• 150 g - 200 g

  • 54,00 pln - 72,00 pln

Paski i haki treningowe

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 3
Kategoria: Paski i haki treningowe
Trec Rękawice Power MAX - 1 komplet
Trec Rękawice Power MAX - 1 komplet
71,99 pln
Najniższa cena: 69,65 pln
Cena regularna: 79,99 pln
Power System Haki Treningowe Power Hooks 3300 [Beige] - 1 komplet
Power System Haki Treningowe Power Hooks 3300 [Beige] - 1 komplet
49,99 pln
Najniższa cena: 54,99 pln -9%
Cena regularna: 54,99 pln -9%
Power System Haki Treningowe Power Hooks 3300 [Brown] - 1 komplet
Power System Haki Treningowe Power Hooks 3300 [Brown] - 1 komplet
1 Niezweryfikowane
49,99 pln

Paski i haki treningowe są produktami o profesjonalnym zastosowaniu, ale bywają stosowane także na amatorskich siłowniach. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują ich wytrzymałość oraz trwałość. Doskonale sprawdzają się podczas martwego ciągu, gdy zdarza się, że sztanga wypada Ci z dłoni, uniemożliwiając wykonanie odpowiedniej jakości treningu (w tym założonej ilości powtórzeń).

Może próbujesz wykonać wiosłowanie, ale masz problem z utrzymaniem gryfu? Masz pewność, że plecy nie są jeszcze przemęczone, ale uchwyt już nie daje rady? Właśnie z myślą o Tobie i rozwiązaniu Twoich problemów powstały znajdujące się w tej kategorii produkty, a mianowicie paski i haki treningowe. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych i dokładnie przemyślanych projektów doskonale układają się na ciele. Mają one za zadanie natychmiastowo wzmocnić chwyt, dzięki czemu będziesz w stanie dźwigać jeszcze więcej.

Proponowane akcesoria sportowe wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i niezawodność przed długie lata treningów. Pochodzą one z oferty wielu uznanych i cenionych na całym świecie producentów. Znajdziesz w niej także propozycje krajowych marek, które na pewno w niczym im nie ustępują.

Poradnik Bodypak