• 0 g - 100 g

  • 4,00 pln - 30,00 pln

Pillboxy, pudełka na tabletki

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 9
Kategoria: Pillboxy, pudełka na tabletki
7Nutrition Pillbox Black - 1 szt.
7Nutrition Pillbox Black - 1 szt.
1 porcja / 7,99 pln
7,99 pln
Swanson Pau d'Arco 500mg - 100 kaps. + Pillbox GRATIS
Swanson Pau d'Arco 500mg - 100 kaps. + Pillbox GRATIS
29,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 37,98 pln

NOW Foods Vitamin D-3 1000 IU - 180 kaps. + Pillbox GRATIS
NOW Foods Vitamin D-3 1000 IU - 180 kaps. + Pillbox GRATIS
27,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 35,98 pln

Prowadzisz rozbudowaną suplementację uwzględniającą praktycznie każdy aspekt? Doskonale, z pewnością przyniesie Ci ona wiele korzyści. Jednak jest pewna kwestia, o której warto pamiętać. Duża ilość odżywek i suplementów oznacza zwiększony problem z ich noszeniem ze sobą na siłownię celem stosowania konkretnych dawek w optymalnym momencie. Rozwiązaniem tego niewątpliwego problemu są wszelkiej maści opakowania na tabletki i kapsułki, czyli PillBoxy.

Dzięki nim, nie będziesz musiał zabierać ze sobą już całych opakowań suplementów, wystarczy wydzielona porcja. PillBoxy są relatywnie małe i niezwykle poręczne. Produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości tworzywa, które posiada wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Projekt opakowań na tabletki obejmuje zwykle kilka komór oddzielonych między sobą przegrodami, które umożliwiają sprawne zaplanowanie suplementacji i zabranie ze sobą nawet kilka porcji ulubionych preparatów.

PillBoxy wykazują wyjątkowo wysoką trwałość oraz kompaktowe rozmiary, dzięki którym z łatwością zmieścisz je w kieszeni lub torbie treningowej. Postaw na praktyczne akcesoria, a znacząco poprawisz swój komfort suplementacji w każdym dniu.

Poradnik Bodypak