• 27,00 pln - 28,00 pln

Napoje energetyczne

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 1
Activlab Bulletproof Coffee Drink - 150g

Activlab Bulletproof Coffee Drink - 150g

1 porcja / 0,93 pln
27,99 pln

Napoje energetyczne

Napoje energetyczne stanowią ważną grupę produktów, po które sięgają wszyscy sportowcy potrzebujący doraźnego wsparcia w słabsze dni. Stanowią bogate źródło stymulantów, w tym czystej kofeiny, której właściwości energetyczne oraz wpływ na pobudzenie i poprawę koncentracji jest nie do przecenienia. Rzutuje bowiem na szeroko rozumianą jakość oraz bezpieczeństwo treningu.

Napoje energetyczne, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie pobudzić nas do działania za sprawą swojego oddziaływania na centralny układ nerwowy. Są zazwyczaj lekko gazowane oraz charakteryzują się bogatą w substancje aktywne formułą. Najczęściej znajdziesz w nich solidne dawki kofeiny, tauryny i/lub ekstrakty z guarany oraz żeń-szenia (syberyjskiego, amerykańskiego bądź koreańskiego). Oczywiście można sięgnąć po preparaty o prostym składzie lub bardziej złożonym.  Napoje energetyczne nie mogą być mylone z napojami izotonicznymi, choć często tak się dzieje.

Nasza oferta obejmuje również napoje energetyczne bez dodatku cukrów, tzw. "sugar free", jak i takie z dodanym cukrem prostym, który w połączeniu z kofeiną będzie miał jeszcze mocniejsze działanie pobudzające. Sięgnij po produkty renomowanych producentów, a będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

Poradnik Bodypak