• 70 g - 180 g

  • 39,00 pln - 80,00 pln

Diuretyki - Usuwanie nadmiaru wody

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 4
Kategoria: Diuretyki - Usuwanie nadmiaru wody
Scitec Water Cut - 100 tabl.
Scitec Water Cut - 100 tabl.
2 Niezweryfikowane
54,99 pln
Activlab Thermo Shape HYDRO OFF - 60 kaps.
Activlab Thermo Shape HYDRO OFF - 60 kaps.
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 2,00 pln
39,99 pln
Evolite Ultra Burner - 240 kaps.
Evolite Ultra Burner - 240 kaps.
1 Niezweryfikowane
79,98 pln
Amix Diuretic Complex BOX - 90 kaps.
Amix Diuretic Complex BOX - 90 kaps.
3 Niezweryfikowane
79,99 pln

Jesteś osobą szczupłą, a mimo wszystko waga pokazuje, że masz kilka kilogramów wagi za dużo? Prawdopodobnie masz skłonności do zwiększonego wiązania wody podskórnej w organizmie. Paradoksalnie może jej być nawet kilka kilogramów, co daje dużą różnicę zarówno pod względem samopoczucia, jak i wyniku na wadze.

Opisywane zjawisko jest uzależnione od wielu czynników, w tym od diety i zawartości sodu, ale także od skłonności genetycznych. Nadmiar wody podskórnej można sprawnie usunąć, stosując różnego typu preparatu diuretyczne (zwykle naturalnego pochodzenia). Niejako przy okazji diuretyki wspierają proces detoksykacji, a więc usuwania toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Jeżeli dotychczas nie stosowałeś diuretyków – to możesz się mocno zdziwić, jak bardzo Twoja waga z dnia na dzień poszybuje w dół.

Oferowane przez nasz sklep diuretyki charakteryzują się wysoką jakością oraz dobrą ceną, która zdecydowanie nie zrujnuje Twojego budżetu domowego. Mogą występować w różnej formie, z czego najpopularniejszą postacią są tabletki oraz kapsułki. Składniki aktywne, zawarte w produktach z  kategorii naturalnych diuretyków, są w pełni bezpieczne i legalne. Mogą być stosowane przez wszystkie osoby niezależnie od stopnia wytrenowania oraz płci.

Poradnik Bodypak