• 100 g - 200 g

  • 26,00 pln - 60,00 pln

Stabilizatory, usztywniacze, ściągacze

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 5
Kategoria: Stabilizatory, usztywniacze, ściągacze
Olimp usztywniacz nadgarstka - HARDCORE WRIST WRAP​
Olimp usztywniacz nadgarstka - HARDCORE WRIST WRAP​
4 Niezweryfikowane
59,99 pln
MEX Knee Wraps Red (Opaski na kolana) - 1 komplet
MEX Knee Wraps Red (Opaski na kolana) - 1 komplet
50,98 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -15%
Cena regularna: 59,99 pln -15%
MEX Wrist Wraps RED (usztywniacze nadgarstków) - 1 komplet
MEX Wrist Wraps RED (usztywniacze nadgarstków) - 1 komplet
1 Niezweryfikowane
39,99 pln
MEX Wrist Wrappies Red - 1 komplet
MEX Wrist Wrappies Red - 1 komplet
26,99 pln

Jesteś osobą aktywną fizycznie, której treningi już dawno prowadzone są na poważnie? Oznacza to równocześnie zwiększone ryzyko wystąpienia problematycznych kontuzji. Wynika to z coraz większego ciężaru oraz wielu technik wykonywania ćwiczeń. Pamiętaj, że podstawą jest rozgrzewka, która przygotowuje ciało do określonego typu wysiłku.

Warto, abyś zadbał o swój aparat ruchu i zapatrzył się w odpowiedniej klasy stabilizatory, ściągacze oraz usztywniacze nadgarstków. Pomogą one w zachowaniu ich stabilności nawet podczas operowania bardzo dużymi ciężarami. Ograniczają ryzyko bolesnych kontuzji do minimum. Zwróć uwagę na fakt, że w momencie ich wystąpienia konieczne będzie zaprzestanie regularnych treningów, a nikt tego przecież nie chce. Warto zadbać o swój organizm także w ten sposób, zabezpieczając go odpowiednio dobranymi akcesoriami. Oferowane przez nasz sklep produkty produkowane są z odpowiednio dobranych materiałów wysokiej jakości, których wytrzymałość oraz staranne wykończenie zdecydowanie wpływa na komfort użytkowy. Oczywiście nie można zapominać o ich trwałości, która także stoi na wysokim światowym poziomie.

Niezależnie od Twojego wieku, płci oraz stopnia zaawansowania, znajdziesz w tej kategorii produkty, po które warto sięgnąć.

Poradnik Bodypak