Kategorie

  • 1 050 g - 1 100 g

  • 79,00 pln - 85,00 pln

Bulki 50:50

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 2
Kategoria: Bulki 50:50
Olimp Profi Mass - 1000g
Olimp Profi Mass - 1000g
10 Niezweryfikowane
84,99 pln
Najniższa cena: 99,99 pln -15%
Cena regularna: 99,99 pln -15%

Gainery, czyli odżywki na masę charakteryzują się różnymi proporcjami między zawartymi w każdej porcji węglowodanami, a białkami. Jeżeli wynosi ona mniej więcej 50:50, masz do czynienia z tzw. „bulkiem”.

Jest to specjalna odmiana gainerów, która polecana jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, znającym dokładnie potrzeby swojego organizmu oraz niedobory w prowadzonej diecie. Podobnie jak w przypadku odżywek na masę każda porcja to bogate źródło substancji odżywczych o wysokiej wartości biologicznej. Możesz spotkać się z bulkami opartymi o jedną frakcję proteinową, ale równie dobrze może być ich pięć i więcej. Wszystko zależy od konkretnej formuły danego produktu. Podobnie wygląda z kwestią dodatków takich jak minerały, witaminy, enzymy, wolne formy aminokwasów o doskonałej przyswajalności, ale także kreatyny i beta alaniny wspierającej wydolność organizmu.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się bardzo dobrą ceną, ale także wysoką jakością. Opisywana kategoria obejmuje odżywki na masę zarówno marek krajowych, jak i zagranicznych, dzięki czemu możesz swobodnie wybierać wśród najlepszych produktów na rynku. Stosowanie bulków to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Wystarczy rozmieszać proszek z wodą lub mlekiem, w wyniku czego powstaje gotowy do spożycia szejk o znakomitym składzie i smaku!