• 430 g - 600 g

  • 18,00 pln - 25,00 pln

Sosy i syropy

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 10
Kategoria: Sosy i syropy
6PAK Nutrition Sauce ZERO Hot Ketchup - 500ml
6PAK Nutrition Sauce ZERO Hot Ketchup - 500ml
10 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Syrup ZERO Vanilla - 500ml
6PAK Nutrition Syrup ZERO Vanilla - 500ml
15 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Cookie - 500ml
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Cookie - 500ml
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Orange - 500ml
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Orange - 500ml
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Sauce ZERO Algerine - 500ml
6PAK Nutrition Sauce ZERO Algerine - 500ml
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Sauce ZERO Andalusian - 500ml
6PAK Nutrition Sauce ZERO Andalusian - 500ml
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Syrup ZERO Toffe - 500ml
6PAK Nutrition Syrup ZERO Toffe - 500ml
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate - Coconut - 500ml
6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate - Coconut - 500ml
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,23 pln
22,99 pln
BioTech Zero Sauce - 350ml
BioTech Zero Sauce - 350ml
19,99 pln
BioTech Zero Syrup - 320ml
BioTech Zero Syrup - 320ml
24,99 pln

SOSY I SYROPY - KTO POWINIEN PO NIE SIĘGNĄĆ?

Sosy i syropy w bezkalorycznej odsłonie powstały z myślą o osobach mających ochotę na przekąski, na coś słodkiego, ale niekoniecznie mogących sobie na nie pozwolić. Prowadzona dieta nie zawsze bowiem dopuszcza modyfikację jadłospisu celem wprowadzenia tradycyjnych ich odmian. Właśnie w tym momencie uwidacznia się olbrzymia przewaga sosów i syropów z linii ZERO. Występują one w niezwykle szerokiej gamie smaków, co zdecydowanie poprawi smak Twoich ulubionych potraw, jak i przekąsek (w tym deserów). Nie zawierają jednocześnie cukru, tłuszczu, i co najważniejsze - kalorii.

Jeżeli walczysz z chęcią sięgnięcia po słodycze, nie chcesz zaprzepaścić założeń swojej własnej diety - postaw na bezkaloryczne syropy, których walory organoleptyczne są bliskie ich oryginalnym, tradycyjnym odpowiednikom. Produkty z serii ZERO idealnie nadają się dla osób prowadzących niskokaloryczną dietę lub po prostu odchudzających się.

SOSY I SYROPY - SKĄD ICH SŁODKI SMAK?

Proponowane sosy i syropy wykazują się zerową kalorycznością, nie zawierają bowiem tłuszczów, jak i dodatku cukru. Zatem skąd bierze się ich słodycz? Doskonałe pytanie - w punkt. Producenci stosują substancje słodzące, zwykle naturalnego pochodzenia, takie jak sukraloza. Dzięki niej ostateczny smak sosu lub syropu stoi na odpowiednim poziomie słodkości względem oryginału. Przekłada się to na znakomite ich komponowanie się z wszelkimi typami dań i przekąsek, o każdej porze dnia i nocy. Choć jak wiesz, lepiej nie jeść przed snem.

UWAGA: Swoje ulubione syropy możesz bez przeszkód dodawać nawet do szejków proteinowych, co wzbogaci je o delikatny smak, który może Cię zachwycić.

SOSY I SYROPY - KIEDY BĘDĄ DOSKONAŁYM WYBOREM? KORZYŚCI PRZEMAWIAJĄCE ZA ICH STOSOWANIEM.

Sosy i syropy z bezkalorycznej serii ZERO to propozycja dla osób, które prowadzą niskokaloryczną dietę - niekoniecznie redukcyjną (choć i w jej przypadku to doskonały wybór). Dzięki nim znacznie łatwiej ograniczysz ilość spożywanych kalorii i to bez rezygnacji ze swoich ulubionych smaków. Zależnie od produktu idealnie komponują się z owsianką, kawą, jogurtem, lodami, naleśnikami, ale i wytrawnymi daniami. Jeżeli zatem planujesz ograniczyć zbędne kalorie - sięgnij po produkty z tej kategorii - BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA!

Korzyści przemawiające za sosami i syropami ZERO:

  • łatwiejsza kontrola kaloryczności diety,
  • mogą być stosowane przez wegan i wegetarian (wymagane jest jednak sprawdzenie konkretnego produktu i jego oznaczeń),
  • charakteryzują się pełnią smaku, zaspokajając potrzeby organoleptyczne.

SOSY I SYROPY - ZASTOSOWANIE PODCZAS ODCHUDZANIA.

Odchudzasz się i musisz maksymalnie ograniczać zbędne kalorie? Oznacza to konieczność rezygnacji z uwielbianych przez Ciebie przekąsek (np. słodyczy i deserów). Jednak niekoniecznie musi tak być, bowiem możesz sięgnąć po sosy i syropy typu ZERO, co oznacza ich praktycznie bezkaloryczną postać. Warto podkreślić, że wiele z tego typu produktów charakteryzuje się tak doskonale odwzorowanym smakiem i aromatem, że nie odczujesz żadnej różnicy podczas ich spożywania, jednocześnie nie dostarczając zbędnych kalorii do organizmu. Nie zawierają one dodatku cukru, a ich bezkaloryczna natura bez wątpienia ułatwia prowadzenie nawet rygorystycznej diety redukcyjnej (podczas odchudzania). Sosy i syropy z serii ZERO to zdecydowanie dobry wybór dla osób dbających o swoje odżywianie i ograniczających zbędne kalorie każdego dnia!

SOSY I SYROPY - CZYM SIE KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Prowadzenie diety nie jest zwykle najprostszym z zajęć, jakim każdy chciałby się zajmować. Jednak to właśnie jadłospis, jego odpowiednie skomponowanie i zbilansowanie - także w kwestii wartości kalorycznych/energetycznych, stanowi o jej skuteczności. Oferowana grupa produktów nie bez powodu kojarzona jest z odchudzaniem, bowiem umożliwia cieszenie się doskonałym smakiem czekolady, jak i syropów owocowych bez wyrzutów sumienia i podnoszenia kaloryczności diety. Jest to cecha wspólna produktów z tej kategorii, zatem na co konkretnie zwrócić uwagę? Zdecydowanie na walory smakowe, stopień odwzorowania walorów organoleptycznych oryginalnych sosów i syropów jakie stosowane są zwykle w kuchni. Jak tego dokonać patrząc na opakowanie? Nie jest to możliwe. Sięgnij zatem po pomoc i zaczerpnij opinii osób stosujących takie produkty, np. na forum sportowym lub w karcie produktu, gdzie często nasi klienci dzielą się opiniami.

Przykładowe produkty, na które warto zwrócić uwagę:

6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Caramel - 500ml

Wyjątkowo smaczny syrop o smaku czekolady i karmelu, którego kaloryczność jest praktycznie zerowa. Doskonały wybór dla osób poszukujących produktów bezkalorycznych, które jednak umożliwią cieszenie się ulubionymi smakami bez przykrych konsekwencji dla prowadzonej diety. Znakomicie sprawdzi się zarówno podczas odchudzania, jak i w przypadku osób ograniczających kaloryczność dań celem utrzymania aktualnej formy.

6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate-Orange - 500ml

Drugi z całej serii bezkalorycznych syropów typu ZERO, którego walory smakowe zdecydowanie Cię zaskoczą. Znakomicie sprawdzi się jako dodatek do wszelkiej maści deserów, generalnie dań na słodko, nie podnosząc przy tym ich ostatecznej kaloryczności. Jest to świetny wybór dla osób poszukujących sposobu na zaspokojenie potrzeb swoich kubków smakowych, jednocześnie dbających o odpowiednią wagę ciała.

6PAK Nutrition Syrup ZERO Chocolate - 500ml

Wyjątkowo smaczny syrop czekoladowy, którego odwzorowanie względem oryginału jest na bardzo wysokim poziomie. Formuła produktu nie zawiera tłuszczu, w tym tłuszczów nasyconych. Nie znajdziesz w niej także cukrów, a dedykowana 5ml porcja charakteryzuje się kalorycznością na poziomie ZERA. Smacznego!

SOSY I SYROPY - PODSUMOWANIE.

Produkty z tej kategorii stanowią znakomity wybór także dla osób ograniczających zbędne kalorie w swoim jadłospisie. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości sosy i syropy, które wykorzystać można do dań na słodko, ale także świetnie odzwierciedlone w smaku ketchupy, sosy barbecue (BBQ) i inne. Wytrawne wersje stanowią wyjątkowo pożądany dodatek do dań mięsnych.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii. Szeroki wybór marek i gramatur sosów i syropów z pewnością ułatwi Ci wybór tego, czego potrzebujesz. Pełnia smaku ulubionych dań bez wyrzutów sumienia? TAK, to możliwe!