• 20 g - 300 g

  • 14,00 pln - 64,00 pln

Suplementy na potencję

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 14
Essensey MACA Płodność, potencja i libido

Essensey MACA Płodność, potencja i libido

54,99 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -8%
Trec Vitality Zinc - cynk w kapsułkach - 90 kaps.

Trec Vitality Zinc - cynk w kapsułkach - 90 kaps.

 opinii (1)
1 porcja / 0,22 pln
19,99 pln
Olimp Prostatan - 60 kaps.

Olimp Prostatan - 60 kaps.

1 porcja / 1,67 pln
49,99 pln
Najniższa cena: 54,99 pln -9%
Megabol Testosterol 250 - 30 kaps.

Megabol Testosterol 250 - 30 kaps.

 opinii (4)
14,99 pln
Swanson Maca 500mg - 60 kaps.

Swanson Maca 500mg - 60 kaps.

 opinii (1)
18,99 pln
Swanson Maca 500mg - 100 kaps.

Swanson Maca 500mg - 100 kaps.

22,99 pln
Najniższa cena: 27,99 pln -18%
NOW Foods Maca 500mg - 100 kaps.

NOW Foods Maca 500mg - 100 kaps.

 opinii (1)
44,99 pln
Najniższa cena: 49,99 pln -10%
Swanson Saw Palmetto 540mg - 250 kaps.

Swanson Saw Palmetto 540mg - 250 kaps.

57,99 pln
Najniższa cena: 63,99 pln -9%
Swanson Saw Palmetto 540mg - 100 kaps.

Swanson Saw Palmetto 540mg - 100 kaps.

 opinii (1)
29,99 pln
Activlab Pharma Maca - 60 kaps.

Activlab Pharma Maca - 60 kaps.

 opinii (1)
1 porcja / 0,45 pln
26,99 pln
Najniższa cena: 29,99 pln -10%
Scitec Essentials Saw Palmetto Complex - 60 kaps.

Scitec Essentials Saw Palmetto Complex - 60 kaps.

1 porcja / 0,62 pln
36,99 pln
Najniższa cena: 39,99 pln -8%
BioTech MACA - 60 kaps.

BioTech MACA - 60 kaps.

1 porcja / 1,50 pln
44,99 pln
BioTech Saw Palmetto - 60 kaps.

BioTech Saw Palmetto - 60 kaps.

1 porcja / 0,83 pln
49,99 pln
Megabol Biosterol - 30 kaps.

Megabol Biosterol - 30 kaps.

 opinii (4)
1 porcja / 0,50 pln
14,99 pln

Suplementy na potencję w Bodypak.pl

Wiele osób ma problemy z jakością życia seksualnego, co wynika z różnych powodów. Częstym z nich jest nieodpowiedni styl i higiena życia (nie chodzi tu oczywiście o brak dostępu do wody i mydła).

Suplementy na potencję - stosowanie

Problemy z potencją nie zawsze muszą być spowodowane zaniżonym poziomem testosteronu, czy też innych hormonów. Niejednokrotnie problem może leżeć zupełnie gdzieś indziej. Stres, pęd życia codziennego, brak czasu na odpowiednią ilość snu, nieodpowiednia dieta i brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej mogą przyczynić się m.in. do zaburzenia potencji. Aby zwalczyć ten problem, producenci suplementów diety znaleźli rozwiązanie w postaci produktów, które korzystnie wpływają na libido, zwiększając nieco popęd seksualny. Wszystkie te produkty znajdziesz w tej właśnie kategorii. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i legalne. Mogą być stosowane przez wszystkie osoby, nie tylko przez sportowców.

Jak działają suplementy na potencję?

Preparaty na potencję działają w pozornie prosty sposób - pobudzają układ krążenia, podnosząc stopień ukrwienia członka i zwiększając drożność naczyń krwionośnych. Wszystko to w momencie wzrostu podniecenia przekłada się na znacznie lepszą erekcję, a co za tym idzie, doznania seksualne obu stron. Zadowalająca sprawność, w tym także twardość członka ma zaskakująco pozytywny wpływ na pewność siebie oraz ogólną kondycję psychiczną mężczyzn. Oczywiście istnieje wiele innych dróg do uzyskania zadowalających efektów, w tym zapewnienie maksymalnej sprawności układu hormonalnego, co przekłada się na zwiększoną syntezę oraz sekrecję testosteronu.

UWAGA: Jeżeli Twoje problemy mają u swojej podstawy depresję i spadek formy psychicznej, zwykłe tabletki na erekcję mogą nie przynieść pożądanych rezultatów.

Kiedy sięgać po suplementy na potencję?

Suplementy na potencję powstają z myślą o osobach borykających się z różnymi problemami dnia codziennego. Najczęściej stosowane są przez mężczyzn w starczym wieku, u których problemy z erekcją są czymś naturalnym (przynajmniej w pewnym zakresie). Powodów ograniczonych możliwości seksualnych może być wiele, np. choroba wieńcowa, wieloletnie nieleczone nadciśnienie tętnicze, a nawet przerost prostaty.

Biorąc pod uwagę mężczyzn w sile wieku, częstym problemem jest nieodpowiednia dieta, brak aktywności fizycznej, co oznacza często spadek poziomu testosteronu w organizmie, którym towarzyszą problemy z układem krążenia. Statystycznie aż 40% nałogowych palaczy miewa problemy z zadowalającą erekcją.

Czy suplementy na potencję są bezpieczne?

Preparaty na potencję są bezpieczne dla prawidłowo funkcjonującego organizmu, co powinno być podkreślane na każdym kroku. Oferowane w tej kategorii produkty są w pełni oparte o legalne i bezpieczne substancje aktywne, których właściwości są znane i cenione w świecie suplementacji. Oczywiście musisz stosować się do zaleceń producenta, które są opracowywane z uwzględnieniem wszelkich aspektów, o których możesz nawet nie pomyśleć, że mają znaczenie. Zdrowy rozsądek to podstawa!

Jak wybrać odpowiedni suplement na potencję?

Wybór odpowiedniego produktu, podobnie jak w innych przypadkach, nie jest tak prosty, jakbyśmy tego oczekiwali. Stawiaj na jakość rozumianą przez pryzmat skuteczności działania, solidne dawki, bezpieczeństwo suplementacji oraz jej komfort. Sama cena ma znaczenie, ale nie jest jednoznacznym gwarantem najwyższej klasy preparatu.

Przykładowe preparaty, po które warto sięgnąć w walce o poprawę potencji:

Wysokiej jakości preparat skierowany do prawdziwych mężczyzn, którzy nie wstydzą się sięgać po rozwiązanie nawet najbardziej osobistych problemów. Jego skład jest swoistą gwarancją działania, co przekłada się na podniesienie możliwości seksualnych. Znajdziesz w nim doskonale przyswajalny i szybko działający chlorowodorek l-argininy, ale i solidną dawkę jabłczanu cytruliny. Oczywiście nie można zapominać o ekstrakcie żeń-szenia koreańskiego (Korean Panax ginseng), cynku oraz selenie o bardzo dobrej biodostępności.

Znakomity preparat oparty o solidną dawkę ekstraktu pozyskiwanego z korzeni MACA (Lepidium meyenii). Każda porcja to wysokoskoncentrowana porcja naturalnych substancji aktywnych o pozytywnym wpływie na organizm każdego mężczyzny. Celem jego stosowania jest podniesienie poziomu testosteronu, którego spadki przekładają się na obniżenie możliwości seksualnych. Jeżeli poszukujesz sposobu, by poprawić jakość swojego intymnego życia - będzie to doskonały wybór.

Bogate źródło dobrze przyswajalnego cynku, którego biodostępność stoi na wysokim poziomie. Wiele osób zapewne myśli, że to żart, ale nie - częste jego niedobory mogą upośledzić funkcjonowanie układu hormonalnego, a utrzymanie jego odpowiedniej podaży w diecie nie jest tak proste i oczywiste, jakby się to mogło wydawać. Zatem kluczem do rozwiązania Twoich problemów może być właśnie cynk, którego wielopoziomowy i pozytywny wpływ na organizm jest niewątpliwy.

Suplementy na potencję - podsumowanie

Jakość życia seksualnego to bardzo ważny wycinek życia każdego z nas. Warto zatem zadbać o jego możliwie wysoką wartość, bowiem przekłada się na poczucie spełnienia, jak i przynależności. Pozwala na utrzymanie harmonii i dobrego samopoczucia nawet w gorszym okresie w roku. Chodzi o poczucie akceptacji oraz przynależności, które często jest rozbijane przez codzienny stres i niekorzystne warunki środowiskowe, np. atmosfera w pracy.

Poradnik Bodypak