N-Acetylo L-Cysteina (NAC)

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 7
6PAK Nutrition Effective Line NAC - 90 kaps.

6PAK Nutrition Effective Line NAC - 90 kaps.

1 porcja / 0,22 pln
19,99 pln
Essensey NAC N-acetylo-L-cysteina - 90 kaps.

Essensey NAC N-acetylo-L-cysteina - 90 kaps.

1 porcja / 0,33 pln
29,99 pln
Essensey NAC N-acetylo-L-cysteina Prekursor glutationu
  • Nowy

Essensey NAC N-acetylo-L-cysteina Prekursor glutationu

1 porcja / 0,56 pln
49,99 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -17%
Evolite NAC N-Acetyl L-Cysteine - 100 kaps.

Evolite NAC N-Acetyl L-Cysteine - 100 kaps.

1 porcja / 0,26 pln
25,99 pln
Najniższa cena: 29,99 pln -13%
NOW Foods NAC N-Acetyl-L-Cysteine 600 mg - 100 kaps.

NOW Foods NAC N-Acetyl-L-Cysteine 600 mg - 100 kaps.

 opinii (1)
69,99 pln
Najniższa cena: 74,99 pln -7%
ActivLab DODA D'EAU Mega Anti-Aging - 60 kaps.

ActivLab DODA D'EAU Mega Anti-Aging - 60 kaps.

1 porcja / 0,75 pln
44,99 pln
Najniższa cena: 49,99 pln -10%
NOW Foods NAC N-Acetyl-L-Cysteine 600 mg - 250 kaps.

NOW Foods NAC N-Acetyl-L-Cysteine 600 mg - 250 kaps.

139,99 pln
Najniższa cena: 149,99 pln -7%

Suplement NAC (N-Acetylo L-Cysteina) w Bodypak.pl

Poszukujesz profesjonalnych suplementów opartych o N-acetylo L-cysteinę (NAC)? Doskonale trafiłeś, bowiem jest to właśnie kategoria tego typu produktów. Charakteryzują się one nie tylko niezwykle korzystną ceną, ale także najwyższą jakością. Występują w formie „mono preparatów” lub trochę bardziej złożonych suplementów o ciekawych dodatkach. Wszystko zależy od konkretnego produktu, jak i założeń, jakimi kierował się dany producent. Sięgnij po suplementy godne polecenia, postaw na nasz sklep!

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - charakterystyka

Acetylowana forma l-cysteiny charakteryzuje się znacznie lepszą przyswajalnością niż jej tradycyjna postać. Wykazuje równie silne działanie przeciwutleniające, co pozwala na jednoczesne wzmocnienie układu odpornościowego oraz wsparcie organizmu w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Pomaga zatem w ochronie komórek przed zniszczeniem lub uszkodzeniem w wyniku stresu oksydacyjnego. Stanowi nawet bogate źródło dobrze przyswajalnej siarki organicznej. Należy również podkreślić udział NAC w procesie syntezy glutationu – także bardzo silnego antyoksydantu.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) N-ACETYLO L-CYSTEINA (NAC) - korzyści stosowania

Zgodnie z danymi dostępnymi w sieci, regularne stosowanie NAC (N-acetylo L-cysteiny) sprzyja ograniczeniu negatywnych skutków stresu, zarówno  psychicznego, jak i fizycznego. Znajdujące się w tej kategorii produkty wyróżniają się praktyczną formą kapsułek lub tabletek, dzięki czemu suplementacja może przebiegać bez zbędnych zakłóceń.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - zastosowanie w sporcie

NAC jest znakomitą propozycją dla osób dbających o swój organizm, ale także i dla sportowców (niezależnie od stopnia zaawansowania). Suplementacja N-Acetylo L-Cysteiną może wpływać na poprawę szeroko rozumianej siły i wytrzymałości mięśni oraz opóźniać występowania zjawiska zmęczenia podczas treningu. Dodatkową zaletą NAC jest jego potencjalny wpływ na usprawnienie detoksykacji organizmu, a więc procesów usuwania toksyn i szkodliwych produktów ubocznych przemiany materii.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - naturalne źródła

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) jest jednym z ważniejszych aminokwasów, który może być syntetyzowany przez organizm, jednak ilości jakie jest w stanie wytworzyć są niewielkie. Właśnie dlatego tak ważne jest dostarczanie go wraz z dietą lub przy pomocy profesjonalnej suplementacji. Produktów bogatych w acetylowaną formę cysteiny jest relatywnie niewiele, warto wśród nich wyróżnić:

  • czosnek,
  • mięso drobiowe (kurczak, indyk),
  • jajka,
  • jogurty,
  • fasolę, soczewicę oraz soję.

Zwykle najlepszym źródłem NAC są produkty spożywcze o naturalnie wysokim stężeniu białka, zwykle jest to mięso. Mniejsze jego ilości, ale nadal istotne z punktu widzenia diety, znajdują się w części roślin, w których procent zawartości białka jest także odpowiednio wysoki.

N-acetylocysteina cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie w postaci suplementów diety. Wynika to z komfortu, jak i bezproblemowego dostarczenia nawet większych jej ilości bez zbędnej straty czasu. Przyjęcie odpowiedniej ilości tabletek czy też kapsułek zajmuje dosłownie chwilę i także pozwala na uzyskiwanie zadowalających efektów.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - dawkowanie

Suplementy to jedne z najwygodniejszych metod zaspokojenia potrzeb organizmu na NAC. Porcję acetylowanej cysteiny zwykle przyjmuje się podczas posiłku, któremu towarzyszy obfite popicie płynem. Polecane pory przyjmowania to ranek, jak i godziny popołudniowe. Warto podkreślić, że spożycie N-acetylocysteiny przed snem nie jest wskazane, bowiem może przekładać się to na częstsze wybudzenia się lub w skrajnym przypadku nawet bezsenność.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - jakie produkty wybrać?

Sięgnij po sprawdzone produkty uznanych i cieszących się dużą popularnością marek. Znajdziesz w tej kategorii propozycje producentów krajowych, jak i zagranicznych. Podstawą jest odpowiedni skład, dawki poszczególnych interesujących nas składników aktywnych – w przypadku bardziej złożonego produktu. Oczywiście nie mniej ważna jest forma suplementu, ale kwestia jej wyboru jest już w pełni zależna od Twoich upodobań.

Przykładowe produkty godne polecenia:

Wysokiej jakości suplement bogaty w acetylowaną formę l-cysteiny, której przyswajalność/biodostępność jest znacznie lepsza niż w przypadku jej klasycznej postaci. Formuła została oparta o czystą NAC, dzięki czemu możesz być pewien tego, co przyjmujesz.

Wysokiej jakości preparat, którego właściwości prozdrowotne są wyjątkowo szerokie. Wpływa bowiem pozytywnie na układ immunologiczny, ale i wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Pomaga zatem w ochronie komórek przed zniszczeniem lub uszkodzeniem w wyniku stresu oksydacyjnego. Wpływa także na produkcję glutationu.

N-Acetylo L-Cysteina (NAC) - podsumowanie

Profesjonalnie prowadzona suplementacja jest w stanie zapewnić realne wsparcie organizmowi w okresie pracy nad formą fizyczną, ale nie tylko. Sięgnij po sprawdzone produkty o pewnym składzie, a będą to doskonale zainwestowane środki. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszym sklepie - w doskonałych cenach. Polecamy!