HI TEC Be Fit - recenzja Patrycji

Zobacz recenzję produktu Hi Tec Be Fit Protein jaką przygotowała Patrycja
HI TEC Be Fit - recenzja Patrycji
Ten artykuł przeczytasz w 3 minuty
Spis treści

Autor: Patrycja Komaniecka

Zdjęcia: Patrycja Komaniecka

HI TEC Be Fit - recenzja Patrycji

1. WSTĘP

- CZY STOSOWALI WCZEŚNIEJ PRODUKTY TEGO PRODUCENTA, CZY SŁYSZELI COŚ O TESTOWANYM PRODUKCIE

Wcześniej stosowałam produkt Hi-Anabol Protein. Nie słyszałam wcześniej o testowanym produkcie.   

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

- PIERWSZE WRAŻENIA PO OTWARCIU

Opakowanie produktu Be Fit zdecydowanie przyciąga wzrok. Nazwa Be Fit moim zdaniem ukierunkowana jest na kobiety bo to one chcą być Fit. Mężczyzna nie powie o sobie, że jest Fit. Dla mnie - ogromnej wielbicielki mleka - mleczna fala na opakowaniu zachęca do spróbowania. Także kolorystyka jest bardziej w stylu kobiet. Dla przykładu drugi produkt, który posiadam (Hi Anabol Protein) ma kolorystykę opakowania zdecydowanie męską. 

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

- CZEGO OCZEKUJĄ OD PRODUKTU

Pierwsze wrażenie po otwarciu - zachwycający zapach! Naturalny, smakowity, bez wyczuwalnej często w takich produktach chemicznej nuty. Niestety minusem jest powtórne zamykanie - trudno ścisnąć dokłądnie aby torebka była szczelnie zamknięta.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

- SPRAWDZAMY ROZPUSZCZALNOŚĆ W WODZIE I MLEKU

Skład - robi wrażenie bardzo wysoka ilość białka w 1 porcji. Dodatkowym ogromnym atutem jest wysoka zawartość witamin. Na plus mała ilość tłuszczy. Szczególnie dobre dla kobiet - wysoka zawartośc biotyny i kwasu foliowego.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

3. PODSUMOWANIE I REKOMENDACJA

Produkt jest suplementem diety dla osób aktywnych fizycznie. Pozwala uzupełnić braki w codziennej diecie aby była pełnowartościowa i umożliwia regenerację mięśni po treningu. Ja traktuję go jako przekąskę stosowaną bezpośrednio po treningu. Nie zastępuję nim posiłku potreningowego.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

* SMAK

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

* PIANA (5 – BRAK, 1- DUŻA)

Rozpuszczalność zarówno w mleku jak i wodzie oceniam na dobrą. Wystarczyło 10 sekund w shakerze żeby pozbyć się grudek. Dobrą alternatywą do formy koktajlu jest dodanie mniej wody/mleka - otrzymujemy wtedy pyszny budyń

* REKOMENDACJA

Smak samego proszku zachęca do spożywania "na sucho" ;) Smak lodów waniliowych dobrze komponuje się z koktajlami, które sama preferuję - zwykle dodaje do nich zieleninę - pietruszka, szpinak, rukola, przyprawy jak cynamon, kardamon, owoce sezonowe - banan, borówki, ananas. Doskonały jest również bez dodatków - słodki waniliowy koktajl jest doskonałym pomysłem na deser gdy mamy ochotę na coś słodkiego ;)
OPINIE O SMAKU POWINNY WYRAZIĆ TEŻ MIN. 3 DODATKOWE OSOBY (KOLEŻANKI, KOLEDZY, RODZINA ETC)
Poczęstowałam koktajlem moją rodzinę i koleżankę, z którą trenuję. Smak został uznany za wyśmienity, odpowiednio słodki. Wiernie oddaje smak lodów waniliowych, bez wyczuwalnej chemii. W rozpuszczonym produkcie nie stwierdzono wyczuwalnego proszku, idealna konsystencja to zdecydowana zaleta tego produktu. 2 osoby na 3 spośród testujących uznało, że smak lepiej komponuje się rozpuszczony w mleku niż w wodzie. 1 osoba nie wyczuła różnicy miedzy produtem na wodzie a na mleku.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

Smak jest ogromną zaletą tego produktu. Nie wiem jak inne smaki, ale mój jest wyśmienity i zdecydowanie będzie moim ulubionym.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

Rozpuszczalność oceniam na 4 w skali 5-cio stopniowej. Trudnośc sprawia dokładne rozpuszczenie bez uzycia shakera. Nawet kilkunastokrotne wstząsanie nie rozpuściło wszystkich grudek.

- JAK WYGLĄDA OPAKOWANIE

Obecność piany po 10 sekundach w shakerze uznaję na 3 w skali 5-cio stopniowej. Samej piany nie uznaje za wadę, jest smaczna sama w sobie. 
Zdecydowanie będę rekomendować produkt koleżankom. Mężczyznom zostawię czerwono-czarną kolorystykę pozostałych produktów Hi Tec Nutrition ;) Skład, róznorodność smaków i miłe dla oka opakowanie zachęca do spróbowania. Chciałabym spróbować jeszcze wersji czekoladowej. 
Pozdrawiam !!
Patrycja Komaniecka
HI TEC Be Fit - recenzja Patrycji
Klienci BODYPAK.

Zostaw opinię