• 300 g - 1 500 g

  • 39,00 pln - 200,00 pln

Regeneracja potreningowa

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 12
Kategoria: Regeneracja potreningowa
6PAK Nutrition Anticatabolic PAK - 500g

6PAK Nutrition Anticatabolic PAK - 500g

 opinii (22)
1 porcja / 1,30 pln
64,99 pln
6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g

6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g

 opinii (4)
1 porcja / 1,75 pln
69,99 pln
6PAK Nutrition Glutamine - 240g

6PAK Nutrition Glutamine - 240g

1 porcja / 0,83 pln
39,99 pln
6PAK Nutrition Regener - 240 g
  • Nowy

6PAK Nutrition Regener - 240 g

1 porcja / 0,59 pln
39,99 pln
Sport Definition Muscle Guard - 400g

Sport Definition Muscle Guard - 400g

1 porcja / 2,00 pln
79,99 pln
Trec Nitrobolon Energizer - 600g

Trec Nitrobolon Energizer - 600g

1 porcja / 4,17 pln
99,99 pln
Olimp Reanimator PRO - 1425g

Olimp Reanimator PRO - 1425g

199,99 pln
BioTech After - 420 g

BioTech After - 420 g

 opinii (4)
1 porcja / 3,50 pln
69,99 pln
Najniższa cena: 79,98 pln -12%
IHS Iron Recover - 900g

IHS Iron Recover - 900g

 opinii (3)
149,99 pln
Najniższa cena: 170,97 pln -12%
Amix Recovery Max - 575g

Amix Recovery Max - 575g

 opinii (3)
129,99 pln
BioTech BCAA + Glutamine ZERO - 480g

BioTech BCAA + Glutamine ZERO - 480g

 opinii (1)
1 porcja / 2,75 pln
109,99 pln
BSN Amino-X - 435g

BSN Amino-X - 435g

 opinii (10)
109,99 pln

Odżywki potreningowe w Bodypak.pl

Odpowiednia regeneracja po ciężkiej sesji treningowej to podstawa regularnych postępów w każdym sporcie. "Mięśnie rosną podczas odpoczynku, nie na treningu!" - znasz to, prawda? I słusznie, ponieważ to powiedzenie jest w 100% prawdziwe! Jeżeli poszukujesz światowej klasy produktów o pewnym działaniu i niezawodnym składzie - trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

Czym są odżywki potreningowe

Regeneracja potreningowa organizmu jest bardzo ważnym aspektem, o którym wiele osób po prostu zapomina. Wynikiem tego są ograniczone wyniki treningów, poczucie rozbicia, spadek motywacji do dalszej walki o wymarzoną formę fizyczną/muskulaturę. Wystarczy jednak zadbać o jej wsparcie, a sytuacja się całkowicie zmienia. Preparatów wpływających pozytywnie na regenerację jest bardzo dużo i często przekłada się to na problem z odpowiednim doborem produktów do konkretnych oczekiwań osoby aktywnej. Wyłoniliśmy zatem kilka przykładowych preparatów, po które warto sięgnąć i z pewnością skrócą czas niezbędny na pełną regenerację i powrót do formy - nawet po bardzo trudnym i mozolnym treningu. 

  • 6PAK Nutrition Anticatabolic PAK - 500g

Znakomita formuła okołotreningowa, która bazuje na solidnej dawce odpowiednio zbilansowanych aminokwasów o rozgałęzionej strukturze chemicznej (BCAA). Towarzyszy im witamina C, B6, glutamina oraz tauryna. Doskonale sprawdzi się celem wzmocnienia organizmu w okresie zwiększonej aktywności fizycznej.

  • Olimp Reanimator PRO - 1425g

Zaawansowana mieszanka potreningowa, której zastosowanie z pewnością nie przejdzie niezauważone. Formuła została oparta w pełni na najwyższej jakości substancjach aktywnych w tak dobranych proporcjach,  by zapewnić realne wsparcie w regeneracji powysiłkowej. Przekłada się to także na rozwój upragnionej muskulatury. Preparat dobrze smakuje i bezproblemowo się rozpuszcza. 

  • BioTech BCAA + Glutamine ZERO - 480g

Bardzo udane połączenie BCAA oraz wolnej formy l-glutaminy. Polecana często w okresie odchudzania celem ograniczenia szalejących procesów katabolicznych. Sprzyja lepszej regeneracji tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu jej przed rozpadem. Formuła jest wolna od zbędnych dodatków. Postaw na solidny produkt w dobrej cenie! 

  • Sport Definition Muscle Guard - 533g.

Profesjonalny preparat o wyjątkowej skuteczności działania. Zasługuje w 100% na znakomite opinie, jakimi się cieszy. Formuła została oparta o starannie skomponowaną mieszankę aminokwasów rozgałęzionych BCAA, najważniejszych witamin oraz ekstraktu z pieprzu czarnego (Pepper nigrum), którego zadaniem jest dodatkowa poprawa przyswajalności każdej porcji. Ponadto zawiera witaminę C, B6 oraz B12, których wpływ na ograniczenie poczucia zmęczenia na treningu oraz jego ogólne wzmocnienie jest nie do przecenienia. 

Sposoby na wsparcie regeneracji

Sposobów na wsparcie regeneracji powysiłkowej jest dużo, jednak najskuteczniejszym jest zadbanie o odpowiednią suplementację okołotreningową oraz przemyślany system posiłków. Wszystko to dąży do zaspokojenia potrzeb mięśni, jak i całego organizmu na substancje odżywcze będące budulcem niezbędnym podczas regeneracji tkanki mięśniowej, jak i źródłem energii dla ich niezakłóconej pracy. 

Dlaczego regeneracja potreningowa jest tak ważna?

Jeżeli zadbasz o dietę, odpowiedni trening, ale nie zadbasz o odpowiedni czas na regenerację - znacząco ograniczysz swoje postępy w rozwoju tkanki mięśniowej, a może nawet dojść do spadku Twoich wyników sportowych. Nieodpowiednia regeneracja powysiłkowa w dalszej konsekwencji jest powodem zastoju, tzw. stagnacji w rozwoju mięśni, jak i w dążeniu do upragnionej formy. Może temu towarzyszyć poczucie ciągłego osłabienia, senności, a nawet spadek nastroju. Tego typu problemy dotykają zwykle początkujące osoby aktywne fizycznie, których treningi są zbyt wymagające, dieta niedopracowana, a suplementacja praktycznie nie istnieje.

Warto zatem zadbać o wszystkie aspekty związane z potrzebami organizmu. Tylko w ten sposób będziesz w stanie zmaksymalizować osiągane wyniki w postaci rozrostu silnych i dużych mięśni, których wytrzymałość wysiłkowa wejdzie na wyższy poziom. Podobnie z ogólną wydolnością fizyczną organizmu, którego możliwości także się podniosą. Mogłoby się wydawać, że regeneracja jest mało ważna, podczas gdy realnie to jeden z najważniejszych filarów przyszłego sukcesu każdego sportowca! 

Jak zadbać o regenerację potreningową i jak pomagają w tym odżywki?

Podstawą sprawnej regeneracji jest swobodny dostęp organizmu do substancji odżywczych, zatem zadbaj o odpowiednie zbilansowanie posiłków, szczególnie w okolicy planowanych treningów. Dzięki temu będziesz mógł z pełną wydajnością pracy mięśni przystąpić do wykonywania ćwiczeń. Oczywiście nie obędzie się bez odpowiedniego wsparcia, trudno bowiem dostarczyć mięśniom szybkich aminokwasów, odpowiedniej mieszanki elektrolitów oraz łatwo dostępnej energii w trakcie przedłużających się treningów. Tutaj pojawia się suplementacja, której zadaniem jest zapewnienie maksymalnego wsparcie pracującym mięśniom. 

Znajdziesz w tej kategorii preparaty o relatywnie prostym, jak i bardzo złożonym składzie. Każdy z nich będzie znakomitym wyborem w zależności od konkretnej sytuacji oraz cech indywidualnych organizmu. Oferta obejmuje propozycje krajowych, ale i zagranicznych marek/producentów, których produkty cieszą się wyjątkową popularnością i renomą wśród sportowców na całym świecie. Wszystkie w bardzo dobrych i okazyjnych cenach. Sięgnij po sprawdzone i pewne preparaty, a nie pożałujesz. 

Produkty, które znajdują się w tej kategorii, pozwalają na wykorzystanie w pełni tzw. "okna anabolicznego", dostarczając do organizmu niezbędne składniki, których działanie przyczynia się do przyspieszenia i zmaksymalizowania procesów regeneracji. Wpływają tym samym na poprawę osiąganych przez nas efektów, a także poprawiają nasze samopoczucie poprzez szybki zastrzyk energii. Produkty z tej kategorii mogą być stosowane przez każdą osobę aktywną fizycznie - bez względu na stopień jej zaawansowania.

Odżywki potreningowe - podsumowanie

Odpowiednio prowadzona dieta oraz profesjonalnie skomponowana suplementacja to swoista gwarancja maksymalizacji procesów regeneracyjnych. Jednocześnie wspierasz tym samym rozwój beztłuszczowej tkanki mięśniowej, co z pewnością zauważysz już po niedługim czasie jako miłe podsumowanie swoich wytężonych starań. Poszukując odpowiednich odżywek i suplementów, kieruj się ich składem, jakością, a na końcu dopiero ceną. Warto podkreślić, że czasem nie ona jest wyznacznikiem przydatności danego preparatu w suplementacji. Najważniejsze jest zaspokojenie potrzeb własnego organizmu.

Oferowane przez nasz sklep produkty z tej kategorii zostały opracowane przez najlepszych specjalistów w branży i odznaczają się zarówno skutecznością, jak i bezpieczeństwem stosowania. Nie zawierają żadnych niebezpiecznych, zakazanych i nielegalnych substancji aktywnych. Sięgnij po sprawdzone rozwiązania i ciesz się z uzyskiwanych wyników!