11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11

HI TEC Be Fit - recenzja Tomasza

Autor: Tomasz Pawlicki

Zdjęcia: Tomasz Pawlicki

       Witam,

Przyszedł czas na opinie i wrażenia po testowaniu  suplementu diety "Be Fit" od HI TEC NUTRITION. Firmę znam bardzo dobrze, tak że nie był to dla mnie pierwszy kontakt z tym producentem. Obecnie spożywam "Creasteron" 1408 g o smaku cytrynowym i muszę przyznać, że jeszcze nie zawiodłem się na żadnym produkcie tej marki. Dlatego przed każdym nowym suplementem zawieszam wysoko poprzeczkę. Nie było też inaczej przy produkcie proteinowym Be Fit.
Opakowanie i wrażenia po otwarciu :
- ciekawa grafika, która zachęca delikatnością i nie razi kolorami
- 1 kg opakowania to takie , które cenie najbardziej z racji szybkiej konsumpcji. Nie stoją długo na półce i przy okazji nie wietrzeją,
- opis suplementu jasno i wyraźnie przedstawiony z tyłu opakowania, na froncie widać na pierwszy rzut oka , że jest to odżywka skierowane dla kobiet i mężczyzn.
- proste zapięcie ułatwia wielokrotne użytkowanie,
- wewnątrz opakowania miarka ułatwiająca dozowanie,
- proszek delikatny bez gródek o przyjemnym zapachu.
Skład:
Według opisu na etykiecie produkt zawiera 23 gramy białka na 30 gram porcji właściwej. Myślę, że jest to wysoki procent białka w produkcie bo wychodzi około 77-80%. Opakowanie zawiera również niezbędne aminokwasy rozgałęzione takie jak: leucyna, izoleucyna i walina. Mają one największy wpływ na anabolizm naszego organizmu ponieważ możemy je otrzymać tylko z pożywienia, a sami nie jesteśmy w stanie ich wyprodukować. Dodatkowo mamy podany cały zestaw witamin, które w jednej porcji odpowiadają 25% naszego dobowego zapotrzebowania. Dodam również, że poziom tłuszczu w białku jest praktycznie znikomy co ułatwi budowanie beztłuszczowej masy. Skład jest dobrze podany, czytelny i kompleksowy jak na tej klasy odżywkę.
Rozpuszczalność i smak :....bez zarzutu ;]
Z reguły przyjmuje preparaty z wodą ponieważ mleko nieco utrudnia mi trawienie i podkręca zanadto słodycz produktu. Jeżeli chodzi o rozpuszczalność w wodzie i w mleku nie widzę większej różnicy, produkt się nie pieni, łatwo wchodzi w reakcję z substancjami płynnymi ;] i po kilku sekundach mamy posiłek przygotowany do spożycia. Smak ciastka z kremem zaskoczył pozytywnie, zrównoważony, delikatny i puszysty w tych trzech słowach mieści się wszystko;]. Dodam tylko że w połączeniu z mlekiem stanowi jeszcze smaczniejszą kompozycję. Jestem zaskoczony, że w tej formie smakowało mi bardziej niż z wodą, nie jest przesłodzone a wręcz staje się jeszcze bardziej puszyste w konsystencji i ma się wrażenie "mięsistości" produktu ;] Dzięki czemu łatwiej nasyca pierwszy głód.
Opinia partnerki i kolegów z siłowni również "in plus". Podkreślają dobrą rozpuszczalność i ciekawy smak. Każdy praktycznie porównał smak i konsystencje z lodami ;] 
Podsumowując produkt daje mocne 5.
Smak - 5 Ciastko z kremem ma moc i nie powinno się znudzić przy częstej konsumpcji.
Rozpuszczalność - 5 Zarówno w wodzie jak i w mleku preparat dobrze się rozpuszcza, ważne jest aby najpierw zalać shaker a później zasypać, wtedy jest pewność, że proch nie przyklei się do denka.
Piana - 5 Wiadomo, że wymieszane mleko zawsze się spieni, więc nie da się tego zmienić. Natomiast taka ilość piany jaka powstała jest znikoma, a w zasadzie nadaje odżywce bardziej puszystą konsystencję. W wodzie piana praktycznie nie powstaje po wymieszaniu gotowe do spożycia.
Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu białko Be Fit od Hi Tec'a. Jest to jeden z lepszych produktów białkowych z którym miałem do czynienia. Jakość, smak i zawartość produktu jest warta uwagi i dodania go do diety jako smaczny suplement przy budowaniu zdrowej sylwetki.
Pozdrawiam
Tomasz Pawlicki

Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

regulations

Mogą Cię zainteresować wybrane produkty:

Olimp Pure Whey Isolate 95 - 600g

124,99 PLN
Zobacz produkt

IHS Supreme Whey - 750g

45,00 PLN
Zobacz produkt
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak