• 60 g - 250 g

  • 5,00 pln - 8,00 pln

Pillboxy, pudełka na tabletki

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 11
6PAK Nutrition Pillbox - Blue

6PAK Nutrition Pillbox - Blue

5,99 pln
6PAK Nutrition Pillbox - White

6PAK Nutrition Pillbox - White

5,99 pln
Essensey Pillbox White - 1 szt.

Essensey Pillbox White - 1 szt.

5,99 pln
7Nutrition Pillbox Black - 1 szt.

7Nutrition Pillbox Black - 1 szt.

1 porcja / 7,99 pln
7,99 pln
BioTech Pillbox - 1 szt.

BioTech Pillbox - 1 szt.

6,99 pln

Pillboxy - pudełka na tabletki i kapsułki

Prowadzisz rozbudowaną suplementację uwzględniającą praktycznie każdy aspekt? Doskonale, z pewnością przyniesie Ci ona wiele korzyści. Jednak jest pewna kwestia, o której warto pamiętać. Duża ilość odżywek i suplementów oznacza zwiększony problem z ich noszeniem ze sobą na siłownię celem stosowania konkretnych dawek w optymalnym momencie. Rozwiązaniem tego niewątpliwego problemu są wszelkiej maści opakowania na tabletki i kapsułki, czyli Pillboxy.

Dzięki nim, nie będziesz musiał zabierać ze sobą już całych opakowań suplementów, wystarczy wydzielona porcja. Pillboxy są relatywnie małe i niezwykle poręczne. Produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości tworzywa, które posiada wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Projekt opakowań na tabletki obejmuje zwykle kilka komór oddzielonych między sobą przegrodami, które umożliwiają sprawne zaplanowanie suplementacji i zabranie ze sobą nawet kilka porcji ulubionych preparatów.

Pillboxy wykazują wyjątkowo wysoką trwałość oraz kompaktowe rozmiary, dzięki którym z łatwością zmieścisz je w kieszeni lub torbie treningowej. Postaw na praktyczne akcesoria, a znacząco poprawisz swój komfort suplementacji w każdym dniu.

Poradnik Bodypak