• 70 g - 100 g

  • 9,00 pln - 11,00 pln

Batony low carb

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 3
Kategoria: Batony low carb
Olimp Protein Snack - 60g
Olimp Protein Snack - 60g
2 Niezweryfikowane
1 porcja / 10,98 pln
10,98 pln
Olimp Matrix Pro 32 High Protein Bar - 80g
Olimp Matrix Pro 32 High Protein Bar - 80g
23 Niezweryfikowane
9,99 pln
Najniższa cena: 11,99 pln -17%
Cena regularna: 11,99 pln -17%

Uwielbiasz tradycyjne batony, ale ze względu na prowadzoną dietę jesteś zmuszony z nich zrezygnować? Produkty znajdujące się w tej kategorii charakteryzują się znacznie niższą zawartością węglowodanów, dzięki czemu, także i ich kaloryczność jest odpowiednio niższa. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że sięgniecie po nie w trakcie diety (nawet redukcyjnej) nie będzie większym problemem, a zapewni pewne urozmaicenie oraz ułatwi utrzymanie jej założeń.

BATONY LOW CARB - SMAK BEZ KONSEKWENCJI?

Jak wyobrażasz sobie idealną dietę? Zapewne jest ona odpowiednio zbilansowana i niczego w jej składzie nie brakuje? Niestety, rzeczywistość bywa mniej ciekawa. Czasem pojawiają się niedobory białka, innym razem monotonia codziennego jadłospisu zaczyna zabijać motywację do jej prowadzenia. Rozwiązaniem, tej wydawałoby się patowej sytuacji, jest właśnie baton typu low carb, w którego składzie znajdziesz solidna dawkę białka niezbędnego do regeneracji i rozwoju Twojego organizmu, w tym także mięśni. Musisz jednak zwrócić uwagę na skład, bowiem nie każdy baton "low carb" posiada w składzie zwiększoną dawkę protein.

BATONY LOW CARB - DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE DIETY I ODSKOCZNIA OD ZWYKŁYCH PRZEKĄSEK?

Batony „low carb” mogą pełnić rolę wartościowej przekąski, jednak musisz pamiętać, by wliczyć ich wartości odżywcze do dziennego bilansu energetycznego. Zależnie od zastosowanej formuły, batony mogą być  bogatym źródłem protein, które doskonale sprawdzą się w przypadku występujących niedoborów budulca w diecie. Warunkują one sprawną regenerację i rozwój tkanki mięśniowej. Warto zadbać o ten aspekt. Większość z nich można także spożywać w trakcie stosowania diet niskowęglowodanowych, ponieważ dostarczają niewielkie bądź znikome ilości węglowodanów (zarówno prostych jak i złożonych). Sięgnij po produkty z najwyższej półki, nie inwestuj w półśrodki.

BATONY LOW CARB - ZASTOSOWANIE W SPORTOWEJ DIECIE.

Batony o niskiej zawartości węglowodanów są częstym dodatkiem do diet, w których są one maksymalnie ograniczane. Wszystko to wydaje się oczywiste, jednak warto poddać analizie także resztę zawartych w nich substancji odżywczych - takich jak zawartość białka oraz jego pochodzenie. Batony stanowią znakomitą odskocznię od monotonii jadłospisu, ale powinny także wzbogacać go w wartościowe proteiny. Rynek batonów sportowych, w tym "low carb" jest wyjątkowo bogaty w produkty marek polskich, jak i zagranicznych firm. Każda z nich stara się zaspokoić potrzeby swoich potencjalnych klientów, zatem zarówno walory smakowe, jak i odżywcze zwykle stoją na odpowiednim poziomie.

BATONY LOW CARB - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU, PRZYKŁADY POPULARNYCH PRODUKTÓW.

Podczas zakupu batonów low carb w pierwszej kolejności patrz na ich skład i wartości odżywcze, następnie zweryfikuj zastosowane podczas ich produkcji surowce. Pochodzenie zawartych w produkcie substancji odżywczych wiele mówi o ich wartości i szeroko rozumianej jakości. Oczywiście czasem niezbędne są pewne kompromisy, wiele zależy od konkretnego zastosowania batonu.

Poniżej krótki opis trzech cieszących się popularnością batonów z tej kategorii:

Olimp Matrix Pro 32 High Protein Bar - 80g

Jest to wysokobiałkowy baton "Low carb" typu "Meal Replacement", którego wprowadzenie do diety z pewnością będzie dobrym krokiem. Zapewnia solidną dawkę białka, przy jednocześnie niewielkiej kaloryczności każdej porcji, co z pewnością odbije się pozytywnie na diecie, jak i rozwoju tkanki mięśniowej - bez ryzyka zwiększenia się poziomu tkanki tłuszczowej.

Levrone Unique Bar - 45g

Ciekawa propozycja spod szyldu samego Kevina Levrone - ikony świata kulturystyki i sportu. Stanowi znakomity sposób na urozmaicenie nawet najbardziej nudnej i monotonnej diety, przy jednoczesnym zachowaniu jej założeń. Występuje w kilku wersjach smakowych, wśród których każda cieszy się dużą popularnością.

Masz dość swojej diety i jej monotonii? Poszukujesz sposobu, by zaspokoić potrzeby swojego podniebienia, ale jednocześnie utrzymać założenia jadłospisu? Bardzo dobrą opcją jest właśnie ten baton proteinowy, którego smak zdecydowanie przypadnie Ci do gustu, a skład zaspokoi potrzeby diety.

Nutrend Premium Protein Bar - 50g

Znakomity baton, którego smak z pewnością urozmaici Twoją dietę oraz wzbogaci ją o solidną dawkę białka. Ostatecznie niska zawartość węglowodanów, może oznaczać konkretną dawkę budulca dla Twoich mięśni. Wszystko to w formie bardzo smacznego i wartościowego batonu sportowego. Sięgnij po produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie.

BATONY LOW CARB - PODSUMOWANIE.

Rozsmakuj się w sportowych batonach, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnych słodyczy i mało wartościowych przekąsek. Zachęcamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii. Zdecydowanie znajdziesz coś, co zaspokoi Twoje potrzeby smaku, jak i spełni oczekiwania względem walorów odżywczych. Wszystko to w bardzo dobrej cenie, która pomoże Ci w ograniczeniu wydatków.

Oferta naszego sklepu z pewnością przypadnie Ci do gustu, bowiem znajdziesz w niej szeroki wybór produktów wielu producentów. Sięgnij po najwyższą jakość i nie przepłacaj!


Poradnik Bodypak

Batony bez cukru domowej produkcji

Batony bez cukru domowej produkcji

Autor: Bartosz Sikorski

Trudno jest Ci całkowicie zrezygnować ze sporadycznego skuszenia się na coś słodkiego, ale jednocześnie dbasz o zdrową sylwetkę i nie chcesz walczyć nieustannie z...

Czytaj więcej