• 50 g - 100 g

  • 6,00 pln - 123,00 pln

Dietetyczne słodycze i przekąski

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 11
Kategoria: Dietetyczne słodycze i przekąski
6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g
  • TOPSELLER
6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g
48 Niezweryfikowane
1 porcja / 6,99 pln
6,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Original - 25 g
Jack Link's Beef Jerky Original - 25 g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 8,49 pln
8,49 pln
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 25 g
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 25 g
1 porcja / 8,49 pln
8,49 pln
Jack Link's Beef Jerky Original - 70 g
Jack Link's Beef Jerky Original - 70 g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 11,50 pln
22,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot - 70 g
Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot - 70 g
1 porcja / 11,50 pln
22,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 70 g
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 70 g
1 porcja / 11,50 pln
22,99 pln
Jack Link's Biltong Original - 25 g
Jack Link's Biltong Original - 25 g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 8,49 pln
8,49 pln
Mars Hi Protein Bar Salted Caramel - 59g
Mars Hi Protein Bar Salted Caramel - 59g
1 porcja / 11,99 pln
11,99 pln
Olimp Protein Snack - 60g
Olimp Protein Snack - 60g
2 Niezweryfikowane
1 porcja / 10,98 pln
10,98 pln
USN Select High Protein Cookie - 60g
USN Select High Protein Cookie - 60g
1 porcja / 7,49 pln
7,49 pln
Jack Link's Ham Snack - 25 g
Jack Link's Ham Snack - 25 g
7,99 pln

Prowadzenie diety niesie za sobą zwykle wiele wyrzeczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na motywację do utrzymania jej założeń. Jeżeli zmagasz się z ciągłą chęcią sięgnięcia po słodycze lub innego typu przekąski, produkty znajdujące się właśnie w tej kategorii zdecydowanie przypadną Ci do gustu.

DIETETYCZNE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI - ODPOWIEDNIA DIETA TO PODSTAWA SUKCESU!

Prowadzisz dietę, starasz się trzymać jej założeń, nawet jeżeli są one wyjątkowo rygorystyczne? Doskonale, ale niebawem poczujesz się jakbyś "zderzał się ze ścianą". Nie wiesz o co chodzi? Jest to wynik ciągłego odmawiania sobie nawet najdrobniejszych przyjemności w imię zasad. Oczywiście, o ile silna wola i chęć obserwacji możliwie szybkich wyników, np. odchudzania lub przyrostów tkanki mięśniowej w pewnym sensie wynagradzają czynione zabiegi, to jednak przyjdzie moment kryzysu. Jego wynikiem będzie poczucie osłabienia, mocnego spadku motywacji do dalszej walki o zamierzone cele, ale i rozdrażnienie. Rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednio urozmaicony jadłospis, jak i pozwalanie sobie na wartościowe przekąski i słodycze. Jednak, czy takie istnieją? Oczywiście, wystarczy odrobina chęci, by odszukać w naszej ofercie to, czego potrzebujesz.

UWAGA: Nawet dietetyczne przekąski i słodycze należy uwzględniać w bilansie codziennej diety. Ostatecznie nie są one bezkaloryczne, co w zależności od ilości ich spożycia może mieć spore znaczenie.

DIETETYCZNE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI - PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI, O ZNAKOMITYM SKŁADZIE.

Oferowane w tej kategorii produkty są pozbawione szkodliwego cukru (lub jego ilość jest minimalna) oraz przetworzonych tłuszczów. Charakteryzują się natomiast zwiększoną koncentracją wartościowego białka. Dzięki takiej proporcji makroskładników proponowanych słodyczy i przekąsek, ich kaloryczność drastycznie spada - przy jednoczesnym zachowaniu walorów organoleptycznych. Dietetyczne słodycze i przekąski to pełnia smaku bez wyrzutów sumienia i bez obaw o Twoją sylwetkę. Smacznego!

DIETETYCZNE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI - DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE JADŁOSPISU NAWET W OKRESIE REDUKCJI TKANKI ZAPASOWEJ.

Duży problem często pojawia się u osób odchudzających się. Pragną one zrzucić zbędne kilogramy, ale jednocześnie brakuje im słodyczy, bez których trudno jest im się obejść. Przekłada się to na częste rozdrażnienie i utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu. Oczywiście to skrajny przypadek, ale dlaczego miałbyś się męczyć i ciągle sobie czegoś odmawiać? Sięgnij po dietetyczne słodycze i zdrowe przekąski.

DIETETYCZNE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Odpowiednie zbilansowanie diety to podstawa, zatem warto sięgać po przekąski i słodycze o ograniczonej wartości kalorycznej. Znajdziesz je właśnie w tej podkategorii produktowej. Czym się jednak kierować podczas zakupów? Jakością wykorzystywanych przy produkcji surowców, ich realną kalorycznością w przeliczeniu na porcję, jak i korzyściami jakie płyną za ich wprowadzeniem do diety. Oczywiście w tym należy uwzględnić ich walory organoleptyczne, bowiem to dla smaku sięgamy przecież po przekąski, często nawet nie myśląc o ich wartości odżywczej.

Przykładowe produkty, po które warto sięgnąć:

6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g

Wysokiej jakości wafelek o zwiększonej koncentracji protein. Każda porcja to źródło aż 12 gramów białka pochodzącego z pełnowartościowych źródeł. Formuła została bowiem oparta o kazeinę, koncentrat oraz izolat białek serwatki (WPC+WPI). Jest to znakomita propozycja dla osób pragnących choć przez chwilę rozkoszować się wyjątkowym smakiem, przy zachowaniu rozsądnych wartości odżywczych.

6PAK Nutrition Yummy Hazelnut Wafer - 25g

Wyśmienity wafelek wypełniony kremem mleczno-orzechowym, który został dodatkowo skąpany w mlecznej czekoladzie o obniżonej kaloryczności (słodzona jest maltitolem). Jest to zdecydowanie ciekawa propozycja dla wszystkich osób pragnących urozmaicić swój monotonny, sportowy jadłospis.

Olimp Protein Snack - 60g

Wafelek, którego smak zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Każda jego porcja to także solidna dawka wartościowego białka, ale i odpowiednio dobrana ilość błonnika pokarmowego pełniącego tak ważną rolę w organizmie ludzkim. Pomaga bowiem w zachowaniu prawidłowej perystaltyki jelit, sprzyja wzmocnieniu naturalnej mikroflory układu pokarmowego, a tym samym sprzyja poprawie odporności organizmu na infekcje bakteryjne.

DIETETYCZNE SŁODYCZE I PRZEKĄSKI - PODSUMOWANIE

Dietetyczne słodycze i przekąski stanowią wartościowe dopełnienie każdej diety. Nie są może niezbędne, ale zdecydowanie uprzyjemniają codzienne funkcjonowanie,nadając mu nowego wyrazu. Stanowią także wartościowe źródło pełnowartościowego białka, czy też tłuszczów, których odpowiednia podaż w diecie także stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jeżeli zatem poszukujesz wartościowych przekąsek i słodyczy - zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz coś smacznego i godnego polecenia. Oferta obejmuje zarówno produkty rodzimych marek, jak i zagranicznych, co daje wyjątkowo szerokie możliwości wyboru. Smacznego!