12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12
Suplementacja

09-01-2017

Białka dla wymagających

Produkty z tej kategorii różnią się od wersji ekonomicznych takimi parametrami jak najwyższej jakości surowiec, dopracowany smak i rozpuszczalność oraz bardzo wysoka koncentracja protein w każdej porcji. Oczywiście nie zawierają domieszek białek roślinnych. Zależnie od tego czy jest to koncentrat czy izolat białek serwatki nie zawierają laktozy i ogólna ilość węglowodanów w przeliczeniu na 100g jest niemal pomijalna. Cena najwyższej jakości preparatów jest odpowiednio wyższa, jednak nie zawsze jest to cena zaporowa. Warto przemyśleć zakup odżywek dopracowanych, bowiem komfort ich suplementacji jest zdecydowanie wyższy, a skład zazwyczaj pewny. Podobnie jak w innych przypadkach cena sama w sobie nie zawsze oddaje jakość produktu, zatem i tak warto zapoznać się z opiniami oraz przeanalizować etykietę konkretnego produktu.

Białko stanowi jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy element diety każdego sportowca. Jeżeli nie zadbasz o jego odpowiednią ilość wpłynie to negatywnie, a raczej ograniczającą na osiągane przez Ciebie efekty. Znacznemu pogorszeniu może ulec regeneracja powysiłkowa, co jest prostą drogą do przetrenowania i poczucia ciągłego przemęczenia. Olbrzymią zaletą koncentratu w połączeniu z izolatem bądź czystego izolatu białek serwatki jest ich profil aminokwasowy, który jest bardzo zbliżony do aminogramu białka człowieka. Jest to gwarancja, że każda porcja wybranej odżywki dostarcza organizmowi/mięśniom wszystkich niezbędnych aminokwasów w odpowiednio zbilansowanej ilości.
Poniższa lista produktów zaklasyfikowanych jako czołówka w swojej kategorii, ma na celu ułatwić dobór odżywki białkowej pod swoje oczekiwania, bowiem mimo wszystko różnią się pomiędzy sobą składem (w każdym przypadku charakteryzują się bardzo wysoką jakością). Takie parametry jak rozpuszczalność oraz smak są na odpowiednio wysokim poziomie.

.

.

PROPONOWANE PRODUKTY:

Sport Definition That's The Whey – Jest to ciekawe połączenie koncentratu i izolatu białek serwatki (WPC + WPI) najwyższej jakości. Formuła tej odżywki pozwala na połączenie zalet szybkich i trochę wolniejszych źródeł aminokwasów, co przekłada się na stały dopływ budulca (wydłużony trochę w czasie) do mięśni wspomagając ich regenerację oraz rozwój. Opisywany preparat charakteryzuje się znakomitym aminogramem o wysokiej zawartości aminokwasów BCAA oraz EAA. Zgodnie z opiniami warto podkreślić bardzo dobry smak i brak jakichkolwiek problemów z rozpuszczalnością.

ON 100% Whey Gold Standard – bardzo popularna odżywka wysokobiałkowa, która istnieje na rynku już od wielu lat i dotychczas jej pozycja nie została w żaden sposób zachwiana. Produkt jest trochę droższy, jednak za tą cenę otrzymuje się niezwykle wysoką jakość i pewny skład. Podobnie jak wcześniej aminogram jest bliski idealnemu. W składzie znalazły się znakomite źródła białka: izolat białek serwatki, koncentrat białek serwatki, ale także hydrolizowany izolat białek serwatki. Jest to niecodzienne połączenie, które jednak gwarantuje szybki dostęp budulca do mięśni w postaci aminokwasów. Bardzo wysoka wartość biologiczna jest jedną z wielu zalet tego preparatu. Natomiast dodatek enzymów jeszcze bardziej usprawnia przyswajanie mieszanki protein. Zawartość laktazy (enzym trawiący laktozę) zapewnia swobodne rozpuszczenie odżywki także w mleku – osoby z nietolerancją laktozy z pewnością docenią taki dodatek.

BioTech Iso Whey Zero – wysokiej jakości izolat białek serwatki, który jest źródłem pełnowartościowych protein. Sprawdzi się w diecie każdego sportowca. Formuła opisywanego preparatu wyróżnia się brakiem tłuszczu trans oraz dodatku cukru – idealny wybór dla osób najbardziej wymagających oraz odchudzających się (gdzie każdy gram węglowodanów ma znaczenie). Warto podkreślić, że wartość biologiczna izolatu (WPI) jest niezwykle wysoka, na poziomie BV=159. Producent zadbał o smak i rozpuszczalność, przy jednoczesnym utrzymaniu dosyć dobrej ceny. Zawiera przeszło 85% pełnowartościowych protein.

7Nutrition ISO P290 – wyjątkowa odżywka na bazie światowej klasy izolatu PROVON 290/295 pochodzącego z korporacji Glanbia słynącej z najwyższej jakości produkowanych surowców. Idealny aminogram gwarantuje dostęp do wszelkich niezbędnych aminokwasów. Dzięki wysokiej zawartości BCAA oraz EAA zahamowany zostaje katabolizm przy jednoczesnym wsparciu regeneracji powysiłkowej. Jest to znakomite uzupełnienie diety w pełnowartościowe proteiny – produkt dla najbardziej wymagających sportowców. Celem producenta było zaoferowanie bezkompromisowego produktu w dobrej cenie.

.

.

Paweł Zieliński

Specjalista ds. suplementacji, biotechnolog

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp Pure Whey Isolate 95 - 600g

124,99 PLN
Zobacz produkt

BioTech Iso Whey Zero - 2270g

339,99 PLN
Zobacz produkt

Sport Definition That's the Whey ISOLATE - 600-640g

109,99 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak