• 0 g - 75 g

  • 2,00 pln - 4,00 pln

Batony energetyczne

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 2
Kategoria: Batony energetyczne
Sante Go On Energy Bar - 50g
Sante Go On Energy Bar - 50g
9 Niezweryfikowane
2,69 pln
FA Vitarade ENDURANCE BAR 40g
FA Vitarade ENDURANCE BAR 40g
1 porcja / 3,99 pln
3,99 pln

BATONY ENERGETYCZNE - SMACZNE ŹRÓDŁO ENERGII?

Poszukujesz smacznego i wartościowego źródła energii i nie lubisz przygotowywać preparatów w formie proszku? Sięgnij po batony energetyczne, które są nie tylko bardzo smaczne, ale także zapewniają solidny zastrzyk energii. Oferta naszego sklepu obejmuje wiele propozycji różnych producentów, których łączy jedno - jakość oraz dobra cena. Zdecydowanie znajdziesz wśród nich to, czego potrzebujesz. Smacznego!

BATONY ENERGETYCZNE - WARTOŚCIOWA ALTERNATYWA DLA PRZEKĄSEK W CIĄGU DNIA.

Wiele osób zmaga się z chęcią podjadania i sięgnięcia po przypadkowe przekąski lub słodycze. Nie ma to pozytywnego wpływu na jakość prowadzonej diety i prowadzi często do niedotrzymania jej założeń. Znakomitym rozwiązaniem tej patowej sytuacji jest sięgnięcie po specjalnie w tym celu opracowane batony energetyczne, których wpływ na utrzymanie pełnej sprawności organizmu podczas wysiłku, jak i wzbogacenie codziennego jadłospisu jest niewątpliwy.

BATONY ENERGETYCZNE - OGÓLNA ANALIZA SKŁADU.

Batony energetyczne bazują zwykle na kilku źródłach węglowodanów, których różnice w budowie przekładają się na zmienną kinetykę przyswajania po spożyciu. Oznacza to stopniowe i przedłużone w czasie uwalnianie zawartych w nich energii. Jest to sytuacja optymalna, szczególnie w kontekście zaspokojenia potrzeb pracujących mięśni. Innymi słowy: jeżeli Twoje treningi są długie i relatywnie intensywne - baton energetyczny sprawdzi się nawet w roli posiłku okołotreningowego.

BATONY ENERGETYCZNE - KTO POWINIEN PO NIE SIĘGNĄĆ?

Każda porcja batona energetycznego to bogate źródło energii niezbędnej dla pracujących mięśni, jak i całego organizmu. Pochodzi ona w głównej mierze z węglowodanów, zatem charakterystyka frakcji jakie znajdą się w jego składzie, ma olbrzymie znaczenie. Najlepszą sytuacją jest zastosowanie mieszanki węglowodanów, która obejmie jego proste, jak i złożone formy. Zróżnicowana ich kinetyka wchłaniania oznacza szybkie, ale i przedłużające się w czasie zaspokajanie potrzeb mięśni podczas mozolnych i wyczerpujących treningów.

Batony energetyczne stanowią doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, których treningi są nie tylko długie, ale wyjątkowo intensywne. Sprawdzą się z powodzeniem podczas górskich wycieczek (pieszych lub rowerowych), ale również w trakcie dowolnej aktywności na świeżym powietrzu. Proponowane batony charakteryzują się dopracowanym smakiem, wysoką wartością odżywczą, ale także nie stanowią obciążenia dla układu pokarmowego. Nie zalegając w układzie pokarmowym, zapewniają pełen komfort w trakcie aktywności fizycznej.

BATONY ENERGETYCZNE - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Podstawowym kryterium, z którego powinieneś skorzystać, jest jakość batona. Oczywiście rozumiana poprzez klasę zastosowanych podczas jego produkcji surowców (jesteś w stanie to potwierdzić, spoglądając w tabelę składu na etykiecie), jak i wartościowych dodatków. Częstym gościem w batonach energetycznych jest kofeina, jeden z najlepszych stymulantów jakie zna ludzkość. Jednak wiele zależy od założeń producenta oraz grupy docelowej, do której kierowany jest baton energetyczny.

Nutrend Voltage Energy Cake - 65g

Wyjątkowy baton oparty o starannie wyselekcjonowane zboża. Stanowią one bogate źródło wielokrotnie złożonych węglowodanów, co ma pozytywny wpływ na proces uwalniania energii po ich spożyciu. Warto podkreślić jego wyjątkowe walory smakowe, dzięki którym urozmaicisz nawet najbardziej monotonną dietę. Formuła obejmuje także wartościowy dodatek witamin (C + E) oraz cynku w starannie dobranych dawkach. Niestety ich niedobory są zjawiskiem dosyć częstym. Dzięki odpowiedniemu zbalansowaniu wartości odżywczych bywa wykorzystywany w roli posiłku okołotreningowego.

Trec Endurance Natural Energy Bar Peanuts - 50g

Bardzo smaczny i chrupiący baton orzechowy, w którego składzie znajdziesz szereg bardzo lubianych bakalii (suszonych owoców). Podstawą jego składu są jednak orzeszki ziemne, następnie daktyle, żurawina oraz płatki owsiane. Wszystko to bez dodatku cukru, co jest zdecydowanie dobrą wiadomością dla osób ograniczających jego ilość w swojej diecie.

Batony Energetyczne - podsumowanie.

Oferowane przez nasz sklep batony energetyczne znajdujące się właśnie w tej kategorii, stanowią propozycję dla najbardziej wymagających sportowców. Obejmuje ona produkty wielu marek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Pozwala to na pełną swobodę w wyborze batonów i ich maksymalne dopasowanie do indywidualnych preferencji zarówno smakowych, jak i odżywczych. Sprawdzą się niezależnie od typu uprawianego sportu, ale także płci oraz stopnia zaawansowania.

SIĘGNIJ PO NAJWYŻSZĄ ŚWIATOWĄ JAKOŚĆ, DOSKONAŁY SMAK I WARTOŚCI ODŻYWCZE!


Poradnik Bodypak

Batony bez cukru domowej produkcji

Batony bez cukru domowej produkcji

Autor: Bartosz Sikorski

Trudno jest Ci całkowicie zrezygnować ze sporadycznego skuszenia się na coś słodkiego, ale jednocześnie dbasz o zdrową sylwetkę i nie chcesz walczyć nieustannie z...

Czytaj więcej