ZGARNIJ 50zł ZNIŻKI* W PREZENCIE  KOD: GIFT50
Wygląda na to, że znajdujesz się na terenie Polski. Jeśli chcesz abyśmy wsyłali Ci towar do innego kraju ustaw go aby obliczyć odpowiednio wszystkie ceny i koszty.
Kraj dostawy
Super zniżka -12% na zakupy powyżej 150 zł. Sprawdź

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

Zobacz recenzje produktu Hi Tec Be Fit Protein jaką przygotował Jakub
HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

Autor: Jakub Aleksandrowicz

Zdjęcia: Jakub Aleksandrowicz

1.Wstęp 

Do tej pory nie stosowałem produktów firmy Hi-TEC, lecz odnowiony produkt białkowy przykuł moją uwagę ceną, nową oprawą graficzną oraz składem - opakowanie wygląda miło dla oka, przyjazne dla kolory zwracają uwagę.

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

Z uwagi na to że sprzedawany produkt jest we worku co dla mnie jest plusem gdyż łatwiej mi wrzucić do torby jeśli wyjeżdżam np. na obóz. - po otwarciu torebki od razu poczułem zapach czekolady (moja wersja smakową to podwójna czekolada). Wyjątkowo trafiło mi się, że nie musiałem przeszukiwać całego produktu w poszukiwaniu miarki.

Co do składu to mamy kilka rodzajów białek kazeinę wapnia, białka mleka oraz białko serwatki. Ilośc poszczególnych białek zależy od wersji smakowej. Barwniki są naturalne lecz uwagę można zwrócić na substancje słodzące acesulfam-K znany jako E950 oraz sukraloza E955. Oba słodziki są przebadane i dopuszczone do sprzedaży w Europie lecz mimo to niektórzy naukowcy zarzucają bezpieczeństwo stosowania ich. Są odporne na wysokie temperatury rozkładu wiec nadają się do obróbki termicznej np. pieczenie, jednak każdy musi poznać po sobie czy dana substancja nie szkodzi. 

Od produktu oczekuje przede wszystkim jakości , pełnowartościowego białka, małej ilości węglowodanów oraz tłuszczu o wyjątkowym smaku i dobrej rozpuszczalności. Wszystko to znajduje się w opisywanym produkcie.

2.Rozpuszczalność

Zarówno w wodzie jak i mleku bez większych starań w szejkerze produkt rozpuścił się bez grudek - smak podwójnej czekolady odzwierciedla dobrej jakości kremową mleczną czekoladę. Jest to wręcz uczta dla kubków smakowych, a przy tym nisko kaloryczna alternatywa dla łasuchów słodkości.

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

Pasuje jako dodatek do wypieków oraz deserów czy posiłków po treningowych.

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

Z pewnością po wymagającym treningu smak mlecznej czekolady wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie. Produkt rozpuściłem w wodzie i mleku. Na mleku jest bardziej wyraźny smak kremowej mlecznej czekolady. Na wodzie delikatny wodnisty posmak lecz nie jest to zbyt odczuwalne. Ja jednak preferuje na wodzie ze względu na to gdyż nie przepadam za mlekiem.

Produkt dałem do spróbowania siostrze oraz kolegom.

"Wiktoria- odżywek białkowych używam głownie jako dodatek smakowy do śniadań czy deserów. Smak podwójnej czekolady przypomina mi mleczną milke."

"Jakub- odzywki białkowe stanowią u mnie uzupełnienie w diecie białka. Zawsze zwracam uwagę na zwartość pełnowartościowego białka. Istotną rzeczą jest smak który w tym przypadku jest rewelacyjny. Odżywkę rozpuściłem w mleku. Pierwsze odczucie to kremowa czekolada , idealny smak!"

"Maciek- odżywkę spróbowałem na wodzie i mleku. Osobiście lepiej smakuje z mlekiem ale jeśli ktoś jest na redukcji i ogranicza kalorie to w wersji na wodzie nie zawiedzie się. Podwójna czekolada odzwierciedla czekoladowo-śmietankowe lody".

3.Podsumowanie

Smak podwójnej czekolady oceniam na 5 jest po prostu idealny. Na mleku otrzymamy prawdziwy smak czekolady a na wodzie delikatnie rozwodniony lecz nie jest to znacząca różnica - rozpuszczalność zarówno w mleku jak i wodzie oceniam na 5 - piana jest na (4- mała) lub (5- brak) w zależności od rodzaju sitka w szejkerze. Polecam ten produkt wszystkim którzy maja braki białka w diecie lub chcą wzbogacić swoje wypieki lub dania o pełnowartościowe białko i walory smakowe. Ja dodaje produkt do kawy oraz babeczek i omletów.

HI TEC Be Fit - recenzja Jakuba

Klienci Bodypak

Zostaw opinię