Kategorie

  • 24,00 pln - 25,00 pln

Kawy i herbaty

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 1
Kategoria: Kawy i herbaty
Essensey Kofeina - 120 kaps.
Essensey Kofeina - 120 kaps.
1 porcja / 0,21 pln
24,99 pln

KAWY I HERBATY - PRODUKTY DLA WYMAGAJĄCYCH CZEGOŚ WIĘCEJ?

Niezależnie czy jesteś koneserem, czy po prostu lubisz popijać kawę każdego ranka – znajdziesz w tej kategorii swoją ulubioną kawę i/lub herbatę. Oba te niezwykłe napoje są źródłem wielu cennych substancji aktywnych pokroju polifenoli wykazujących silne działanie antyoksydacyjne. Wpływają one pozytywnie na samopoczucie, ale także wzmacniają organizm w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi, mogącymi doprowadzić nawet do uszkodzenia DNA i zniszczenia komórek ciała. Stanowią oczywiście źródło naturalnej kofeiny, mającej olbrzymi i wielotorowo pozytywny wpływ na organizm (podnoszą jego ogólną witalność, poprawiają koncentrację, sprzyjają nawet lepszej regeneracji powysiłkowej). Sięgnij po wsparcie płynące z natury!

KAWY I HERBATY - KTO POWINIEN PO NIE SIĘGNĄĆ?

Kawa i herbata to doskonałe źródło naturalnej kofeiny, której wpływ na organizm jest powszechnie znany i ceniony. Należy jednak podkreślić, że nie jest to syntetyczna odmiana, której działanie jest nagłe i krótkotrwałe. Zawarta w roztworach/naparach kofeina charakteryzuje się bowiem stanowczo delikatniejszym działaniem, jednak przez znacznie dłuższy okres. Doskonale sprawdza się w celu poprawy ogólnej witalności, jak i wspiera organizm podczas każdego poranka, kiedy to masz problem ze wstaniem z łóżka. Warto podkreślić, że kawa oraz herbata są bogatym źródłem wielu innych pożądanych substancji aktywnych, jak np. polifenole o silnych antyoksydacyjnych właściwościach. Wpływają one na ograniczenie szkodliwej aktywności wolnych rodników tlenowych, których olbrzymie ilości powstają w każdej żywej komórce, w której zachodzą procesy oddychania komórkowego.

KAWY I HERBATY - RÓŻNE GATUNKI, RÓŻNE WALORY SMAKOWE.

Zarówno w przypadku kawy, jak i herbaty mamy do czynienia z różnymi jej gatunkami oraz typami. Nie będzie łatwo podczas wyboru czegoś dla siebie. Oznacza to, że konieczne będą poszukiwania Twoich ulubionych smaków i aromatów wśród różnego typu herbat bądź kaw. Niestety, jest to etap podróży, podczas którego nikt nie jest w stanie bezpośrednio Ci pomóc. Gust i upodobania to bowiem kwestia w pełni indywidualna każdego człowieka.

UWAGA: Można w większości przypadków uznać, że zawartość kofeiny lub innych fitozwiązków w poszczególnych gatunkach herbaty oraz kawy jest zbliżona. Oczywiście w naturze dochodzi także do skrajności, znajdziesz zatem gatunki o znacznie niższym, jak i wyższym ich stężeniu niż wartości średnie.

KAWY I HERBATY - ZASTOSOWANIE W SPORCIE, A MOŻE PODCZAS ODCHUDZANIA?

Podstawową substancją aktywną, której spora ilość znajdzie się zarówno w naparze kawy, jak i mocnej herbaty jest kofeina. Paradoksalnie to zawsze o nią się rozbija temat. Jest to bowiem jeden z najpopularniejszych wśród ludzi stymulant. Zapewnia zastrzyk energii oraz pobudza do działania. Niesie zatem realne korzyści zarówno podczas odchudzania, jak i w okresie wzmożonych treningów fizycznych.

Kawa i herbata jest naturalnym źródłem kofeiny, której wpływ na organizm jest znany i ceniony. Zapewnia bowiem dodatkową energię i pobudza do działania, w tym, do wykonania zaplanowanego treningu na 100% możliwości. Nie są to wszystkie korzyści, bowiem stymuluje ona przemiany metaboliczne, co w oczywisty sposób sprzyja podniesieniu termogenezy organizmu (ciepłoty ciała). Pozwala to na znaczące zwiększenie wydalanych ilości energii, co dodatkowo sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej.

KAWY I HERBATY - PODSUMOWANIE.

Poszukujesz najwyższych gatunkowo kaw i herbat? Doskonale trafiłeś, bowiem produkty, jakie znajdziesz w tej kategorii, zdecydowanie zaspokoją Twoje potrzeby!

Znajdziesz w niej różnego rodzaju herbaty, których mnogość gatunków (a tym samym smaków) może zadziwić. Nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie tutaj coś dla siebie. Podobnie jest w przypadku kaw, wśród których znajdziesz klasyczne kawy mielone oraz rozpuszczalne. Jednak wystarczy przejrzeć trochę dokładniej ofertę sklepu, aby dotrzeć do propozycji kaw tradycyjnych oraz o zwiększonej zawartości kofeiny.


Poradnik Bodypak