Kategorie

  • 0 g - 1 600 g

  • 18,00 pln - 150,00 pln

Siarka organiczna MSM

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 17
Kategoria: Siarka organiczna MSM
6PAK Nutrition FLEX PAK - 400g
6PAK Nutrition FLEX PAK - 400g
1 porcja / 2,50 pln
49,99 pln
Zestaw Suplementów na stawy 6PAK Nutrition
Zestaw Suplementów na stawy 6PAK Nutrition
79,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 91,97 pln

Suplementy na stawy FLEX PAK
Suplementy na stawy FLEX PAK
84,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 99,99 pln

Wsparcie stawów z izotonikiem
Wsparcie stawów z izotonikiem
69,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 74,98 pln

6PAK Nutrition FLEX PAK - 90 kaps.
6PAK Nutrition FLEX PAK - 90 kaps.
1 porcja / 1,17 pln
34,99 pln
Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.
Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.
1 porcja / 1,50 pln
44,99 pln
Essensey MSM Siarka Organiczna - 90 kaps.
Essensey MSM Siarka Organiczna - 90 kaps.
1 porcja / 0,44 pln
19,99 pln
Suplementy na regenerację stawów
Suplementy na regenerację stawów
89,99 pln
MSM Siarka organiczna mocne stawy
MSM Siarka organiczna mocne stawy
39,99 pln
7Nutrition MSM 750 mg - 200 kaps.
7Nutrition MSM 750 mg - 200 kaps.
2 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,40 pln
39,99 pln
BioTech MSM + Vitamin C - 150g
BioTech MSM + Vitamin C - 150g
1 porcja / 0,51 pln
37,99 pln
Solgar MSM 1000 mg - 120 tabl.
Solgar MSM 1000 mg - 120 tabl.
1 porcja / 0,92 pln
109,99 pln
Essence MSM - 90 kaps.
Essence MSM - 90 kaps.
1 porcja / 0,44 pln
19,99 pln
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.
1 porcja / 1,75 pln
69,99 pln
FA Nutrition Xtreme Napalm FLEX - 30 sasz.
FA Nutrition Xtreme Napalm FLEX - 30 sasz.
1 porcja / 3,67 pln
109,99 pln

SIARKA ORGANICZNA MSM - NIEZBĘDNY ELEMENT PROFESJONALNEJ SUPLEMENTACJI? 

MSM, inaczej metylosulfonylometan, metylosiarczan metanu lub dimetylosulfon, to organiczny związek siarki, który zaraz po wapniu i fosforze, jest jednym z najczęściej występujących minerałów w ludzkim organizmie. MSM gromadzone jest głównie w kościach oraz mięśniach, natomiast związek ten pełni kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu. Siarka organiczna występuje naturalnie w wielu produktach żywnościowych, takich jak ryby, surowe warzywa, czy też w niepasteryzowanym mleku. Szereg procesów, takich jak gotowanie, pasteryzacja, czy też zamrażanie sprawia, że ilość MSM w produktach spożywczych jest śladowa.

SIARKA ORGANICZNA MSM - KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA CHEMICZNA, JAK DAWKOWAĆ?

Siarka organiczna pochodząca z produktów spożywczych jest niewielka, stąd często zalecana jest jej dodatkowa suplementacja w formie MSM. Rozpoczynając swoją przygodę z tego typu preparatami warto stopniować dawki jej przyjmowania. Oczywiście jest to zwykle regulowane przez producenta, który dostosowuje dawkowanie do pewnego uniwersalnego schematu, który stworzył. Warto pamiętać, że siarka organiczna jest wydalana wraz z moczem, jeżeli dochodzi do wystąpienia jej nadmiaru w organizmie. Wiele osób sugeruje konieczność konsultacji z lekarzem sportowym konieczność wprowadzenia metylosulfynulometanu (MSM) do stałej suplementacji celem doboru indywidualnej dawki dziennej. 

UWAGA: MSM (metylosulfynylometan) znakomicie sprawdza się w suplementacji łączonej z cynkiem, magnezem, kolagenem oraz wieloma witaminami, w tym z grupy B oraz witaminami C i D. 

SIARKA ORGANICZNA MSM - ROLA W ORGANIZMIE.

Siarka organiczna wykorzystywana jest przez organizm ludzki jako składnik do wytwarzania: przeciwciał, enzymów, glutationu, kolagenu oraz keratyny. Dlatego też ma tak istotny wpływ przy zmniejszaniu reakcji zapalenia układu kostno-mięśniowego oraz obniżaniu poziomu wolnych rodników w organizmie. Dodatkowo MSM posiada właściwości łagodzące reakcje alergiczne skóry, przewodu pokarmowego i górnych dróg oddechowych. Suplementacja MSM szczególnie jest zalecana podczas zapalenia stawów, mięśni, ścięgien, kości czy choćby w zespole cieśni nadgarstka. Siarka organiczna wspomaga również pracę wątroby, poprawia procesy trawienne, stan układu odpornościowego i krążenia.

SIARKA ORGANICZNA MSM - DLA KOGO?

Produkty z tej kategorii to bardzo ciekawy sposób na dopięcie profesjonalnie prowadzonej suplementacji. Jeżeli chcesz zadbać o swoje stawy, a jednocześnie poprawić stan włosów, skóry i paznokci - trafiłeś wręcz idealnie. Podstawowym celem stosowania MSM jest oczywiście utrzymanie pełnej mobilności układu ruchu, jednak metylosulfynylometan wpływa pozytywnie na wiele aspektów funkcjonowania organizmu. 

MSM polecane jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, w tym także zaawansowanym sportowcom.

SIARKA ORGANICZNA MSM - ELEMENT PROFESJONALNEJ SUPLEMENTACJI W SPORCIE?

Metylosiarczan metanu, ze względu na swą kluczową rolę w produkcji kolagenu i keratyny, ma także istotny wpływ na kondycje skóry, włosów i paznokci. Suplementacja MSM szczególnie zalecana jest również osobom przestrzegającym diet wegańskich i wegetariańskich.

SIARKA ORGANICZNA MSM - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS WYBORU?

Odpowiedź na tak zadane pytanie wydaje się prosta i oczywista: jakością oraz ceną. Jednak jak zdefiniować jakość w przypadku tak dużej ilości wariacji na temat dawki i całościowego składu. Najprostsze będzie porównanie formuł i dawek najważniejszych substancji aktywnych, które Cię interesują (jakie występują w pojedynczej porcji danego preparatu na stawy). 

Przykłady wartych polecenia preparatów na bazie metylosulfynylometanu (MSM): 

- Essence MSM - 90 kaps.,  

Najwyższej jakości preparat spod szyldu Essence Nutrtion, w którego każdej porcji znajdziesz aż 1000mg (1 gram) czystego metylosulfonylometanu. Charakteryzuje się on dobrą przyswajalnością oraz brakiem zbędnych dodatków lub wypełniaczy. Doskonale sprawdza się w przypadku osób aktywnych, które poszukują naturalnego sposobu na wzmocnienie stawów, jak i całego układu ruchu. Kapsułkowana forma sprzyja natomiast komfortowi suplementacji. 

- Essence Glucosamine Chondroitin & MSM - 120 kaps.. 

Preparat wspomagający sprawną regenerację stawów - na bazie MSM, czyli metylosylfynylometanu (bogatego źródła naturalnej siarki organicznej) oraz chondroityny. Zawiera także dodatek glukozaminy, której zadaniem jest wsparcie procesów odbudowy mikrouszkodzeń powierzchni chrząstek stawowych. 

SIARKA ORGANICZNA MSM - PODSUMOWANIE.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, przeglądając tę kategorię znajdziesz z pewnością produkty, które Cię usatysfakcjonują. Najwyższa jakość, dobra cena i solidne składy jest tym, co charakteryzuje oferowane przez nas suplementy na stawy. Pamiętaj, że profilaktyka układu ruchu jest bardzo istotna z punktu widzenia ograniczenia ryzyka pojawienia się problematycznych kontuzji. Niezależnie od formy: kapsułek, tabletek, czy też proszku - sięgnij po produkty o pewnym składzie, w którym nie znajdziesz zastrzeżonych kompleksów i zbędnych dodatków.