• 400 g - 600 g

  • 3,00 pln - 6,00 pln

Bez cukru

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 2
Kategoria: Bez cukru
Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml

Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml

 opinii (1)
1 porcja / 3,79 pln
3,79 pln

Napoje bez cukru w Bodypak.pl

Napoje sportowe bez dodatku cukru charakteryzują się obniżoną do minimum kalorycznością, która sprawia, że doskonale sprawdzają się w przypadku osób redukujących zbędne kilogramy ciała. Wśród tej grupy napojów znajdziesz preparaty przedteningowe, aminokwasowe, białkowe, energetyczne, jak i spalacze tkanki tłuszczowej. Każdy z nich sprawdzi się w konkretnym celu. Cechą wspólną jest brak dodatku cukru w składzie, co samo w sobie jest dobrym pomysłem, który ułatwi zbilansowanie diety niejednej osobie aktywnej fizycznie.

Napoje bez cukru - dla kogo?

Może to zabrzmi zbyt prosto, ale napoje bez cukru powinny trafić do suplementacji osób ograniczających węglowodany w swoim jadłospisie. Jeżeli jest Ci obojętnie, lub nawet wolisz preparaty z dodatkiem cukru - nie jest to kategoria suplementów, która Cię zachwyci. Proponowana kategoria obejmuje wiele produktów wysokiej klasy, których skład nie tylko wygląda dobrze, ale odznacza się nadzwyczajną aktywnością biologiczną.

Podstawowym celem suplementacji jest zapewnienie optymalnych warunków dla organizmu, by ten mógł się rozwijać i sprawnie regenerować. Istnieje jeszcze jedna przewaga napojów sportowych (bez cukru) nad klasycznymi preparatami w formie tabletek i kapsułek, a mianowicie przyswajalność. Płynna forma charakteryzuje się bowiem najlepszą wchłanialnością substancji aktywnych, przez co sam preparat może szybciej zacząć działać.

Napoje zero - zastosowanie

Napoje bez dodatku cukru sprawdzą się w przypadku osób aktywnych fizycznie, które ograniczają do minimum zbędne kalorie w swoim jadłospisie. Można z pewną dozą pewności polecić je osobom odchudzającym się, których dieta wymaga wzmocnienia (w przypadku napojów proteinowych).Oczywiście wiele zależy od składu konkretnego napoju sportowego.

Napoje bez cukru - jak wybrać najlepszy dla siebie?

Podczas zakupu napojów sportowych musisz zwrócić uwagę na ich skład, bowiem nie każdy sprawdzi się w Twojej suplementacji. Rynek jest bogaty w różnego typu produkty, których skład jakościowy i ilościowy jest całkowicie odmienny, tak więc trudno porównywać, np. napój białkowy z napojem aminokwasowym, w którego składzie znajdziesz tylko aminokwasy rozgałęzione BCAA. Niby podobne pochodzenie, ale jednak różnica jest diametralna, co widać także w ich zastosowaniu.

Krótki opis dwóch godnych polecenia preparatów z tej kategorii:

Wysokiej jakości napój energetyczny, w którego składzie znajdziesz solidną dawkę czystej kofeiny. Jego działanie jest szybkie i zapewnia solidną dawkę energii oraz pobudzenia do działania. Doskonale sprawdzi się przed treningiem w słabszy dzień, stymulując organizm do wykonania odpowiedniej jakości treningu, którego regularność i odpowiednie prowadzenie warunkuje ostateczne wyniki sportowe. Formuła obejmuje także dodatek tauryny i najważniejszych witamin.

Bardzo popularny preparat na bazie aminokwasów rozgałęzionych, którego kaloryczność jest wyjątkowo niska. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu substancji słodzących. Znakomita alternatywa dla kogoś, kto ma dosyć klasycznej formy kapsułek lub tabletek. Napój jest gotowy do spożycia, wystarczy nim wstrząsnąć, co oznacza komfort suplementacji na światowym poziomie. Warto podkreślić ich dopracowane smaki, które zadziwiły niejednego sportowca. Smakuje on jeszcze lepiej po lekkim schodzeniu.

Napoje bez cukru - podsumowanie

Napoje sportowe charakteryzują się zwykle niską kalorycznością, choć wiele zależy od ich typu. Należy podkreślić, że w tej kategorii znajdziesz napoje bez dodatku cukru, które słodzone są zazwyczaj różnego rodzaju substancjami słodzącymi. Idealne nie tylko dla osób odchudzających się, ale także dla tych budujących masę mięśniową, którzy pilnują podaży makroskładników w ciągu dnia. Napoje, które najlepiej smakują schłodzone w upalne dni.

Pokaż wszystko

Poradnik Bodypak