• 60 g - 150 g

  • 29,00 pln - 50,00 pln

Naturalne ekstrakty ziołowe

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 4
Trec Vitality Green Tea EGCG - 90 kaps.

Trec Vitality Green Tea EGCG - 90 kaps.

1 porcja / 0,33 pln
29,99 pln
BioTech Synephrine - 60 kaps.

BioTech Synephrine - 60 kaps.

1 porcja / 0,83 pln
49,99 pln
Olimp Zielona Kawa - 30 kaps.

Olimp Zielona Kawa - 30 kaps.

1 porcja / 1,00 pln
29,99 pln
Najniższa cena: 32,99 pln -9%
IHS Iron Greens - 90 kaps.

IHS Iron Greens - 90 kaps.

1 porcja / 1,33 pln
39,99 pln

Cenisz naturalne suplementy oraz ich pozytywny wpływ na żmudny proces odchudzania się oraz wzmocnienie organizmu? Doskonale, sięgnij zatem po preparaty znajdujące się właśnie w tej kategorii, a będziesz zachwycony ich działaniem oraz korzystną ceną!

Naturalne ekstrakty ziołowe na odchudzanie

Naturalne ekstrakty ziołowe/zioła spalające tłuszcz, bazują zwykle na pojedynczych ekstraktach lub wyciągach roślinnych będących źródłem konkretnych substancji aktywnych naturalnego pochodzenia. Zwykle stosowane są w początkowych fazach redukcji (odchudzania), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować je przez dłuższy czas. Część ziół na spalanie tłuszczu, jakie mamy w ofercie, wykazuje złożony charakter i składa się ze starannie wyselekcjonowanej mieszanki ekstraktów roślinnych wzbogaconych  o wartościowe dodatki. Znakomicie sprawdzą się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Charakteryzują się przede wszystkim swoim naturalnym pochodzeniem i łagodnym działaniem na organizm człowieka, bez ewentualnych skutków ubocznych. Zioła na spalanie tłuszczu stanowią znakomity wybór dla osób mających problemy z ciśnieniem krwi, bowiem nie zawierają zwykle stymulantów ani też czystej kofeiny.

Kolejną zaletą ziół na spalanie tłuszczu (z reguły) jest bardzo przystępna cena w porównaniu do bardziej zaawansowanych spalaczy tkanki tłuszczowej. Najczęściej występują w formie tabletek lub kapsułek - jednak wybór konkretnego produktu to kwestia w głównej mierze upodobań.

Naturalne spalacze tłuszczu - zastosowanie w sporcie

Suplementacja produktami na bazie ziół i ich ekstraktów może być nakierowana na wsparcie organizmu podczas odchudzania, co jest najczęstszym celem ich stosowania. Jednak zioła mogą wpływać pozytywnie na wiele aspektów funkcjonowania organizmu, w tym także na poprawę samopoczucia, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, czy też odpornościowego.

Naturalne spalacze - bezpieczeństwo stosowania

Produkty tego typu są w pełni bezpieczne w suplementacji, nie zawierają bowiem substancji zakazanych i niebezpiecznych dla prawidłowo funkcjonującego organizmu. Jednak człowiek może się struć nawet cukrem, jeżeli przesadzi z jego ilością - ostatecznie "wszystko jest dla ludzi, ale ludzi rozsądnych". Jeżeli będziesz się stosować do określonych przez producenta dawek suplementu, nie ma możliwości, by ten zrobił Ci jakąkolwiek krzywdę.

Naturalne ekstrakty ziołowe - w kapsułkach, tabletkach czy w proszku?

Stosując ekstrakty ziołowe z pewnością zauważyłeś, że występują one w różnych formach, najczęściej jako kapsułki i tabletki. Jednak można spotkać się z produktami w formie płynnych koncentratów i proszków. Zdecydowanie wybór spomiędzy nich może być problematyczny, warto sobie zdać sprawę, że ostatecznie wynik suplementacji będzie podobny. Oczywiście, o ile nie jest to produkt typu "booster energetyczny", którego zadaniem jest natychmiastowe wsparcie organizmu i postawienie go na nogi - nawet w słabszy dzień. W takim przypadku warto sięgnąć po płynną formę - ze względu na jej najlepszą szybkość przyswajania każdej porcji. Jeżeli jednak występuje on w formie kapsułek - nie martw się, ostatecznie różnice te nie są tak olbrzymie i wystarczy ciut wcześniej przyjąć jego porcję.

Naturalne spalacze - jaki wybrać?

Niezmiennie podstawą wyboru suplementów jest ich dopasowanie do osoby mającej je stosować. Chodzi w głównej mierze o wybór substancji aktywnych, ich dawki, jak i formę produktu. Wszystko to okraszone odpowiednią jakością składu, która bywa różnie rozumiana. Warto zatem zapoznać się z detalami skrywającymi się na etykiecie. Pamiętaj, że odpowiednio dobrana suplementacja będzie miała najlepszy z możliwych wpływ na poprawę Twojej formy i samopoczucia.

Produkty godne polecenia:

Najwyższej jakości suplement bazujący na ekstrakcie z zielonej herbaty, która jest bogatym źródłem wielu substancji aktywnych, w tym polifenoli wykazujących między innymi silne antyoksydacyjne właściwości. Wpływa zatem na skuteczniejszą walkę organizmu z wolnymi rodnikami tlenowymi, co z pewnością docenisz. Ponadto EGCG wykazuje pewny potencjał termogeniczny, podnosi zatem ciepłotę ciała, co skutkuje zwiększonym wydatkowaniem energii oraz podkręceniem szeroko rozumianego metabolizmu.

Znakomity suplement na bazie ekstraktu z zielonej kawy, którego znajdziesz aż 1200mg w każdej porcji. Jego podstawowym zadaniem jest wsparcie poprawy sprawności intelektualnej, ale i fizycznej. Może wpływać także na prawidłowy przebieg przemian metabolicznych tłuszczów, pomagać w regulacji stężenia glukozy we krwi. Bywa stosowany celem kontroli masy ciała. Jest to bardzo ciekawy produkt o pewnym składzie.

Naturalne ekstrakty ziołowe na odchudzanie - podsumowanie

Zastosowanie naturalnych ekstraktów ziołowych w okresie redukcji tkanki tłuszczowej może przynieść szereg wymiernych korzyści, z czego na czele zdecydowanie będzie poprawa osiąganych wyników odchudzania. Oczywiście jest to możliwe i to bez jakichkolwiek negatywnych efektów dla prawidłowo funkcjonującego organizmu. Produkty te nie wywołują także efektu "jo-jo", którego wiele osób się słusznie obawia. Zależnie od typu suplementu i jego formuły może on doskonale sprawdzać się celem wsparcia ogólnej formy organizmu, niekoniecznie musząc być stosowany w czasie walki z nadwagą. Wszystko jest zależne od konkretnego produktu i kontekstu, w jakim został opracowany przez producenta.

Oferta naszego sklepu jest bogata i obejmuje produkty wielu bardziej i mniej znanych producentów - rodzimych, jak i zagranicznych. Warto równocześnie podkreślić, że często dynamicznie się zmienia, bowiem staramy się dopasowywać do oczekiwań naszych klientów, jak i ich zmieniających się potrzeb. Jedną z wielu zalet oferowanych przez nasz sklep suplementów jest ich szeroko rozumiana jakość oraz bardzo korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą celem dobrania możliwie najlepszych w danym momencie produktów. Polecamy!