12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

BioTech Protein Gusto - Katarzyna

Recenzja produktów BioTechUSA serii Protein Gusto

Przygotowała: Katarzyna


Zacznę od tego, że fanką gotowych produktów nie jestem. Są dla mnie ewentualnością, spowodowaną brakiem czasu na przygotowanie własnego posiłku. Nie mogę więc ocenić produktów wystarczająco obiektywnie; patrzyłam na nie przez pryzmat tego, co sama ugotuję, a wiadomo, że tego nie można porównywać (heh, skromność – siedzi się w garach, to się ma).

Protein Gusto Pancake

SMAK: 4/5
Jak na gotowy produkt, smak jest naprawdę niezły. Polecam z jakimiś dodatkami, tudzież powidłami jabłkowymi bez cukru, czy syropem zero kalorii. Jeśli zamienicie wodę na mleko, smak również będzie lepszy – polecam dolać trochę więcej, niż pisze w przepisie. Nie wiem, czy to moje upośledzone kubki smakowe, czy słodkość odżywki trochę za bardzo się przebija. A z ciekawostek… Dałam spróbować koleżance, zupełnie nie siedzącej w klimacie siłowni, dużych ilości białka i… spytała o przepis, wcześniej chwaląc produkt. Chciałabym powiedzieć, że to zasługa mojej cudownej polewy, ale jakoś mało prawdopodobne ;)

MAKRO: 5/5

Jak widać na załączonym powyżej obrazku – lepiej być nie mogło, naprawdę. Jeśli jesteś na redukcji i szukasz czegoś sycącego, z dużą ilością białka i małą ilością węglowodanów, dobrym smakiem – jesteś w dobrym miejscu.


CZAS PRZYRZĄDZENIA: 5/5

Czas…? Jaki czas? Zważyć, zmieszać, wylać – to chyba nawet nie 5 minut. Zrobienie zdjęcia poniżej zajęło mi więcej.PROTEIN GUSTO OMELET

SMAK: 3,5/5

Jestem osobą, która toleruje tylko słodkie produkty. Wszystkie okropne słodziki, niszczące zdrowie fizyczne i psychiczne, życie rodzinne i ogródek sąsiadów są mi naprawdę bliskie. Nawet jeśli w akcie zgonu napiszą mi „umarła na colę zero”, w piekle wypiję jeszcze jedną. To stąd taka, a nie inna ocena. Nie jestem przekonana do omletów. Nie potrafię się przekonać, a jednak ten produkt pozwolił mi zrobić krok w przód. Pudełko zużyłam, więc nie mam prawa powiedzieć złego słowa – ocena jest winą tylko i wyłącznie mojego, bardzo wybrednego zresztą, gustu smakowego i nienawiści do wytrawnych produktów od kołyski. Omlet ma jakby lekko serowy, dobry posmak i piękny zapach. Gdyby tylko nie był omletem!

MAKRO: 5/5

24g białka na porcję? Ale to omlet…? Dobra, dawaj.


CZAS PRZYRZĄDZENIA: 5/5

Zajmuje mi to tyle, ile narzekanie na zbliżające się cardio. Mniej-więcej 5-10 minut.PODSUMOWANIE

Produkty zdecydowanie przeszły moje oczekiwania – spodziewałam się zapachu i posmaku chemii, a dostałam naturalne, choć nie idealne produkty. Nie mogę ich porównywać do domowych wypieków tak samo jak nie mogę ich porównać do innych gotowych produktów. Są po prostu jedyne w swoim rodzaju i trzeba ich spróbować, cieszyć się krótkim czasem przygotowania i niebiańskim makro. Bardzo dziękuję za możliwość spróbowania ich i ocenienia!


Recenzenci BODYPAK

Klienci Bodypak

regulations
Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak