-14% na WSZYSTKO  KOD: 14SUPLE

Beta-alanina

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 14 produktów
 

Popularne produkty

Beta-alanina

Produktów
na stronie:
40

Beta-alanina

Najwyższej jakości beta alanina powinna być pierwszym z preparatów, po które sięgniesz, stosując ją jako dodatek do kreatyny (niezależnie od jej formy chemicznej). Stanowi ona bowiem znakomity dodatek podczas cyklu, w którym warto wykorzystać korzyści płynące z synergii tych dwóch niesamowitych substancji aktywnych. Może być jednak stosowana „solo” i także przyniesie realną poprawę w rozwoju formy fizycznej, jak i pomoże we wzmocnieniu wytrzymałości wysiłkowej tkanki mięśniowej.

Przyjmowanie beta alaniny sprzyja podniesieniu stężenia karnozyny w mięśniach. Jest ona buforem utrzymującym optymalne warunki (pH) dla pracy mięśni i ich skurczów. Niestety jej ilości nie są duże i szybko zaczyna jej brakować. Pod względem chemicznym zbudowana jest przez cząsteczkę beta alaniny oraz l-histydyny (jest typowym dipeptydem). Karnozyna odpowiada zatem za zachowanie równowagi gospodarki kwasowo-zasadowej, ale także odnawianie zasobów energetycznych w postaci ATP. Niedostateczne jej ilości skutkują upośledzeniem funkcji komórkowych, ponieważ wykazuje ona również działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, a dodatkowo wpływa na aktywację enzymów odpowiedzialnych za kurczenie mięśni.

Regularna suplementacja beta-alaniną przekłada się na wzrost wytrzymałości, prowadzi do poprawy wydolności beztlenowej oraz tlenowej, pomaga w procesie budowy dużych i silnych mięśni. Jeżeli nie miałeś styczności z beta alaniną, po zażyciu możesz spodziewać się wystąpienia uczucia mrowienia (głównie na twarzy i kończynach), które jednak ustępuje samoczynnie po pewnym czasie, a jego brak nie oznacza braku jej działania.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak