Koenzym Q10

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 6
Essensey Koenzym Q10 Ubichinon - 90 kaps.

Essensey Koenzym Q10 Ubichinon - 90 kaps.

1 porcja / 0,44 pln
39,99 pln
Essensey Koenzym Q10 Ubichinon Serce i Skóra
  • Nowy

Essensey Koenzym Q10 Ubichinon Serce i Skóra

1 porcja / 0,89 pln
79,99 pln
Trec Vitality Coenzyme Q10 - koenzym Q10 w kapsułkach - 90 kaps.

Trec Vitality Coenzyme Q10 - koenzym Q10 w kapsułkach - 90 kaps.

1 porcja / 0,89 pln
39,99 pln
Lab One N°1 Coenzyme Q10 - 60 kaps.

Lab One N°1 Coenzyme Q10 - 60 kaps.

1 porcja / 3,33 pln
99,99 pln
7Nutrition Coenzyme Q10 Ubichinon - 60 kaps.

7Nutrition Coenzyme Q10 Ubichinon - 60 kaps.

1 porcja / 0,92 pln
54,99 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -8%
BioTech H2O Q10 - 60 kaps.

BioTech H2O Q10 - 60 kaps.

1 porcja / 0,75 pln
44,99 pln

Koenzym Q10 - suplementy z koenzymem Q10 w Bodypak.pl

Koenzym Q10 jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, po które można sięgnąć w formie suplementacji. Warto podkreślić, że odpowiednia podaż silnych antyoksydantów ma olbrzymie znaczenie dla zachowania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia w każdym dniu. Jest to związane z ich wzmacniającym wpływem na cały organizm, a konkretnie ze wsparciem go w nierównej walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Mogą one doprowadzić nawet do uszkodzenia, nie tylko samej komórki, ale i jej DNA. Jest to zatem bardzo ważna kwestia, o którą musisz zadbać odpowiednio wcześniej.

Koenzym Q10 wspiera w wymiataniu wolnych rodników tlenowych

Każda komórka organizmu, w której ma miejsce oddychanie komórkowe, generuje duże ilości wolnych rodników tlenowych, które same w sobie stanowią spory problem - ze względu na swój destrukcyjny charakter. Generowany przez nie szok oksydacyjny może prowadzić zarówno do uszkodzenia komórek ciała, jak i ich zniszczenia. Warto zatem zadbać o ich skuteczne nieuaktywnienie. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej podaży przeciwutleniaczy, takich właśnie jak koenzym Q10, który zaliczany jest do grupy najsilniejszych.

Koenzym Q10 - antyoksydant o wysokim potencjale

Właśnie dlatego warto sięgnąć po koenzym Q10 klasyfikowany do grupy najsilniejszych przeciwutleniaczy, który ponadto charakteryzuje się dobrą przyswajalnością oraz szerokim spektrum działania. Wpływa na usprawnienie żmudnego procesu „wymiatania wolnych rodników”, ale także sprzyja poprawie stanu skóry, włosów i paznokci. Pomaga nawet w regulacji poziomu cholesterolu we krwi oraz stymuluje metabolizm. Odpowiednia podaż koenzymu Q10 (zwykle w formie ubichinonu) sprzyja także utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Generalnie jest on jedną z najważniejszych substancji o właściwościach „anti-age”, a więc przeciwdziałających w pewnym zakresie przyśpieszonemu starzeniu się organizmu. Wpływa pozytywnie nawet na funkcjonowanie układu nerwowego.

Jak wybrać najlepszy suplement z koenzymem Q10 dla siebie?

Niezmiennie podstawą wyboru powinna być szeroko rozumiana jakość, a nie sama cena. Warto jednocześnie podkreślić, że nawet jeżeli jest wysoka, to nie jest zawsze gwarancją zawartości "tego, co najlepsze". Podczas wyboru suplementów warto posilić się opiniami w sieci, ale jednak w głównej mierze należy kierować się pochodzeniem marki i jej stażem. Długo istniejące firmy, które mają wyrobioną pozycję na rynku, raczej nie ryzykowałyby wpadki na czymś takim, jak nieprawidłowy skład.

Przykładowe suplementy warte przemyślenia:

Wysokiej jakości Ubichinon, który jest znakomitym źródłem dobrze przyswajalnego koenzymu Q10. Formuła suplementu jest wolna od przypadkowych dodatków, jak i zastrzeżonych mieszanek. Każda porcja to bogate źródło jednego z najsilniejszych antyoksydantów dostępnych w suplementacji.

Formuła suplementu została oparta o znakomicie biodostępny/przyswajalny ubichinon, a więc źródło koenzymu Q10. Każda porcja dostarcza go do organizmu w solidnej dawce, dzięki czemu może pomóc w "wymiataniu wolnych rodników". Zapewnia także poprawę ochrony komórek ciała przed wyniszczającym działaniem szoku oksydacyjnego. Produkt otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Opakowanie zawiera 30 pełnych porcji!

Bogate źródło koenzymu Q10 w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Charakteryzuje się nie tylko odpowiednio dobraną dawką, ale i wysoką czystością składu. Znakomicie się przyswaja i zapewnia wsparcie organizmowi w nierównej walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Polecany jest wszystkim osobom dbającym o swoje ciało i jego potrzeby.

Koenzym Q10 - podsumowanie

Prawidłowo zbilansowana dieta, to nie tylko odpowiednio dobrane proporcje białka, węglowodanów, tłuszczów czy też mikroelementów. Nie mniej istotną kwestią dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu ludzkiego jest podaż antyoksydantów,a więc przeciwutleniaczy chroniących komórki ciała przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych. Jednak nie zawsze jest możliwe zaspokojenie pełni potrzeb organizmu na tej płaszczyźnie. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalnie prowadzona suplementacja.

Oferowane przez nasz sklep produkty charakteryzują się wysoką jakością i przemyślanymi formułami. Koniecznie zapoznaj się z nimi podczas kompletowania koszyka zakupowego. Znajdziesz w tej kategorii suplementy spod szyldu uznanych, polskich marek, jak i zagranicznych.

KOENZYM Q10 - SIĘGNIJ PO PRODUKTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI ORAZ W DOBREJ CENIE - NIE INWESTUJ W PÓŁŚRODKI!