• 50 g - 550 g

  • 13,00 pln - 100,00 pln

Suplementy na potencję

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 17
Kategoria: Suplementy na potencję
Adaptogen MACA na potencję i libido
Adaptogen MACA na potencję i libido
59,99 pln
Kompleks kluczowych adaptogenów na 90 dni od Essensey
Kompleks kluczowych adaptogenów na 90 dni od Essensey
99,99 pln

Cena produktów poza zestawem: 104,98 pln

Trec Vitality Zinc - cynk w kapsułkach - 90 kaps.
Trec Vitality Zinc - cynk w kapsułkach - 90 kaps.
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,22 pln
19,99 pln
Amix CatuaBolix - 100 kaps.
Amix CatuaBolix - 100 kaps.
1 porcja / 1,80 pln
89,99 pln
Swanson Saw Palmetto 540mg - 100 kaps.
Swanson Saw Palmetto 540mg - 100 kaps.
1 Niezweryfikowane
29,99 pln
Amix Peruvian MACA 750mg - 120 kaps.
Amix Peruvian MACA 750mg - 120 kaps.
1 Niezweryfikowane
74,99 pln
Olimp Erekton Fast - 8 tabl.
Olimp Erekton Fast - 8 tabl.
3 Niezweryfikowane
42,50 pln
Najniższa cena: 49,99 pln -15%
Cena regularna: 49,99 pln -15%
NOW Foods Maca 500mg - 100 kaps.
NOW Foods Maca 500mg - 100 kaps.
1 Niezweryfikowane
49,99 pln
Swanson Maca 500mg - 100 kaps.
Swanson Maca 500mg - 100 kaps.
27,99 pln
NOW Foods Maca 500mg - 250 kaps.
NOW Foods Maca 500mg - 250 kaps.
84,99 pln
Swanson Maca 500mg - 60 kaps.
Swanson Maca 500mg - 60 kaps.
1 Niezweryfikowane
18,99 pln
Megabol Gainer 737 - 500g
Megabol Gainer 737 - 500g
2 Niezweryfikowane
19,99 pln
Megabol Testosterol 250 - 30 kaps.
Megabol Testosterol 250 - 30 kaps.
4 Niezweryfikowane
14,99 pln
Olimp Prostatan - 60 kaps.
Olimp Prostatan - 60 kaps.
1 porcja / 1,83 pln
54,99 pln
BioTech MACA - 60 kaps.
BioTech MACA - 60 kaps.
1 porcja / 1,83 pln
54,99 pln
Lab One N°1 Libido HIM - 90 kaps.
Lab One N°1 Libido HIM - 90 kaps.
1 porcja / 2,83 pln
84,99 pln
BioTech Saw Palmetto - 60 kaps.
BioTech Saw Palmetto - 60 kaps.
1 porcja / 0,83 pln
49,99 pln

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - SPOSÓB NA POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA SEKSUALNEGO.

Wiele osób ma problemy z jakością życia seksualnego, co wynika z różnych powodów. Częstym z nich jest nieodpowiedni styl i higiena życia (nie chodzi tu oczywiście o brak dostępu do wody i mydła).

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA.

Problemy z potencją nie zawsze muszą być spowodowane zaniżonym poziomem testosteronu, czy też innych hormonów. Niejednokrotnie problem może leżeć zupełnie gdzieś indziej. Stres, pęd życia codziennego, brak czasu na odpowiednią ilość snu, nieodpowiednia dieta i brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej mogą przyczynić się m.in. do zaburzenia potencji. Aby zwalczyć ten problem, producenci suplementów diety znaleźli rozwiązanie w postaci produktów, które korzystnie wpływają na libido, zwiększając nieco popęd seksualny. Wszystkie te produkty znajdziesz w tej właśnie kategorii. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i legalne. Mogą być stosowane przez wszystkie osoby, nie tylko przez sportowców.

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - JAK DZIAŁAJĄ?

Preparaty na potencję działają w pozornie prosty sposób - pobudzają układ krążenia, podnosząc stopień ukrwienia członka i zwiększając drożność naczyń krwionośnych. Wszystko to w momencie wzrostu podniecenia przekłada się na znacznie lepszą erekcję, a co za tym idzie, doznania seksualne obu stron. Zadowalająca sprawność, w tym także twardość członka ma zaskakująco pozytywny wpływ na pewność siebie oraz ogólną kondycję psychiczną mężczyzn. Oczywiście istnieje wiele innych dróg do uzyskania zadowalających efektów, w tym zapewnienie maksymalnej sprawności układu hormonalnego, co przekłada się na zwiększoną syntezę oraz sekrecję testosteronu.

UWAGA: Jeżeli Twoje problemy mają u swojej podstawy depresję i spadek formy psychicznej, zwykłe tabletki na erekcję mogą nie przynieść pożądanych rezultatów.

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - KIEDY PO NIE SIĘGNĄĆ?

Suplementy na potencję powstają z myślą o osobach borykających się z różnymi problemami dnia codziennego. Najczęściej stosowane są przez mężczyzn w starczym wieku, u których problemy z erekcją są czymś naturalnym (przynajmniej w pewnym zakresie). Powodów ograniczonych możliwości seksualnych może być wiele, np. choroba wieńcowa, wieloletnie nieleczone nadciśnienie tętnicze, a nawet przerost prostaty.

Biorąc pod uwagę mężczyzn w sile wieku, częstym problemem jest nieodpowiednia dieta, brak aktywności fizycznej, co oznacza często spadek poziomu testosteronu w organizmie, którym towarzyszą problemy z układem krążenia. Statystycznie aż 40% nałogowych palaczy miewa problemy z zadowalającą erekcją.

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - CZY SĄ BEZPIECZNE?

Preparaty na potencję są bezpieczne dla prawidłowo funkcjonującego organizmu, co powinno być podkreślane na każdym kroku. Oferowane w tej kategorii produkty są w pełni oparte o legalne i bezpieczne substancje aktywne, których właściwości są znane i cenione w świecie suplementacji. Oczywiście musisz stosować się do zaleceń producenta, które są opracowywane z uwzględnieniem wszelkich aspektów, o których możesz nawet nie pomyśleć, że mają znaczenie. Zdrowy rozsądek to podstawa!

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Wybór odpowiedniego produktu, podobnie jak w innych przypadkach, nie jest tak prosty, jakbyśmy tego oczekiwali. Stawiaj na jakość rozumianą przez pryzmat skuteczności działania, solidne dawki, bezpieczeństwo suplementacji oraz jej komfort. Sama cena ma znaczenie, ale nie jest jednoznacznym gwarantem najwyższej klasy preparatu.

Przykładowe preparaty, po które warto sięgnąć w walce o poprawę potencji:

Wysokiej jakości preparat skierowany do prawdziwych mężczyzn, którzy nie wstydzą się sięgać po rozwiązanie nawet najbardziej osobistych problemów. Jego skład jest swoistą gwarancją działania, co przekłada się na podniesienie możliwości seksualnych. Znajdziesz w nim doskonale przyswajalny i szybko działający chlorowodorek l-argininy, ale i solidną dawkę jabłczanu cytruliny. Oczywiście nie można zapominać o ekstrakcie żeń-szenia koreańskiego (Korean Panax ginseng), cynku oraz selenie o bardzo dobrej biodostępności.

Znakomity preparat oparty o solidną dawkę ekstraktu pozyskiwanego z korzeni MACA (Lepidium meyenii). Każda porcja to wysokoskoncentrowana porcja naturalnych substancji aktywnych o pozytywnym wpływie na organizm każdego mężczyzny. Celem jego stosowania jest podniesienie poziomu testosteronu, którego spadki przekładają się na obniżenie możliwości seksualnych. Jeżeli poszukujesz sposobu, by poprawić jakość swojego intymnego życia - będzie to doskonały wybór.

Bogate źródło dobrze przyswajalnego cynku, którego biodostępność stoi na wysokim poziomie. Wiele osób zapewne myśli, że to żart, ale nie - częste jego niedobory mogą upośledzić funkcjonowanie układu hormonalnego, a utrzymanie jego odpowiedniej podaży w diecie nie jest tak proste i oczywiste, jakby się to mogło wydawać. Zatem kluczem do rozwiązania Twoich problemów może być właśnie cynk, którego wielopoziomowy i pozytywny wpływ na organizm jest niewątpliwy.

SUPLEMENTY NA POTENCJĘ - PODSUMOWANIE.

Jakość życia seksualnego to bardzo ważny wycinek życia każdego z nas. Warto zatem zadbać o jego możliwie wysoką wartość, bowiem przekłada się na poczucie spełnienia, jak i przynależności. Pozwala na utrzymanie harmonii i dobrego samopoczucia nawet w gorszym okresie w roku. Chodzi o poczucie akceptacji oraz przynależności, które często jest rozbijane przez codzienny stres i niekorzystne warunki środowiskowe, np. atmosfera w pracy.

Poradnik Bodypak