu domowego.

Wysokiej jakości preparat w formie kapsułek. Zawiera wyjątkowo udane połączenie jabłczanu trikreatyny oraz β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia (CaHMB). Charakteryzuje się znakomitą przyswajalnością oraz sporym potencjałem anabolicznym. Pozwala na poprawę osiąganych wyników, w tym rozwoju suchej tkanki mięśniowej.

Płynnaforma HMB? Dlaczego nie! Jest to jeden z niewielu preparatów bazujących na płynnej formie β-hydroksy β-metylomaślanu, co dodatkowo poprawia jego przyswajalność. Wykazuje pewne właściwości antykataboliczne pomagające chronić mięśnie przed rozpadem. Wpływa także na stymulację procesów anabolicznych.

Światowej klasy suplement na bazie czystego HMB. Jego olbrzymią zaletą jest dawka aż 1250mg substancji aktywnej w każdej tabletce. Oznacza to ich ciut większy rozmiar, co warto podkreślić. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku amatorów, jak i sportowców zawodowych w trakcie trwania kuracji odchudzającej.

HMB - Podsumowanie

HMB (β-hydroksy β-metylomaślan) jest to jeden z tych suplementów, którego stosowanie może przynieść wiele wymiernych korzyści. Jednak nie jest to tak oczywiste jak w przypadku substancji aktywnych o bardziej doraźnym zastosowaniu. Zdecydowanie największe korzyści z jego przyjmowania uzyskają osoby jeszcze nieroztrenowane, będące dopiero na początku swojej przygody z siłownią i regularnymi treningami siłowymi. Odpowiednio prowadzona suplementacja umożliwia bowiem jednoczesne wsparcie rozwoju tkanki mięśniowej i ograniczenie zbędnych kilogramów. Rekompozycja ciała nie jest jednak prosta i szybka. Jednakże, jeżeli poszukujesz tego typu produktu - jest na wyciągniecie ręki.
Preparaty znajdujące się w tej kategorii wyróżniają się pewnym składem, dobrą ceną oraz, co najważniejsze - najwyższą jakością. Pochodzą zarówno od rodzimych, jak i zagranicznych producentów. Na pewno znajdziesz wśród nich to, czego aktualnie potrzebujesz.

Poradnik Bodypak