Recenzja - Milky Shake Whey

W tym tekście skupimy się stricte na białku znanej marki 6PAK Nutrition, a mianowicie Milky Shake Whey o gramaturze 1,8 kg. Marka 6PAK Nutrition została stworzona po to, aby efekty Twojego treningu utrzymywały się jak najdłużej.
Recenzja - Milky Shake Whey
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

W tym tekście skupimy się stricte na białku znanej marki 6PAK Nutrition, a mianowicie  Milky Shake Whey o gramaturze 1,8 kg. Marka 6PAK Nutrition została stworzona po to, aby efekty Twojego treningu utrzymywały się jak najdłużej.

Tworząc swoje produkty i suplementy – dąży do jak najlepszego dopasowania ich pod możliwości sportowców jak i amatorów. Milky Shake Whey to jeden z produktów, który polecany jest zarówno przy redukcji masy ciała (odchudzanie) jak i wzrostu masy mięśniowej (budowanie mięśni). Wybór smaków jest na tyle szeroki, iż każdy znajdzie coś dla siebie. W asortymencie znajdują się smaki takie jak: czekoladowy, banan-masło orzechowe, biała czekolada – brzoskwinia, caffee latte, ciastko, czekolada – kokos, jagoda, kokos, lody pistacjowe, lody waniliowe, sezam - miód, szarlotka, truskawka, truskawka – bita śmietana, truskawka – kiwi, wanilia. Dopasowują się idealnie nie tylko jako białko po treningu - do potreningowych shake’ów (zarówno dla fanów owocowych jak i słodkich, delikatnych smaków), ale również do wypieków, śniadaniowych owsianek, placków i pancake’ów, przy odpowiednim zagęszczeniu – jako sosy i polewy.

Dlaczego akurat taka pojemność?

Z prostej przyczyny – ekonomiczności opakowania. W powyższej pojemności zawarte zostało 60 porcji odżywki białkowej, przy czym 1 porcja to 30 g. Jest to minimalna przyjęta ilość odżywki dziennie – w efekcie opakowanie wystarczy na około dwa miesiące konsumpcji. Dla porównania opakowanie 700 g zawiera 23 porcje, natomiast w 300 g paczce mamy 10 porcji.

Konsystencja – dodatek maślanki zapewnia jej optymalne zagęszczenie, a sama rozpuszczalność jest na wysokim poziomie. Co ważne, ilość białka w 30 g porcji to aż 20 g protein o dobrym profilu aminokwasowym. Milky Shake Whey został stworzony dla najbardziej wymagających koneserów odżywek proteinowych oraz tych, którzy poszukują „czegoś więcej” do urozmaicenia kuchennych rewolucji.

Jest to jedna z najlepszych odżywek białkowych proponowanych na rynku. Wysoko postawiona poprzeczka co do jakości, dostępności, różnorodności smaków i ekonomicznego opakowania.

O dobrodziejstwach odżywek białkowych nie trzeba tutaj dużo pisać – całość na ten temat można doczytać w kilku artykułach tutaj

Przygodę ze sportem zaczęła od najmłodszych lat w sekcji lekkiej atletyki i sportów grupowych (siatkówka). Zasilała sekcje lekkoatletyczne (krótkie dystanse, sztafeta) od szkoły podstawowej aż po okres studiów (Zawisza Bydgoszcz). W międzyczasie poświęcała czas Kobiecej Drużynie Pożarniczej (Kruszwica), przez kilka lat startując w zawodach strażackich (zawsze "na tarczy") oraz taniec nowoczesny i towarzyski. Już na studiach rozpoczęła zaznajamianie się ze sportami siłowymi w lokalnej fordońskiej siłowni. Przygoda ta trwa od grudnia 2015 aż do dzisiaj. Była zawodniczką PZKFiTS kategorii bikini fitness od 2017 do 2018 roku. Finalistka zawodów sportowych (m.in. Mistrzostwa Pomorza i Kujaw, Puchar Bałtyku, Ogólnopolskie Zawody w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski ) - zawsze w obrębie podium. Idąc drogą samokształcenia i rozwoju merytorycznego, w 2019 r. ukończyła certyfikowany kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, rozpoczynając walkę z podopiecznymi "o lepszych siebie" jako trener i doradca żywieniowy. Jest stałą bywalczynią siłowni STEP ONE Bydgoszcz. Od 2018 roku #teambodypak. Prywatnie - magister inżynier Wydziału Budownictwa i urzędnik administracji publicznej w zakresie dróg. Prócz siłowni (która zajmuje lwią część jej życia), czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu dietetyki, gotowania, udoskonalania przepisów, układaniu planów żywieniowych oraz... puzzli. :) Nie wyklucza powrotu na scenę PZKFiTS.

Zostaw opinię