• 120 g - 350 g

  • 34,00 pln - 170,00 pln

Boostery

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 7
Kategoria: Boostery
Trec GH UP - 120 kaps.
Trec GH UP - 120 kaps.
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 4,50 pln
89,99 pln
Activlab HGH Day - 60 kaps.
Activlab HGH Day - 60 kaps.
3 Niezweryfikowane
1 porcja / 1,75 pln
34,99 pln
BioTech GH Hormon Regulator - 120 kaps.
  • -10,00 pln
BioTech GH Hormon Regulator - 120 kaps.
3 Niezweryfikowane
49,99 pln
Najniższa cena: 49,99 pln
Cena regularna: 59,99 pln
Scitec GH Surge - 90 kaps.
Scitec GH Surge - 90 kaps.
3 Niezweryfikowane
39,99 pln
Universal GH Max - 180 tabl.
Universal GH Max - 180 tabl.
2 Niezweryfikowane
169,99 pln
7Nutrition AOL 900 - 120 tabl.
7Nutrition AOL 900 - 120 tabl.
6 Niezweryfikowane
1 porcja / 1,17 pln
46,99 pln
BioTech TST + GH - 300g
BioTech TST + GH - 300g
2 Niezweryfikowane
79,99 pln

BOOSTERY - PROFESJONALNY PRODUKT DLA KAŻDEGO?

Profesjonalna suplementacja może wiele zmienić i usprawnić osiągane wyniki sportowe - jest to wiadome od dawna. Jednak, czy booster hormonu wzrostu powinien być oferowany wszystkim osobom aktywnym bez uwzględnienia stopnia zaawansowania? Jest to pewien problem, bowiem trudno jednoznacznie określić ten poziom. Podstawą jest odpowiednie poznanie siebie, swojego organizmu i tego, jak reaguje na konkretne substancje aktywne. Nie oszukujmy się, boostery bazują na bezpiecznych substancjach aktywnych, których zastosowanie, nawet bez odpowiedniego przygotowania, nie przyniesie negatywnych skutków ubocznych dla organizmu. Jednak nie o to chodzi, przecież każdy z nas chce osiągnąć jak najwięcej z prowadzonych starań, w tym suplementacji.

Reasumując, podstawą jest poznanie swojego ciała i jego podatności na konkretne substancje aktywne. Dzięki tej wyjątkowej umiejętności będziesz w stanie wyciągnąć maksymalne korzyści ze stosowania boosterów tego typu.

BOOSTERY - WPŁYW HORMONU WZROSTU NA WYNIKI SPORTOWE.

Hormon wzrostu (GH, somatotropina) jest hormonem o charakterze białkowym, bardzo często nazywanym najbardziej anabolicznym hormonem w organizmie człowieka. Składa się ze 191 aminokwasów. Hormon wzrostu naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka i produkowany jest przez komórki przedniego płata przysadki mózgowej.

Zwiększony poziom somatotropiny doceniany jest w szczególności u osób trenujących sporty sylwetkowe oraz siłowe. Wysokie stężenie GH w organizmie człowieka wspomaga bowiem budowanie beztłuszczowej masy ciała, budowanie siły mięśniowej, rozbudowę tkanki łącznej, redukcję tkanki tłuszczowej, a także w znaczny sposób przyspiesza regenerację.

BOOSTERY - ZASADA DZIAŁANIA.

Suplementacja przy pomocy boosterów może przyczynić się do zwiększenia poziomu hormonu wzrostu. Bazują one na wielu różnych substancjach aktywnych. W tej grupie suplementów spotykane są przede wszystkim aminokwasy w wolnej formie chemicznej (arginina, lizyna, ornityna) oraz różnego rodzaju ekstrakty roślinne, których właściwości są niezwykle szerokie i trudno je przypisać stricte jednej kategorii produktów. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele produktów, które w naturalny i bezpieczny sposób mogą podnieść poziom somatotropiny i przybliżyć Cię do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

BOOSTERY - ZASTOSOWANIE W SPORCIE

Sportowcy, szczególnie Ci na zaawansowanym poziomie, poszukują coraz to nowszych i skuteczniejszych sposobów na wsparcie organizmu w rozwoju tkanki mięśniowej, czy też po prostu poprawy formy fizycznej. Jednym z najbardziej zaawansowanych produktów mogących spełnić pokładane w nim oczekiwania jest właśnie booster GH, czyli hormonu wzrostu. Jego zadaniem jest odpowiednia stymulacja układu hormonalnego celem zwiększenia jego syntezy przez organizm. Efektem jest realna poprawa przyrostów suchej tkanki mięśniowej, zwiększenie ogólnej tężyzny fizycznej, jak i wytrzymałości fizycznej.

BOOSTERY - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS ZAKUPÓW, KRÓTKI OPIS NAJPOPULARNIEJSZYCH PRODUKTÓW.

Proces zakupu i weryfikacji koszyka powinien bazować na tych samych zasadach, co zwykle. Najważniejsza jest jakość, pewny skład, działanie, bezpieczeństwo i cena, która nie gwarantuje tak naprawdę niczego. Oczywiście jest to bardzo ważny element całej układanki, ale pamiętaj o fakcie, że dopasowanie suplementu do swoich oczekiwań oraz znajomość zastosowanych w nim substancji jest kluczowe do osiągnięcia maksymalnie możliwego na dany czas efektu.

Krótka charakterystyka trzech popularnych preparatów z tej kategorii:

- Trec GH UP - 120 kaps.

Zaawansowany booster GH (hormonu wzrostu) w formie praktycznych i relatywnie łatwych do połknięcia kapsułek. Łączy w składzie wyłącznie najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane substancje aktywne, których właściwości są znane i cenione. Regularna suplementacja sprzyja poprawie osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej, ale i poprawie ogólnej wytrzymałości wysiłkowej organizmu. Wzmocnij swój organizm w okresie budowania masy i ciesz się z jeszcze lepszych wyników.

BioTech GH Hormon Regulator - 120 kaps.

Najwyższej klasy booster, którego tajemnica tkwi w starannie dobranych proporcjach argininy, ornityny oraz lizyny (2:1:1), co pozwala na uzyskanie znacznie lepszych wyników sportowych. Stymulują bowiem układ hormonalny do zwiększonej syntezy i sekrecji hormonu wzrostu. Warto podkreślić, że pomimo swojej skuteczności jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia (nie zawiera substancji dopingujących).

- Universal Animal M-Stak - 21 sasz.

Wyjątkowo silny preparat o solidnym składzie i działaniu. Wbrew temu, co można wyczytać czasem w internecie, nie zawiera PH, a więc pro hormonów mających odpowiadać za efekty jego stosowania. Formuła boostera bazuje na starannie wyselekcjonowanych aminokwasach, ale i szeregu dodatków i ekstraktów roślinnych o wysokich standaryzacjach na zawartość określonych substancji aktywnych. Wpływa na mechanizmy biochemiczne, które usprawniają procesy anaboliczne: zwiększone zatrzymywanie azotu, poprawę działania insuliny. Nie bez znaczenia jest wpływ na syntezę protein oraz ograniczenie katabolizmu.

BOOSTERY - PODSUMOWANIE.

Sięgaj po boostery hormonu wzrostu (HG) zawsze, kiedy chcesz maksymalnie wzmocnić osiągane wyniki w postaci przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej, ale i marzy Ci się szybka poprawa formy przed jakimś wielkim wydarzeniem. Oczywiście musisz mieć na uwadze, że nie są to środki dopingujące i nie zapewniają natychmiastowej reakcji organizmu po ich podaniu. Jednak ich działanie i bezpieczeństwo stoją na wysokim poziomie - trudno o ciekawszy wybór!

Oferowane w tej kategorii suplementy charakteryzują się zaawansowanymi składami, których podstawą są najwyższej jakości substancje aktywne w starannie dobranych dawkach dla maksymalizacji ich skuteczności. Warto podkreślić także cenę, która jest bardzo korzystna - polecamy!