Kategorie

  • 42 g - 3 600 g

  • 1,00 pln - 160,00 pln

Carbo

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 16
Kategoria: Carbo
6PAK Nutrition Carbo Pak - 1000g

6PAK Nutrition Carbo Pak - 1000g

1 porcja / 0,82 pln
26,99 pln
Sport Definition Carbonic - 1000g

Sport Definition Carbonic - 1000g

 opinii (21)
1 porcja / 0,75 pln
29,99 pln
Trec Endurance Carbo Sport  BAG - 1000g

Trec Endurance Carbo Sport BAG - 1000g

39,99 pln
Trec Endurance Carbo Sport - 37,5g

Trec Endurance Carbo Sport - 37,5g

1,99 pln
Trec Endurance Carbo Sport 37,5g - 30 szt.

Trec Endurance Carbo Sport 37,5g - 30 szt.

54,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 59,62 pln

Trec Endurance Collagen 4 Runners + Carbo Sport 37,5 g Gratis

Trec Endurance Collagen 4 Runners + Carbo Sport 37,5 g Gratis

34,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 38,96 pln

FitMax Carbo - 1kg

FitMax Carbo - 1kg

 opinii (6)
19,99 pln
Olimp Carbonox - 3,5kg

Olimp Carbonox - 3,5kg

 opinii (6)
159,99 pln
Activlab CarboMax Energy Power - 3000g

Activlab CarboMax Energy Power - 3000g

 opinii (2)
1 porcja / 0,61 pln
54,99 pln
Olimp Carbonox - 1kg

Olimp Carbonox - 1kg

 opinii (28)
44,99 pln
Activlab CarboMax Energy Power - 1000g

Activlab CarboMax Energy Power - 1000g

 opinii (15)
1 porcja / 0,70 pln
22,99 pln
FA Nutrition Carborade - 1000g

FA Nutrition Carborade - 1000g

 opinii (14)
1 porcja / 0,91 pln
29,99 pln
BioTech Carbox - 1000g

BioTech Carbox - 1000g

 opinii (5)
1 porcja / 1,50 pln
29,99 pln
Olimp Carbonizer XR - 1000g

Olimp Carbonizer XR - 1000g

 opinii (9)
49,19 pln
Scitec Nutrition SuperCarb Xpress - 1000g

Scitec Nutrition SuperCarb Xpress - 1000g

1 porcja / 2,25 pln
44,99 pln
7Nutrition Carbo - 1000g

7Nutrition Carbo - 1000g

1 porcja / 1,25 pln
24,99 pln

Odżywki Carbo w Bodypak.pl

Poszukujesz odżywek na bazie czystych węglowodanów? Trafiłeś wręcz doskonale, bowiem w tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości preparaty typu „carbo”. Najczęściej bazują one na 100% maltodekstrynach, a więc z definicji węglowodanach wielokrotnie złożonych. Istnieje jednak różnica pomiędzy surowcami, które mogą być wykorzystywane do ich produkcji. Chodzi oczywiście o procent scukrzenia - informujący o realnej zawartości cukrów prostych w danej mieszance maltodekstryn. Oczywiście jest to zwykle objęte tajemnicą handlową.

Odżywki carbo - znakomite dopełnienie diety?

Odżywki węglowodanowe cieszą się dużą popularnością - ze względu na swoje walory organoleptyczne, bezproblemową rozpuszczalność, jak i dobrą cenę. Podstawowym celem ich stosowania jest zapewnienie organizmowi dodatkowego i łatwo dostępnego źródła energii w trakcie intensywnych i wydłużających się w czasie treningów. Dodatkowo sprzyjają utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia oraz uzupełnieniu elektrolitów utraconych wraz z potem - choć to jest zależne od składu analizowanego produktu.

Wracając jednak do pytania, czy "carbo" stanowi znakomite dopełnienie diety? Tak i nie, bowiem korzystniej jest, jeżeli jesteś w stanie zadbać o odpowiednią podaż węglowodanów przy pomocy diety, a samą odżywkę tego typu stosujesz celem dopełnienia suplementacji okołotreningowej. Nie zrozum źle, idea tego typu suplementów jest jak najbardziej prawidłowa, ale stosowanie jej typowo pod niedobory węglowodanów w diecie to lekka przesada.

Węglowodany same w sobie są źródłem energii dla każdego człowieka, jednak w tym przypadku nie chodzi o ich pochodzenie i formę, a sam fakt dodatkowej suplementacji w okolicy treningu, bądź w trakcie jego trwania. Zatem czy "carbo" jest skierowane jedynie do zawodowców? Oczywiście, że nie i z powodzeniem może być stosowane przez wszystkie osoby aktywne fizycznie celem wzbogacenia prowadzonej diety w przypadku jakichś ich niedoborów, czy też podczas wysiłku.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby produkty z tej kategorii ("carbo") stosowane były zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych sportowców, niezależnie od płci. Oferta sklepu obejmuje propozycje wielu znanych oraz cenionych światowych marek, w tym także polskich. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, a nawet i więcej - poznasz ofertę marek, których być może nawet nie znałeś - a z jakimi warto się poznać bliżej.

Odżywki carbo - jakie polecamy?

Warto sięgać po produkty uznanych marek, które  charakteryzują się najwyższą jakością. Każda ich porcja ma za zadanie dostarczyć Twoim mięśniom energię niezbędną do dalszego ich działania. Częstym dodatkiem do "carbo" są witaminy i składniki mineralne, których utrata w trakcie treningu jest również zwiększona. Powstające w ten sposób niedobory muszą być możliwie sprawnie uzupełniane celem zachowania pełnej sprawności pracujących mięśni. Poszukując informacji na temat danego produktu, warto zajrzeć na większe fora sportowe, gdzie opinii jest więcej, niż potrzeba do wstępnej oceny każdego niemal produktu.

Przykładowe, godne polecenia produkty:

Bogate źródło węglowodanów stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających sportowców. Występuje w wielu wyjątkowo ciekawych smakach, co ułatwia proces wyboru, jak i późniejsze prowadzenie suplementacji. Formuła została oparta o zróżnicowane pod względem kinetyki przyswajania frakcje węglowodanowe, którym towarzyszą mikroelementy o starannie dobranych proporcjach. Dzięki nim wesprzesz organizm w utrzymaniu pełnej sprawności, nawet pod obciążeniem.

Zaawansowany suplement oparty o kilka frakcji węglowodanów o zróżnicowanej strukturze (prostej oraz złożonej), dzięki czemu, każda jego porcja zapewnia zarówno szybki dostęp do energii, jak i wydłużony w czasie. Ponadto zawiera w składzie kompleks mineralny o znakomitej biodostępności, dzięki któremu bez problemu uzupełnisz utracone wraz z potem elektrolity.

Wysokiej jakości produkt węglowodanowy oparty o starannie dobrany skład, w którym znajdziesz nie tylko solidne źródło energii, ale i szereg istotnych dla funkcjonowania organizmu witamin oraz minerałów. Dobrze się rozpuszcza i występuje w wielu dopracowanych wersjach smakowych. Doskonale sprawdza się szczególnie w sportach wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi itp.). Sięgnij po sprawdzony produkt.

Odżywki Carbo - podsumowanie

Odżywki wysokowęglowodanowe typu "Carbo" stanowią bardzo ważny element suplementacji wielu osób aktywnych. Warto zatem zadbać o odpowiednią ich jakość oraz ewentualne dodatki. Odpowiedzią na potrzeby sportowców są właśnie produkty z tej kategorii, w której znajdziesz propozycje najbardziej uznanych światowych, jak i krajowych marek. Zdecydowanie każdy znajdzie w ofercie naszego sklepu wszystko, czego potrzebuje celem dopięcia prowadzonej suplementacji. Wszystko to w bardzo dobrych cenach, które bywają jeszcze atrakcyjniejsze w okresie aktywnych promocji - jakich u nas nie brakuje!

Pokaż wszystko

Poradnik Bodypak

Systemy rotacji węglowodanami

Systemy rotacji węglowodanami

Autor: Bartosz Sikorski

W artykule omawiamy różne systemy rotacji węglowodanami (carb backloading, carb targeting, carb cycling, carb nite, carb fat cycling) i przedstawiamy jaka jest...

Czytaj więcej