• 0 g - 1 100 g

 • 27,00 pln - 130,00 pln

DAA / Kwas asparaginowy

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 9
Kategoria: DAA / Kwas asparaginowy
6PAK Nutrition DAA - 240g
6PAK Nutrition DAA - 240g
1 porcja / 0,59 pln
39,99 pln
Trec Vitality Multivitamin for MEN - 90 kaps.
Trec Vitality Multivitamin for MEN - 90 kaps.
1 porcja / 0,67 pln
29,99 pln
6PAK Nutrition DAA - 120 kaps.
6PAK Nutrition DAA - 120 kaps.
1 porcja / 1,33 pln
39,99 pln
Białko Trec i witaminy dla Niego
 • Pakiet
Białko Trec i witaminy dla Niego
129,99 pln
6PAK Nutrition Alpha King - 120 kaps.
6PAK Nutrition Alpha King - 120 kaps.
1 porcja / 0,50 pln
59,99 pln
Scitec DAA Pro Black Edition - 100 kaps.
Scitec DAA Pro Black Edition - 100 kaps.
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 2,00 pln
49,99 pln
Najniższa cena: 49,99 pln
Cena regularna: 54,99 pln
Ostrovit Supreme Pure DAA - 200g
Ostrovit Supreme Pure DAA - 200g
4 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,61 pln
39,99 pln
Amix D-AA Max Pure BOX - 100 kaps.
Amix D-AA Max Pure BOX - 100 kaps.
2 Niezweryfikowane
89,99 pln
Megabol DAA-Stin - 90g
Megabol DAA-Stin - 90g
29,99 pln
Najniższa cena: 33,99 pln -12%
Cena regularna: 34,99 pln -14%

Zmagasz się z obniżonym poziomem testosteronu, przez co nie notujesz tak zadowalających efektów, jakich byś sobie życzył? Jednym ze sposobów wyjścia z tak problematycznej sytuacji jest sięgnięcie po skuteczny booster testosteronu. Oferta naszego sklepu jest niezwykle bogata i często wyjątkowo korzystna, co potwierdza wielu zadowolonych i stałych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii, a na pewno znajdziesz wiele preparatów, które spełnią pokładane w nich oczekiwania. Znajdziesz w niej suplementy rodzimych, jak i zagranicznych producentów/marek.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - BOOSTER TESTOSTERONU NOWEJ GENERACJI?

Boostery testosteronu bazują zwykle na wielu substancjach aktywnych, rzadziej na kilku starannie wyselekcjonowanych. Jednak od pewnego czasu suplementacja przeżywa pewien renesans, czego wynikiem jest coraz częstsze pojawianie się boosterów o bardzo prostym składzie - opartym wyłącznie o jedną substancję aktywną. Doskonałym przykładem są preparaty na bazie DAA, ekstraktów z MACA czy też Tribulus terrestris (buzdyganka naziemnego).

Bardzo ciekawą opcją jest DAA, czyli kwas d-asparaginowy, którego można spotkać w złożonych preparatach, ale także w postaci „mono preparatu”. Jest on kwasem organicznym zaliczanym do aminokwasów białkowych. W organizmie występuje zarówno w jądrach, jak i w przysadce mózgowej. Regularne jego przyjmowanie pomaga w nasileniu syntezy naturalnego testosteronu przez układ hormonalny. Przekłada się to na przyśpieszenie przyrostu suchej tkanki mięśniowej, wzmocnienie wytrzymałości wysiłkowej, a nawet na poprawę libido oraz możliwości seksualnych. Wpływa także pozytywnie na regenerację potreningową. Wszystko to jest zasługą (nawet niewielkiego) podniesienia stężenia testosteronu we krwi.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - FORMA, GDZIE MOŻNA GO SPOTKAĆ?

Kwas d-asparaginowy wykorzystywany jest w wielu nowoczesnych boosterach, jednak występuje także w postaci mono preparatów, które szczycą się swoją czystością i brakiem jakichkolwiek dodatków. Czyste DAA można spotkać w postaci proszku, kapsułek, ale i tabletek - zależnie od filozofii, jaka towarzyszy producentowi podczas ich tworzenia. Warto podkreślić, że nie jest to substancja aktywna, która działa natychmiast. Potrzebuje odpowiedniego czasu na rozkręcenie się i działa niejako w tle. Jednak jej efekty będą zdecydowanie zauważalne. Oczywiście jeżeli zadbasz o wszelkie podstawy, takie jak dieta, trening, regeneracja.

Niezależnie od tego jaką formę wybierzesz (proszek, tabletki/kapsułki) ostateczne wyniki będą takie same. Wszystko jest zależne od Twoich upodobań, tzn. jeżeli wolisz wersję sproszkowaną - to właśnie po taki produkt sięgnij.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - ZASTOSOWANIE W SPORCIE.

Regularne (cykliczne) przyjmowanie DAA, podobnie jak w przypadku innych busterów testosteronu, ma za zadanie zmaksymalizować osiągane przyrosty suchej tkanki mięśniowej. Wpływa także na szereg innych aspektów, takich jak:

 • poprawa regeneracji potreningowej,
 • lepsze samopoczucie i poprawa pewności siebie,
 • zwiększone libido oraz możliwości seksualne,
 • stymulacja przemian metabolicznych oraz podkręcenie termogenezy organizmu,
 • wsparcie organizmu w utrzymaniu pożądanej wagi ciała.

Boostery testosteronu polecane są wszystkim osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkim budowaniu dużych i silnych mięśni. Stanowią pewną alternatywę dla niedozwolonego i szkodliwego dopingu, bowiem ostateczne wyniki są tożsame.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - SKUTKI UBOCZNE?

DAA, czyli kwas d-asparaginowy wszedł do suplementacji przebojem. Już dawno wiele badań naukowych podkreślało jego zastosowanie w sporcie i korzyści, jakie przynosi jego suplementacja. Jest to w pełni bezpieczny związek, jednak należy stosować się do zasad jego dawkowania i długości cykli opisywanych przez poszczególnych producentów. Różnią się one trochę od siebie, ale każda z nich ma swoje odzwierciedlenie w dobrych praktykach. Stosując się do zaleceń, nie ma opcji na jakiekolwiek negatywne skutki uboczne w przypadku prawidłowo funkcjonującego organizmu.

UWAGA: Zaleca się wprowadzenie podczas cyklu na kwasie d-asparaginowym dodatkowej suplementacji w postaci witamin z grupy B. Ich zadaniem jest dodatkowe wzmocnienie organizmu i niwelacja problemu z ewentualnym podniesieniem się prolaktyny w organizmie. Generalnie nie jest to żaden problem, ale skoro można się zabezpieczyć - warto.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - DLA KOGO?

DAA (kwas d-asparaginowy) może być stosowane przez wszystkie osoby aktywne fizycznie, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz typu uprawianej dyscypliny sportowej. Jednak najczęściej polecany jest osobom starszym, których wiek wpływa na naturalne spadki poziomu testosteronu. Preparaty tego typu występują zwykle w postaci kapsułek lub proszku.

Formy preparatów:

 • proszek,
 • tabletki,
 • kapsułki.

Każda z przytoczonych wyżej form ma swoje zalety, dla których cieszy się odpowiednią popularnością.

DAA / KWAS ASPARAGINOWY - PODSUMOWANIE.

Wybór odpowiedniego boostera testosteronu nigdy nie jest szybki i prosty. Jednak jeżeli już tego dokonasz - możesz liczyć na często zaskakujące efekty. Produkty znajdujące się w tej kategorii charakteryzują się najwyższą światową jakością oraz bezpieczeństwem stosowania. Czyste składy, wolne od szkodliwych dodatków to gwarancja przyszłego sukcesu. Znajdziesz tutaj preparaty na bazie DAA/kwasu d-asparaginowego wyłącznie uznanych polskich producentów, jak i zagranicznych marek, które cieszą się wyjątkową renomą.
Poradnik Bodypak