• 100 g - 340 g

  • 29,00 pln - 90,00 pln

Glukozamina i chondroityna

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 8
Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.

Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.

1 porcja / 1,33 pln
39,99 pln
Suplementy na regenerację stawów

Suplementy na regenerację stawów

89,99 pln
Trec Glucosamine - 90 kaps.

Trec Glucosamine - 90 kaps.

1 porcja / 0,39 pln
34,99 pln
Trec Endurance Glucosamine Sport Complex - 90 kaps.

Trec Endurance Glucosamine Sport Complex - 90 kaps.

1 porcja / 0,61 pln
54,99 pln
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.

Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.

1 porcja / 1,75 pln
69,99 pln
OstroVit Glukozamina 1400 mg - 90 kaps.

OstroVit Glukozamina 1400 mg - 90 kaps.

1 porcja / 0,33 pln
29,99 pln
BioTech Chondroitin Glucosamine - 60 kaps.

BioTech Chondroitin Glucosamine - 60 kaps.

 opinii (3)
34,99 pln
Najniższa cena: 39,99 pln -13%
Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

Olimp Glucosamine Plus - 60 kaps.

 opinii (1)
44,99 pln

Glukozamina i chondroityna w sklepie Bodypak.pl 

Poszukujesz skutecznego suplementu na stawy, którego zastosowanie zapewni im realne wsparcie w regeneracji? Jedną z opcji jest sięgnięcie po preparaty bazujące na czystym siarczanie glukozaminy i/lub siarczanie chondroityny. Obie substancje pełnią niezwykle istotną rolę w utrzymywaniu pełnej sprawności całego układu ruchu. Warto o tym pamiętać. Jednak one same nie „załatwią sprawy”. Musisz uwzględnić przeprowadzenie przed każdym treningiem odpowiednio przemyślanej rozgrzewki, której zadaniem jest przygotowanie całego organizmu do zbliżającego się wysiłku fizycznego.

Dla kogo glukozamina i chondroityna?

Preparaty na stawy są doskonałą propozycją dla osób aktywnych fizycznie, których stawy poddawane są intensywnym i/lub dużym obciążeniom. Warto zadbać o szybką odbudowę mikrouszkodzeń na ich powierzchni, by w przyszłości nie wyniknęła z ich powodu żadna kontuzja. Zdecydowanie sprawdzą się w przypadku profesjonalistów, jak i osób trenujących typowo rekreacyjnie - na znacznie bardziej amatorskim poziomie. Stosowane są także w formie profilaktyki całego układu ruchu, celem zapewnienia jego pełnej sprawności i mobilności. 

Działanie glukozaminy i chondroityny, suplementacja

Siarczan chondorityny jest jedną z ważniejszych substancji aktywnych umożliwiających utrzymanie stawów i całego układu ruchu w dobrej kondycji. Regularne przyjmowanie chondroityny sprzyja podniesieniu wytrzymałości stawów, ograniczeniu ewentualnych stanów zapalnych oraz poprawie amortyzacji powierzchni stawowych.

Siarczan glukozaminy stanowi jeden z najczęściej stosowanych składników w preparatach na stawy. Stanowi on niezbędny element do odbudowy tkanki chrzęstnej (stawowej). Wpływa pozytywnie także na utrzymanie odpowiedniej amortyzacji stawów oraz ich odporności na uderzenia (oczywiście w pewnym zakresie). Pomoże ograniczyć ból stawów w przypadku stanów zapalnych i przyśpieszy powrót do pełnej formy.

Suplementacja obiema substancjami aktywnymi jest zależna od konkretnego preparatu, bowiem może on zawierać zróżnicowane dawki poszczególnych z nich. Nie ma większego znaczenia o jakiej porze przyjmiesz dany preparat na stawy, generalnie chodzi o zaspokojenie samej potrzeby organizmu na glukozaminę oraz chondroitynę, co pozwoli w odpowiednim czasie na optymalną regenerację stawów i całego układu ruchu. 

Glukozamina i chondroityna w sporcie

Sportowcy, których celem jest maksymalna forma fizyczne powinni być świadomi, jak ważną dla nich kwestią jest zachowanie pełnej sprawności układu ruchu. Optymalizując proces regeneracji stawów, sprzyjasz zachowaniu ich pełnej mobilności, a tym samym nieprzerwaną serię zaplanowanych treningów fizycznych. Na pewno jesteś świadomy, jak ważna jest regularność oraz jakość wykonywanych ćwiczeń - to się nie zmienia, niezależnie od etapu na jakim jest dany sportowiec. 

Glukozamina i chondroityna - polecane produkty

Rynek suplementów na stawy jest niezwykle szeroki i bogaty, a to częsty powód problemów z dobrem odpowiedniego produktu. Jeżeli miewasz takie dylematy, poniżej znajdziesz kilka ciekawych, skutecznych i rozsądnie wycenionych produktów tego typu. Zadbaj o siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi! 

Profesjonalny suplement o ciekawym składzie łączący siarczan glukozaminy, hydrolizat kolagenu oraz kwas hialuronowy. Każda porcja preparatu dostarcza do organizmu solidną dawkę substancji aktywnych, których zadaniem jest optymalizacja procesów regeneracyjnych stawów, jak i całego układu ruchu. Kapsułkowana forma sprzyja komfortowi stosowania, jak i zmianie wielkości dawki jeżeli zajdzie taka potrzeba. 

Bardzo popularny wśród osób aktywnych preparat, w którego składzie znajdziesz siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz metylosulfonylometan. Stanowią one bardzo ważny dodatek dopełniający profesjonalnie zakreśloną suplementację. Wpływają bowiem na poprawę regeneracji stawów, których uszkodzenia są bardzo częste, szczególnie w okresie wzmożonego wysiłku i niewielkiego doświadczenia osoby trenującej. Oczywiście nawet zawodowcy powinni zadbać o profilaktykę swojego układu ruchu, by zachować pełną sprawność. 

Wysokiej jakości suplement na bazie starannie zbilansowanej mieszanki glukozaminy oraz chondroityny, którym towarzyszy wartościowy dodatek w postaci MSM (metylosulfonylometanu) będący doskonałym źródłem siarki organicznej. Podobnie jak pozostałe substancje aktywne stanowi ważny element budowy stawów, jak i całego układu ruchu. Warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. 

Doskonały produkt, w którym główne skrzypce gra glukozamina w czystej i znakomicie przyswajalnej formie. Ponadto została ona wzbogacona o metylosulfonylometan (MSM), witaminę C i B6. Stanowi zatem znakomity wybór dla osób aktywnych fizycznie, które poszukują skutecznego i pewnego suplementu na stawy. 

Glukozamina i chondroityna - podsumowanie

Preparaty na bazie siarczanu glukozaminy lub/i siarczanu chondroityny cieszą się zasłużoną popularnością. Jest ich bardzo dużo na rynku, dlatego warto byś sięgnął po ofertę naszego sklepu, znajdziesz w nim bowiem starannie dobrane produkty pochodzące od najlepszych marek -zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Mogą one występować w płynnej, tabletkowanej, kapsułkowanej lub sproszkowanej formie. Oczywiście, jest to kwestia wyboru uwzględniająca jedynie upodobania i kwestie praktyczne. Każda z nich bowiem ostatecznie się wchłonie i będzie bogatym źródłem substancji aktywnych tak ważnych dla naszych stawów!