Kategorie

  • 0 g - 1 600 g

  • 22,00 pln - 150,00 pln

Glukozamina i chondroityna

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 19
Kategoria: Glukozamina i chondroityna
6PAK Nutrition Glucosamine+ - 240g
6PAK Nutrition Glucosamine+ - 240g
1 porcja / 0,21 pln
24,99 pln
6PAK Nutrition FLEX PAK - 400g
6PAK Nutrition FLEX PAK - 400g
1 porcja / 2,50 pln
49,99 pln
Zestaw Suplementów na stawy 6PAK Nutrition
Zestaw Suplementów na stawy 6PAK Nutrition
79,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 91,97 pln

Suplementy na stawy FLEX PAK
Suplementy na stawy FLEX PAK
84,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 99,99 pln

Wsparcie stawów z izotonikiem
Wsparcie stawów z izotonikiem
69,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 74,98 pln

6PAK Nutrition FLEX PAK - 90 kaps.
6PAK Nutrition FLEX PAK - 90 kaps.
1 porcja / 1,17 pln
34,99 pln
Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.
Essensey Glukozamina + Chondroityna + MSM - 120 kaps.
1 porcja / 1,50 pln
44,99 pln
Suplementy na regenerację stawów
Suplementy na regenerację stawów
89,99 pln
Essensey Kwas Hialuronowy+ - 90 kaps.
Essensey Kwas Hialuronowy+ - 90 kaps.
1 porcja / 0,50 pln
44,99 pln
Trec Glucosamine - 90 kaps.
Trec Glucosamine - 90 kaps.
1 porcja / 0,39 pln
34,99 pln
Trec Endurance Glucosamine Sport Complex - 90 kaps.
Trec Endurance Glucosamine Sport Complex - 90 kaps.
1 porcja / 0,61 pln
54,99 pln
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.
1 porcja / 1,75 pln
69,99 pln
BioTech Arthro Forte Pack - 30 sasz.
BioTech Arthro Forte Pack - 30 sasz.
1 porcja / 4,33 pln
129,99 pln
FA Nutrition Xtreme Napalm FLEX - 30 sasz.
FA Nutrition Xtreme Napalm FLEX - 30 sasz.
1 porcja / 3,67 pln
109,99 pln
Olimp Arthroblock - 60 kaps.
Olimp Arthroblock - 60 kaps.
1 porcja / 1,50 pln
44,99 pln
Olimp Arthroblock Forte Sport Edition - 60 kaps.
Olimp Arthroblock Forte Sport Edition - 60 kaps.
1 porcja / 1,67 pln
49,99 pln
OstroVit Glukozamina 1000 mg - 60 kaps.
  • Nowy
OstroVit Glukozamina 1000 mg - 60 kaps.
1 porcja / 0,38 pln
22,99 pln

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - PODSTAWA SKUTECZNEJ REGENERACJI STAWÓW? 

Poszukujesz skutecznego suplementu na stawy, którego zastosowanie zapewni im realne wsparcie w regeneracji? Jedną z opcji jest sięgnięcie po preparaty bazujące na czystym siarczanie glukozaminy i/lub siarczanie chondroityny. Obie substancje pełnią niezwykle istotną rolę w utrzymywaniu pełnej sprawności całego układu ruchu. Warto o tym pamiętać. Jednak one same nie „załatwią sprawy”. Musisz uwzględnić przeprowadzenie przed każdym treningiem odpowiednio przemyślanej rozgrzewki, której zadaniem jest przygotowanie całego organizmu do zbliżającego się wysiłku fizycznego.

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - DLA KOGO? 

Preparaty na stawy są doskonałą propozycją dla osób aktywnych fizycznie, których stawy poddawane są intensywnym i/lub dużym obciążeniom. Warto zadbać o szybką odbudowę mikrouszkodzeń na ich powierzchni, by w przyszłości nie wyniknęła z ich powodu żadna kontuzja. Zdecydowanie sprawdzą się w przypadku profesjonalistów, jak i osób trenujących typowo rekreacyjnie - na znacznie bardziej amatorskim poziomie. Stosowane są także w formie profilaktyki całego układu ruchu, celem zapewnienia jego pełnej sprawności i mobilności. 

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - ZASADA DZIAŁANIA, JAK SUPLEMENTOWAĆ?

 

Siarczan chondorityny jest jedną z ważniejszych substancji aktywnych umożliwiających utrzymanie stawów i całego układu ruchu w dobrej kondycji. Regularne przyjmowanie chondroityny sprzyja podniesieniu wytrzymałości stawów, ograniczeniu ewentualnych stanów zapalnych oraz poprawie amortyzacji powierzchni stawowych.

Siarczan glukozaminy stanowi jeden z najczęściej stosowanych składników w preparatach na stawy. Stanowi on niezbędny element do odbudowy tkanki chrzęstnej (stawowej). Wpływa pozytywnie także na utrzymanie odpowiedniej amortyzacji stawów oraz ich odporności na uderzenia (oczywiście w pewnym zakresie). Pomoże ograniczyć ból stawów w przypadku stanów zapalnych i przyśpieszy powrót do pełnej formy.

Suplementacja obiema substancjami aktywnymi jest zależna od konkretnego preparatu, bowiem może on zawierać zróżnicowane dawki poszczególnych z nich. Nie ma większego znaczenia o jakiej porze przyjmiesz dany preparat na stawy, generalnie chodzi o zaspokojenie samej potrzeby organizmu na glukozaminę oraz chondroitynę, co pozwoli w odpowiednim czasie na optymalną regenerację stawów i całego układu ruchu. 

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - ZASTOSOWANIE W SPORCIE. 

Sportowcy, których celem jest maksymalna forma fizyczne powinni być świadomi, jak ważną dla nich kwestią jest zachowanie pełnej sprawności układu ruchu. Optymalizując proces regeneracji stawów, sprzyjasz zachowaniu ich pełnej mobilności, a tym samym nieprzerwaną serię zaplanowanych treningów fizycznych. Na pewno jesteś świadomy, jak ważna jest regularność oraz jakość wykonywanych ćwiczeń - to się nie zmienia, niezależnie od etapu na jakim jest dany sportowiec. 

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - PRZYKŁADOWE, GODNE POLECENIA PRODUKTY W DOBREJ CENIE.

Rynek suplementów na stawy jest niezwykle szeroki i bogaty, a to częsty powód problemów z dobrem odpowiedniego produktu. Jeżeli miewasz takie dylematy, poniżej znajdziesz kilka ciekawych, skutecznych i rozsądnie wycenionych produktów tego typu. Zadbaj o siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi! 

- Trec Endurance Glucosamine Sport Complex - 90 kaps., 

Profesjonalny suplement o ciekawym składzie łączący siarczan glukozaminy, hydrolizat kolagenu oraz kwas hialuronowy. Każda porcja preparatu dostarcza do organizmu solidną dawkę substancji aktywnych, których zadaniem jest optymalizacja procesów regeneracyjnych stawów, jak i całego układu ruchu. Kapsułkowana forma sprzyja komfortowi stosowania, jak i zmianie wielkości dawki jeżeli zajdzie taka potrzeba. 

- Essence Glucosamine Chondroitin & MSM - 120 kaps., 

Bardzo popularny wśród osób aktywnych preparat, w którego składzie znajdziesz siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz metylosulfonylometan. Stanowią one bardzo ważny dodatek dopełniający profesjonalnie zakreśloną suplementację. Wpływają bowiem na poprawę regeneracji stawów, których uszkodzenia są bardzo częste, szczególnie w okresie wzmożonego wysiłku i niewielkiego doświadczenia osoby trenującej. Oczywiście nawet zawodowcy powinni zadbać o profilaktykę swojego układu ruchu, by zachować pełną sprawność. 

- Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM - 120 tabl.,

Wysokiej jakości suplement na bazie starannie zbilansowanej mieszanki glukozaminy oraz chondroityny, którym towarzyszy wartościowy dodatek w postaci MSM (metylosulfonylometanu) będący doskonałym źródłem siarki organicznej. Podobnie jak pozostałe substancje aktywne stanowi ważny element budowy stawów, jak i całego układu ruchu. Warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. 

- 6PAK Nutrition Glucosamine+ - 240g

Doskonały produkt, w którym główne skrzypce gra glukozamina w czystej i znakomicie przyswajalnej formie. Ponadto została ona wzbogacona o metylosulfonylometan (MSM), witaminę C i B6. Stanowi zatem znakomity wybór dla osób aktywnych fizycznie, które poszukują skutecznego i pewnego suplementu na stawy. 

GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA - PODSUMOWANIE. 

Preparaty na bazie siarczanu glukozaminy lub/i siarczanu chondroityny cieszą się zasłużoną popularnością. Jest ich bardzo dużo na rynku, dlatego warto byś sięgnął po ofertę naszego sklepu, znajdziesz w nim bowiem starannie dobrane produkty pochodzące od najlepszych marek -zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Mogą one występować w płynnej, tabletkowanej, kapsułkowanej lub sproszkowanej formie. Oczywiście, jest to kwestia wyboru uwzględniająca jedynie upodobania i kwestie praktyczne. Każda z nich bowiem ostatecznie się wchłonie i będzie bogatym źródłem substancji aktywnych tak ważnych dla naszych stawów!