• 50 g - 100 g

  • 6,00 pln - 23,00 pln

Dietetyczne słodycze i przekąski

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 5
6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g

6PAK Nutrition Protein Wafer - 40g

 opinii (48)
1 porcja / 6,99 pln
6,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 25 g

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 25 g

1 porcja / 8,99 pln
8,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot - 70 g

Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot - 70 g

1 porcja / 12,50 pln
24,99 pln
Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 70 g

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki - 70 g

1 porcja / 12,50 pln
24,99 pln
Olimp Protein Snack - 60g

Olimp Protein Snack - 60g

 opinii (2)
1 porcja / 9,98 pln
9,98 pln
Najniższa cena: 10,98 pln -9%

Dietetyczne przekąski i słodycze w Bodypak.pl

Prowadzenie diety niesie za sobą zwykle wiele wyrzeczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na motywację do utrzymania jej założeń. Jeżeli zmagasz się z ciągłą chęcią sięgnięcia po słodycze lub innego typu przekąski, produkty znajdujące się właśnie w tej kategorii zdecydowanie przypadną Ci do gustu.

Prowadzisz dietę, starasz się trzymać jej założeń, nawet jeżeli są one wyjątkowo rygorystyczne? Doskonale, ale niebawem poczujesz się jakbyś "zderzał się ze ścianą". Nie wiesz o co chodzi? Jest to wynik ciągłego odmawiania sobie nawet najdrobniejszych przyjemności w imię zasad. Oczywiście, o ile silna wola i chęć obserwacji możliwie szybkich wyników, np. odchudzania lub przyrostów tkanki mięśniowej w pewnym sensie wynagradzają czynione zabiegi, to jednak przyjdzie moment kryzysu. Jego wynikiem będzie poczucie osłabienia, mocnego spadku motywacji do dalszej walki o zamierzone cele, ale i rozdrażnienie. Rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednio urozmaicony jadłospis, jak i pozwalanie sobie na wartościowe przekąski i słodycze. Jednak, czy takie istnieją? Oczywiście, wystarczy odrobina chęci, by odszukać w naszej ofercie to, czego potrzebujesz.

UWAGA: Nawet dietetyczne przekąski i słodycze należy uwzględniać w bilansie codziennej diety. Ostatecznie nie są one bezkaloryczne, co w zależności od ilości ich spożycia może mieć spore znaczenie.

Dietetyczne słodycze i przekąski - produkty wysokiej jakości, o znakomitym składzie

Oferowane w tej kategorii produkty są pozbawione szkodliwego cukru (lub jego ilość jest minimalna) oraz przetworzonych tłuszczów. Charakteryzują się natomiast zwiększoną koncentracją wartościowego białka. Dzięki takiej proporcji makroskładników proponowanych słodyczy i przekąsek, ich kaloryczność drastycznie spada - przy jednoczesnym zachowaniu walorów organoleptycznych. Dietetyczne słodycze i przekąski to pełnia smaku bez wyrzutów sumienia i bez obaw o Twoją sylwetkę. Smacznego!

Dietetyczne słodycze i przekąski - świetne dopełnienie diety nawet w trakcie odchudzania

Duży problem często pojawia się u osób odchudzających się. Pragną one zrzucić zbędne kilogramy, ale jednocześnie brakuje im słodyczy, bez których trudno jest im się obejść. Przekłada się to na częste rozdrażnienie i utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu. Oczywiście to skrajny przypadek, ale dlaczego miałbyś się męczyć i ciągle sobie czegoś odmawiać? Sięgnij po dietetyczne słodycze i zdrowe przekąski.

Jak wybierać idealne słodycze i przekąski dietetyczne?

Odpowiednie zbilansowanie diety to podstawa, zatem warto sięgać po przekąski i słodycze o ograniczonej wartości kalorycznej. Znajdziesz je właśnie w tej podkategorii produktowej. Czym się jednak kierować podczas zakupów? Jakością wykorzystywanych przy produkcji surowców, ich realną kalorycznością w przeliczeniu na porcję, jak i korzyściami jakie płyną za ich wprowadzeniem do diety. Oczywiście w tym należy uwzględnić ich walory organoleptyczne, bowiem to dla smaku sięgamy przecież po przekąski, często nawet nie myśląc o ich wartości odżywczej.

Przykładowe produkty, po które warto sięgnąć:

Wysokiej jakości wafelek o zwiększonej koncentracji protein. Każda porcja to źródło aż 12 gramów białka pochodzącego z pełnowartościowych źródeł. Formuła została bowiem oparta o kazeinę, koncentrat oraz izolat białek serwatki (WPC+WPI). Jest to znakomita propozycja dla osób pragnących choć przez chwilę rozkoszować się wyjątkowym smakiem, przy zachowaniu rozsądnych wartości odżywczych.

Wyśmienity wafelek wypełniony kremem mleczno-orzechowym, który został dodatkowo skąpany w mlecznej czekoladzie o obniżonej kaloryczności (słodzona jest maltitolem). Jest to zdecydowanie ciekawa propozycja dla wszystkich osób pragnących urozmaicić swój monotonny, sportowy jadłospis.

Wafelek, którego smak zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Każda jego porcja to także solidna dawka wartościowego białka, ale i odpowiednio dobrana ilość błonnika pokarmowego pełniącego tak ważną rolę w organizmie ludzkim. Pomaga bowiem w zachowaniu prawidłowej perystaltyki jelit, sprzyja wzmocnieniu naturalnej mikroflory układu pokarmowego, a tym samym sprzyja poprawie odporności organizmu na infekcje bakteryjne.

Dietetyczne słodycze i przekąski - podsumowanie

Dietetyczne słodycze i przekąski stanowią wartościowe dopełnienie każdej diety. Nie są może niezbędne, ale zdecydowanie uprzyjemniają codzienne funkcjonowanie,nadając mu nowego wyrazu. Stanowią także wartościowe źródło pełnowartościowego białka, czy też tłuszczów, których odpowiednia podaż w diecie także stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jeżeli zatem poszukujesz wartościowych przekąsek i słodyczy - zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz coś smacznego i godnego polecenia. Oferta obejmuje zarówno produkty rodzimych marek, jak i zagranicznych, co daje wyjątkowo szerokie możliwości wyboru. Smacznego!